Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Megyei II. osztály U19 2. forduló

2022.08.27 - 15:00

Ugod, Ugod SE Sporttelep

Veszprém

Corecomm SI Megyei II. osztály U19

Játékvezető
KARDOS SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MECSÉRI ANNA SÁRA
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
90'
45'

Gólok

POLGÁR KÁROLY

32'

1 - 0

 

 

1 - 1

48'

TANAI ZSOMBOR
BANKÓ PATRIK MARTIN

83'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 2 2 0 0 13 1 12 6
2 HERENDI PSK HERENDI PSK 2 2 0 0 13 5 8 6
3 ŐSI PSK ŐSI PSK 2 2 0 0 5 2 3 6
4 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 2 1 1 0 15 1 14 4
5 KAMOND FC KAMOND FC 2 1 1 0 6 4 2 4
6 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 1 0 1 25 2 23 3
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 1 0 1 7 2 5 3
8 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 0 1 7 3 4 3
9 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 2 1 0 1 3 14 -11 3
10 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 6 -6 1
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 0 6 -6 1
12 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 0 0 2 6 13 -7 0
13 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 2 0 0 2 0 14 -14 0
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 2 0 0 2 2 29 -27 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 14 0 14 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 15 1 14 4
3 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 6 1 5 4
4 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 1 0 5 2 3 4
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
6 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 5 1 4 3
7 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3
8 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 14 -14 0 2 1 0 1 2 15 -13 3
9 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
11 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 0 5 -5 1
12 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 0 5 -5 1
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 6 -6 1
14 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 11 0 11 3 2 2 0 0 13 1 12 6
2 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 1 1 0 0 8 3 5 3 1 1 0 0 5 2 3 3 2 2 0 0 13 5 8 6
3 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
4 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 1 1 0 0 14 0 14 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 15 1 14 4
5 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5 3 2 3 2 1 1 0 6 4 2 4
6 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 24 0 24 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 25 2 23 3
7 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 7 2 5 3
8 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 6 0 6 3 2 1 0 1 7 3 4 3
9 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 14 -14 0 2 1 0 1 3 14 -11 3
10 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 1 1 0 6 -6 1
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 6 -6 1
12 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 0 0 2 6 13 -7 0
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 1 0 0 1 0 11 -11 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 14 -14 0
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 0 24 -24 0 2 0 0 2 2 29 -27 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
-------------0 - 11
BKSE-PEREMARTON
------2 - 5-------
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0------------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-------3 - 5------
CSABRENDEK FC
---------6 - 0----
CSETÉNY SE
--------14 - 0-----
HERENDI PSK
----8 - 3---------
KAMOND FC
------1 - 1-------
KÜLSŐVAT SE
3 - 0-------------
NEMESSZALÓK ESE
------------0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1----------
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
-----------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
------------0 - 6-
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1--------

Meccsek

EDELTECH UGOD SE

2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KAMOND FC
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
HERENDI PSK
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
03. 26. 14:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
04. 02. 14:30
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
04. 07. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
04. 15. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
04. 23. 15:00
ŐSI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
04. 29. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
05. 07. 15:00
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 13. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 13. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 13. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
05. 21. 15:00
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
05. 28. 15:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
06. 04. 15:00
CSETÉNY SE
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
06. 11. 15:00
EDELTECH UGOD SE

CSABRENDEK FC

2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
2022. 09. 11. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
2023. 03. 12. 12:00
Peremarton Sporttelep
2023. 03. 12. 12:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSABRENDEK FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 02. 13:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 09. 13:00
Csabrendek FC
2022. 10. 09. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
2022. 10. 16. 13:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
CSABRENDEK FC
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
2022. 10. 22. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
KAMOND FC
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSABRENDEK FC
2022. 11. 05. 12:00
Csabrendek FC
2022. 11. 05. 12:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 11. 12. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
03. 26. 14:00
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 02. 14:30
Csabrendek FC
2023. 04. 02. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
04. 02. 14:30
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 04. 07. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
04. 07. 15:00
CSABRENDEK FC
2023. 04. 16. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 16. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
04. 16. 15:00
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
04. 22. 15:00
CSABRENDEK FC
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
2023. 04. 30. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
04. 30. 15:00
CSETÉNY SE
2023. 05. 06. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 05. 06. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
05. 06. 15:00
CSABRENDEK FC
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 14. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
05. 14. 15:00
KÜLSŐVAT SE
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
2023. 05. 20. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
05. 20. 15:00
CSABRENDEK FC
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
05. 28. 15:00
HERENDI PSK
2023. 06. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 06. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
06. 03. 15:00
CSABRENDEK FC
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
2023. 06. 11. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
06. 11. 15:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->