Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 10. forduló

2022.10.22 - 12:30

Balatonszepezd, Balatonszepezdi Sporttelep

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
TAKÁCS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MECSÉRI ANNA SÁRA
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
90'
45'

Gólok

HUSVÉTH ZALÁN

22'

1 - 0

 

TÓTH PATRIK

25'

2 - 0

 

RÓZSÁS ÁRON DÁNIEL

72'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 10 10 0 0 68 4 64 30
2 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 10 9 0 1 105 14 91 27
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 10 7 2 1 71 26 45 23
4 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 10 6 2 2 40 10 30 20
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 10 6 0 4 57 32 25 18
6 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 10 5 2 3 41 30 11 17
7 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 10 5 1 4 30 21 9 16
8 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 10 4 1 5 23 42 -19 13
9 KAMOND FC KAMOND FC 10 3 2 5 29 48 -19 11
10 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 10 3 1 6 12 47 -35 10
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 10 2 2 6 7 27 -20 7 Büntetőpont: -1
12 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 10 1 0 9 7 55 -48 3
13 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 10 1 0 9 10 90 -80 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 10 0 3 7 13 67 -54 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 6 5 1 0 19 1 18 16 4 3 1 0 11 2 9 10 10 8 2 0 30 3 27 26
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 4 4 0 0 33 1 32 12 6 4 1 1 24 10 14 13 10 8 1 1 57 11 46 25
3 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 1 1 12 6 6 10 5 3 0 2 15 5 10 9 10 6 1 3 27 11 16 19
4 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 4 4 0 0 11 3 8 12 6 2 1 3 16 11 5 7 10 6 1 3 27 14 13 19
5 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 5 2 2 1 11 11 0 8 5 3 1 1 9 8 1 10 10 5 3 2 20 19 1 18
6 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 4 3 1 0 12 4 8 10 6 2 1 3 9 10 -1 7 10 5 2 3 21 14 7 17
7 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 4 0 2 11 11 0 12 4 1 0 3 3 8 -5 3 10 5 0 5 14 19 -5 15
8 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 5 3 0 2 12 5 7 9 5 1 3 1 9 2 7 6 10 4 3 3 21 7 14 15
9 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 5 2 2 1 5 8 -3 8 5 2 0 3 8 6 2 6 10 4 2 4 13 14 -1 14
10 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 7 2 2 3 6 8 -2 8 3 0 1 2 1 18 -17 1 10 2 3 5 7 26 -19 9
11 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 2 3 4 7 -3 5 4 0 1 3 0 5 -5 0 10 1 3 6 4 12 -8 5
12 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 5 1 1 3 4 13 -9 4 5 0 1 4 2 21 -19 1 10 1 2 7 6 34 -28 5
13 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 4 0 2 2 0 8 -8 2 6 0 2 4 2 14 -12 2 10 0 4 6 2 22 -20 4
14 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 4 0 1 3 0 23 -23 1 6 0 2 4 0 20 -20 2 10 0 3 7 0 43 -43 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BADACSONYTOMAJI SE ŐSI PSK 6 6 0 0 49 2 47 18 4 4 0 0 19 2 17 12 10 10 0 0 68 4 64 30
2 BADACSONYTOMAJI SE BALATONFÜREDI FC 4 4 0 0 60 1 59 12 6 5 0 1 45 13 32 15 10 9 0 1 105 14 91 27
3 BADACSONYTOMAJI SE HERENDI PSK 4 4 0 0 29 5 24 12 6 3 2 1 42 21 21 11 10 7 2 1 71 26 45 23
4 BADACSONYTOMAJI SE CSABRENDEK FC 5 2 2 1 19 7 12 8 5 4 0 1 21 3 18 12 10 6 2 2 40 10 30 20
5 BADACSONYTOMAJI SE GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 0 2 31 12 19 9 5 3 0 2 26 20 6 9 10 6 0 4 57 32 25 18
6 BADACSONYTOMAJI SE CSETÉNY SE 5 2 1 2 28 19 9 7 5 3 1 1 13 11 2 10 10 5 2 3 41 30 11 17
7 BADACSONYTOMAJI SE EDELTECH UGOD SE 5 3 1 1 12 14 -2 10 5 2 0 3 18 7 11 6 10 5 1 4 30 21 9 16
8 BADACSONYTOMAJI SE BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 4 0 2 19 17 2 12 4 0 1 3 4 25 -21 1 10 4 1 5 23 42 -19 13
9 BADACSONYTOMAJI SE KAMOND FC 4 2 1 1 17 16 1 7 6 1 1 4 12 32 -20 4 10 3 2 5 29 48 -19 11
10 BADACSONYTOMAJI SE NEMESSZALÓK ESE 4 1 1 2 3 17 -14 4 6 2 0 4 9 30 -21 6 10 3 1 6 12 47 -35 10
11 BADACSONYTOMAJI SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 2 0 4 6 16 -10 6 4 0 2 2 1 11 -10 1 10 2 2 6 7 27 -20 7
12 BADACSONYTOMAJI SE BKSE-PEREMARTON 7 1 0 6 6 25 -19 3 3 0 0 3 1 30 -29 0 10 1 0 9 7 55 -48 3
13 BADACSONYTOMAJI SE KÜLSŐVAT SE 4 1 0 3 9 44 -35 3 6 0 0 6 1 46 -45 0 10 1 0 9 10 90 -80 3
14 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 5 0 2 3 8 22 -14 2 5 0 1 4 5 45 -40 1 10 0 3 7 13 67 -54 3
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-2 - 3--1 - 10 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 31 - 42 - 5--0 - 31 - 50 - 4-2 - 1
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 111 - 0-17 - 0-----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-3 - 0-3 - 12---3 - 5-5 - 0--2 - 03 - 0
CSABRENDEK FC
3 - 3---1 - 1--9 - 1-6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
-----1 - 25 - 5-14 - 0-0 - 98 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3--7 - 0---7 - 1--
KAMOND FC
---3 - 11--1 - 1-7 - 16 - 3----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0----0 - 14-1 - 18---5 - 12--
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 50 - 12-3 - 0--0 - 0-
ŐSI PSK
17 - 1--2 - 19 - 0-----11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0--2 - 87 - 0---6 - 1--1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 11 - 2--2 - 0--0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
---2 - 10-2 - 1-2 - 23 - 13 - 0----

Meccsek

BALATONSZEPEZD ÖKSC

2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KAMOND FC
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 03. 14:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 03. 14:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 16. 13:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 11. 05. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 11. 05. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
KAMOND FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
HERENDI PSK
2023. 04. 01. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 01. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2023. 05. 13. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 05. 13. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSETÉNY SE
2023. 06. 03. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 06. 03. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KÜLSŐVAT SE

EDELTECH UGOD SE

2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KAMOND FC
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
HERENDI PSK
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 12. 18:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 12. 18:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSETÉNY SE
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
EDELTECH UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL