Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 8. forduló

2022.10.09 - 13:00

Csabrendek, Csabrendek FC (Csabrendek)

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
KESZTHELYI KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIS TIBOR
CSABRENDEK FC
BADACSONYTOMAJI SE
90'
45'

Gólok

HORVÁTH RODRIGÓ

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

20'

TOBAK RÓBERT
HEGEDÜS BENEDEK

22'

2 - 1

 

 

2 - 2

33'

TOBAK RÓBERT
TAKÁCS PATRIK

38'

3 - 2

 

 

3 - 3

88'

IGNÁC DOMINIK ÁKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 8 8 0 0 42 3 39 24
2 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 7 0 1 87 10 77 21
3 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 8 6 0 2 54 17 37 18
4 HERENDI PSK HERENDI PSK 8 5 2 1 52 25 27 17
5 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 8 5 1 2 28 8 20 16
6 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 8 4 2 2 37 20 17 14
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 8 4 2 2 17 9 8 14
8 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 8 3 1 4 9 29 -20 10
9 KAMOND FC KAMOND FC 8 2 2 4 22 36 -14 8
10 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 8 2 1 5 17 42 -25 7
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 8 1 1 6 4 26 -22 3 Büntetőpont: -1
12 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 8 1 0 7 6 48 -42 3
13 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 8 1 0 7 10 74 -64 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 8 0 2 6 11 49 -38 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 5 4 1 0 13 1 12 13 3 2 1 0 4 2 2 7 8 6 2 0 17 3 14 20
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 4 4 0 0 33 1 32 12 4 2 1 1 12 7 5 7 8 6 1 1 45 8 37 19
3 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 1 0 11 1 10 10 4 3 0 1 14 3 11 9 8 6 1 1 25 4 21 19
4 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 4 2 2 0 11 4 7 8 4 2 1 1 7 7 0 7 8 4 3 1 18 11 7 15
5 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 3 2 1 0 8 3 5 7 5 2 1 2 8 6 2 7 8 4 2 2 16 9 7 14
6 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 4 2 2 0 3 1 2 8 4 2 0 2 8 4 4 6 8 4 2 2 11 5 6 14
7 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 3 3 0 0 9 2 7 9 5 1 1 3 11 11 0 4 8 4 1 3 20 13 7 13
8 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 2 0 2 6 11 -5 6 4 1 0 3 3 8 -5 3 8 3 0 5 9 19 -10 9
9 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 4 2 0 2 8 4 4 6 4 0 3 1 1 2 -1 3 8 2 3 3 9 6 3 9
10 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 6 2 2 2 5 6 -1 8 2 0 1 1 1 15 -14 1 8 2 3 3 6 21 -15 9
11 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 3 0 2 1 0 3 -3 2 5 0 2 3 1 10 -9 2 8 0 4 4 1 13 -12 4
12 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 3 0 1 2 0 15 -15 1 5 0 2 3 0 18 -18 2 8 0 3 5 0 33 -33 3
13 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 0 2 3 2 7 -5 2 3 0 1 2 0 4 -4 0 8 0 3 5 2 11 -9 2
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 3 13 -10 1 4 0 1 3 2 15 -13 1 8 0 2 6 5 28 -23 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 5 5 0 0 32 1 31 15 3 3 0 0 10 2 8 9 8 8 0 0 42 3 39 24
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 4 4 0 0 60 1 59 12 4 3 0 1 27 9 18 9 8 7 0 1 87 10 77 21
3 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 0 1 29 4 25 9 4 3 0 1 25 13 12 9 8 6 0 2 54 17 37 18
4 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 3 3 0 0 22 4 18 9 5 2 2 1 30 21 9 8 8 5 2 1 52 25 27 17
5 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 4 3 1 0 10 4 6 10 4 2 0 2 18 4 14 6 8 5 1 2 28 8 20 16
6 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 4 2 1 1 28 10 18 7 4 2 1 1 9 10 -1 7 8 4 2 2 37 20 17 14
7 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 4 1 2 1 10 6 4 5 4 3 0 1 7 3 4 9 8 4 2 2 17 9 8 14
8 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 3 1 1 1 3 5 -2 4 5 2 0 3 6 24 -18 6 8 3 1 4 9 29 -20 10
9 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 3 1 1 1 11 13 -2 4 5 1 1 3 11 23 -12 4 8 2 2 4 22 36 -14 8
10 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 2 0 2 13 17 -4 6 4 0 1 3 4 25 -21 1 8 2 1 5 17 42 -25 7
11 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 0 4 4 16 -12 3 3 0 1 2 0 10 -10 0 8 1 1 6 4 26 -22 3
12 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 6 1 0 5 5 21 -16 3 2 0 0 2 1 27 -26 0 8 1 0 7 6 48 -42 3
13 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 3 1 0 2 9 30 -21 3 5 0 0 5 1 44 -43 0 8 1 0 7 10 74 -64 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 7 21 -14 1 4 0 1 3 4 28 -24 1 8 0 2 6 11 49 -38 2
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-2 - 3---0 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 31 - 50 - 4-2 - 1
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 111 - 0-17 - 0-----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5-5 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
3 - 3---1 - 1----6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
-----1 - 25 - 5-14 - 0--8 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3--7 - 0------
KAMOND FC
---3 - 11--1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0------1 - 18---5 - 12--
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 5--3 - 0--0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 19 - 0-----11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0---7 - 0---6 - 1--1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 11 - 2-----0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1-2 - 23 - 13 - 0----

Meccsek

CSABRENDEK FC

2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
2023. 03. 12. 12:00
Peremarton Sporttelep
2023. 03. 12. 12:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSABRENDEK FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 09. 13:00
Csabrendek FC
2022. 10. 09. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KAMOND FC
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSABRENDEK FC
2022. 11. 05. 12:00
Csabrendek FC
2022. 11. 05. 12:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2023. 04. 16. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 16. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSETÉNY SE
2023. 05. 06. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 05. 06. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
CSABRENDEK FC
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
CSABRENDEK FC
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
HERENDI PSK
2023. 06. 03. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2023. 06. 03. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI FC
CSABRENDEK FC
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC

BADACSONYTOMAJI SE

2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 08. 28. 15:00
Külsővat SE
2022. 08. 28. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 09. 03. 14:30
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 09. 03. 14:30
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
KAMOND FC
2022. 09. 10. 14:30
Herendi Porcelán SK
2022. 09. 10. 14:30
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 09. 16. 17:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 09. 16. 17:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
BALATONFÜREDI FC
2022. 09. 24. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 24. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 01. 13:30
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 01. 13:30
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 09. 13:00
Csabrendek FC
2022. 10. 09. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 16. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 16. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 22. 12:30
Ősi Petőfi SK
2022. 10. 22. 12:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 29. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 29. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
BKSE-PEREMARTON
2022. 11. 05. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 11. 05. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 11. 12. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 11. 12. 12:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
CSETÉNY SE
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 03. 25. 14:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 25. 14:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
KÜLSŐVAT SE
2023. 04. 01. 14:30
Kamond FC
2023. 04. 01. 14:30
Kamond FC
KAMOND FC
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 04. 07. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 04. 07. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
HERENDI PSK
2023. 04. 14. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 14. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 04. 22. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 04. 22. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 29. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 29. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 05. 06. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 05. 06. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
CSABRENDEK FC
2023. 05. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 05. 20. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 05. 20. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
ŐSI PSK
2023. 05. 27. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 05. 27. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 06. 03. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 06. 03. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 06. 11. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BADACSONYTOMAJI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL