Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 7. forduló

2022.10.01 - 13:30

Balatonszepezd, Balatonszepezdi Sporttelep

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
CSISZÁR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÜKI PATRIK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

BAKONYI ALEX

18'

1 - 0

 

TÓTH PATRIK

67'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 7 7 0 0 33 3 30 21
2 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 7 6 0 1 76 10 66 18
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 7 5 2 0 52 14 38 17
4 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 7 5 1 1 27 6 21 16
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 7 5 0 2 48 16 32 15
6 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 7 4 1 2 14 6 8 13
7 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 7 3 2 2 35 19 16 11
8 KAMOND FC KAMOND FC 7 2 2 3 21 30 -9 8
9 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 7 2 1 4 17 33 -16 7
10 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 7 2 1 4 6 29 -23 7
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 1 5 3 24 -21 3 Büntetőpont: -1
12 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 7 1 0 6 10 71 -61 3
13 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 7 0 1 6 8 46 -38 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 7 0 0 7 4 47 -43 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 4 3 1 0 9 1 8 10 3 2 1 0 4 2 2 7 7 5 2 0 13 3 10 17
2 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 3 3 0 0 28 1 27 9 4 2 1 1 12 7 5 7 7 5 1 1 40 8 32 16
3 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 1 0 10 1 9 7 4 3 0 1 14 3 11 9 7 5 1 1 24 4 20 16
4 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 3 2 1 0 8 3 5 7 4 2 1 1 8 5 3 7 7 4 2 1 16 8 8 14
5 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 4 2 2 0 3 1 2 8 3 2 0 1 8 2 6 6 7 4 2 1 11 3 8 14
6 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 3 3 0 0 9 2 7 9 4 1 1 2 11 6 5 4 7 4 1 2 20 8 12 13
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 4 2 2 0 11 4 7 8 3 1 1 1 5 6 -1 4 7 3 3 1 16 10 6 12
8 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 2 0 2 6 11 -5 6 3 1 0 2 3 4 -1 3 7 3 0 4 9 15 -6 9
9 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 3 1 0 2 5 2 3 3 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 1 3 3 6 4 2 6
10 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 5 1 2 2 3 6 -3 5 2 0 1 1 1 15 -14 1 7 1 3 3 4 21 -17 6
11 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 2 3 1 10 -9 2 7 0 3 4 1 13 -12 3
12 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 4 0 2 2 1 5 -4 2 3 0 1 2 0 4 -4 0 7 0 3 4 1 9 -8 2
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 3 13 -10 1 3 0 1 2 0 12 -12 1 7 0 2 5 3 25 -22 2
14 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 3 0 1 2 0 15 -15 1 4 0 1 3 0 18 -18 1 7 0 2 5 0 33 -33 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 4 4 0 0 23 1 22 12 3 3 0 0 10 2 8 9 7 7 0 0 33 3 30 21
2 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 3 3 0 0 49 1 48 9 4 3 0 1 27 9 18 9 7 6 0 1 76 10 66 18
3 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 3 3 0 0 22 4 18 9 4 2 2 0 30 10 20 8 7 5 2 0 52 14 38 17
4 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 4 3 1 0 10 4 6 10 3 2 0 1 17 2 15 6 7 5 1 1 27 6 21 16
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 0 1 23 3 20 6 4 3 0 1 25 13 12 9 7 5 0 2 48 16 32 15
6 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 3 1 1 1 7 3 4 4 4 3 0 1 7 3 4 9 7 4 1 2 14 6 8 13
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 4 2 1 1 28 10 18 7 3 1 1 1 7 9 -2 4 7 3 2 2 35 19 16 11
8 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 3 1 1 1 11 13 -2 4 4 1 1 2 10 17 -7 4 7 2 2 3 21 30 -9 8
9 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 2 0 2 13 17 -4 6 3 0 1 2 4 16 -12 1 7 2 1 4 17 33 -16 7
10 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 2 0 3 6 24 -18 6 7 2 1 4 6 29 -23 7
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 0 3 3 14 -11 3 3 0 1 2 0 10 -10 0 7 1 1 5 3 24 -21 3
12 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 3 1 0 2 9 30 -21 3 4 0 0 4 1 41 -40 0 7 1 0 6 10 71 -61 3
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 7 21 -14 1 3 0 0 3 1 25 -24 0 7 0 1 6 8 46 -38 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 5 0 0 5 3 20 -17 0 2 0 0 2 1 27 -26 0 7 0 0 7 4 47 -43 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-2 - 3---0 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 31 - 50 - 4--
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 1--17 - 0-----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5-5 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
----1 - 1----6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
-----1 - 25 - 5-14 - 0--8 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3--7 - 0------
KAMOND FC
---3 - 11--1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0------1 - 18---5 - 12--
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 5-----0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1------11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0---7 - 0------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 1------0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1-2 - 23 - 13 - 0----

Meccsek

BALATONSZEPEZD ÖKSC

2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KAMOND FC
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 03. 14:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 03. 14:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 16. 13:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 11. 05. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 11. 05. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
KAMOND FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
HERENDI PSK
2023. 04. 01. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 01. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2023. 05. 13. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 05. 13. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSETÉNY SE
2023. 06. 03. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 06. 03. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KÜLSŐVAT SE

TALIÁNDÖRÖGD SE

2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 08. 21. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 04. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 18. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 25. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 25. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 09. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSETÉNY SE
2022. 10. 16. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 16. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 10. 22. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
2022. 10. 29. 12:00
Kamond FC
KAMOND FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
HERENDI PSK
2022. 11. 12. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 12. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 03. 19. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
2023. 05. 12. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 16. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
2023. 05. 20. 17:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 21. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 28. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
KAMOND FC
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 05. 26. 18:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 05. 26. 18:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL