Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Megyei II. osztály U19 11. forduló

2022.10.30 - 12:00

Ugod, Ugod SE Sporttelep

Veszprém

Corecomm SI Megyei II. osztály U19

Játékvezető
KOZMA TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEKETE LÁSZLÓ
EDELTECH UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

CSIKÓ LÁSZLÓ RAFAEL

7'

1 - 0

 

CSIKÓ LÁSZLÓ RAFAEL

20'

2 - 0

 

SZŐKE ÁBEL

24'

3 - 0

 

KISS ROLAND

30'

4 - 0

 

POLGÁR BENCE

43'

5 - 0

 

BALOGH CSANÁD

49'

6 - 0

 

POLGÁR KÁROLY

57'

7 - 0

 

SZABÓ MÁTÉ

64'

8 - 0

 

CSIKÓ LÁSZLÓ RAFAEL

69'

9 - 0

 

 

9 - 1

70'

NAGY RÓBERT KRISZTIÁN

 

9 - 2

84'

MOLNÁR TIVADAR
GYŐRI BOTOND

86'

10 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 11 11 0 0 93 5 88 33
2 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 11 10 0 1 113 14 99 30
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 11 8 2 1 73 27 46 26
4 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 11 6 2 3 41 12 29 20
5 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 11 6 2 3 45 31 14 20
6 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 11 6 1 4 40 23 17 19
7 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 11 6 0 5 59 42 17 18
8 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 11 4 1 6 24 46 -22 13
9 KAMOND FC KAMOND FC 11 3 2 6 30 50 -20 11
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 11 3 2 6 9 28 -19 10 Büntetőpont: -1
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 11 3 1 7 12 55 -43 10
12 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 11 2 0 9 9 56 -47 3 Büntetőpont: -3
13 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 11 1 0 10 11 115 -104 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 11 0 3 8 14 69 -55 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 6 5 1 0 19 1 18 16 5 4 1 0 24 2 22 13 11 9 2 0 43 3 40 29
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 5 5 0 0 40 1 39 15 6 4 1 1 24 10 14 13 11 9 1 1 64 11 53 28
3 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 5 5 0 0 13 4 9 15 6 2 1 3 16 11 5 7 11 7 1 3 29 15 14 22
4 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 6 3 2 1 13 11 2 11 5 3 1 1 9 8 1 10 11 6 3 2 22 19 3 21
5 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 1 1 12 6 6 10 6 3 0 3 15 10 5 9 11 6 1 4 27 16 11 19
6 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 5 3 1 1 12 6 6 10 6 2 1 3 9 10 -1 7 11 5 2 4 21 16 5 17
7 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 6 3 2 1 10 8 2 11 5 2 0 3 8 6 2 6 11 5 2 4 18 14 4 17
8 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 4 0 2 11 11 0 12 5 1 0 4 3 10 -7 3 11 5 0 6 14 21 -7 15
9 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 5 3 0 2 12 5 7 9 6 1 3 2 10 4 6 6 11 4 3 4 22 9 13 15
10 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 2 3 4 7 -3 5 5 1 1 3 2 5 -3 3 11 2 3 6 6 12 -6 8
11 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 7 2 2 3 6 8 -2 5 4 0 2 2 1 18 -17 2 11 2 4 5 7 26 -19 7
12 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 6 1 2 3 4 13 -9 5 5 0 1 4 2 21 -19 1 11 1 3 7 6 34 -28 6
13 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 4 0 2 2 0 8 -8 2 7 0 2 5 2 21 -19 2 11 0 4 7 2 29 -27 4
14 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 5 0 1 4 0 36 -36 1 6 0 2 4 0 20 -20 2 11 0 3 8 0 56 -56 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 6 6 0 0 49 2 47 18 5 5 0 0 44 3 41 15 11 11 0 0 93 5 88 33
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 5 5 0 0 68 1 67 15 6 5 0 1 45 13 32 15 11 10 0 1 113 14 99 30
3 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 5 5 0 0 31 6 25 15 6 3 2 1 42 21 21 11 11 8 2 1 73 27 46 26
4 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 5 2 2 1 19 7 12 8 6 4 0 2 22 5 17 12 11 6 2 3 41 12 29 20
5 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 6 3 1 2 32 20 12 10 5 3 1 1 13 11 2 10 11 6 2 3 45 31 14 20
6 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 6 4 1 1 22 16 6 13 5 2 0 3 18 7 11 6 11 6 1 4 40 23 17 19
7 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 0 2 31 12 19 9 6 3 0 3 28 30 -2 9 11 6 0 5 59 42 17 18
8 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 4 0 2 19 17 2 12 5 0 1 4 5 29 -24 1 11 4 1 6 24 46 -22 13
9 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 5 2 1 2 18 18 0 7 6 1 1 4 12 32 -20 4 11 3 2 6 30 50 -20 11
10 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 2 0 4 6 16 -10 6 5 1 2 2 3 12 -9 4 11 3 2 6 9 28 -19 10
11 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 4 1 1 2 3 17 -14 4 7 2 0 5 9 38 -29 6 11 3 1 7 12 55 -43 10
12 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 7 1 0 6 6 25 -19 0 4 1 0 3 3 31 -28 3 11 2 0 9 9 56 -47 3
13 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 5 1 0 4 10 69 -59 3 6 0 0 6 1 46 -45 0 11 1 0 10 11 115 -104 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 6 0 2 4 9 24 -15 2 5 0 1 4 5 45 -40 1 11 0 3 8 14 69 -55 3
 
BADACSONYTOMAJI SE
1 - 2-1 - 3----4 - 4-2 - 3--1 - 10 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 31 - 42 - 5--0 - 31 - 50 - 4-2 - 1
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 111 - 0-17 - 08 - 0----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-3 - 0-3 - 12---3 - 5-5 - 0--2 - 03 - 0
CSABRENDEK FC
3 - 3---1 - 1--9 - 1-6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
----4 - 11 - 25 - 5-14 - 0-0 - 98 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 32 - 1-7 - 0---7 - 1--
KAMOND FC
---3 - 11--1 - 1-7 - 16 - 3--1 - 2-
KÜLSŐVAT SE
3 - 0----0 - 14-1 - 18--1 - 255 - 12--
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 50 - 12-3 - 0--0 - 0-
ŐSI PSK
17 - 1--2 - 19 - 0-----11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0--2 - 87 - 0---6 - 1--1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 11 - 2--2 - 0--0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
---2 - 10-2 - 1-2 - 23 - 13 - 0--10 - 2-

Meccsek

EDELTECH UGOD SE

2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KAMOND FC
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
HERENDI PSK
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
04. 02. 14:30
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
04. 07. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
04. 15. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
04. 23. 15:00
ŐSI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
04. 29. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
05. 07. 15:00
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 13. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 13. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 13. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
05. 21. 15:00
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
05. 28. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
06. 04. 15:00
CSETÉNY SE
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
06. 11. 15:00
EDELTECH UGOD SE

GOSTECH PV ÖSKÜ FC

2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 08. 27. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 08. 27. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 09. 03. 14:30
Peremarton Sporttelep
2022. 09. 03. 14:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 18. 14:00
Csetényi Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 24. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 24. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 02. 13:30
Külsővat SE
2022. 10. 02. 13:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 10. 09. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 10. 09. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
KAMOND FC
2022. 10. 16. 13:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 16. 13:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 09. 01. 17:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 01. 17:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
2023. 03. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 02. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
04. 02. 14:30
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
04. 07. 15:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
04. 15. 15:00
CSETÉNY SE
2023. 04. 22. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 04. 22. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
04. 22. 15:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 30. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 04. 30. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
04. 30. 15:00
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 06. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 06. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
05. 06. 15:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 05. 13. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 13. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
05. 13. 15:00
HERENDI PSK
2023. 05. 20. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 20. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 20. 15:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
05. 28. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
06. 04. 15:00
NEMESSZALÓK ESE
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 11. 15:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->