Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 5. forduló

2022.09.17 - 14:00

Balatonszepezd, Balatonszepezdi Sporttelep

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
NAGY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁKH CSABA
BALATONSZEPEZD ÖKSC
NEMESSZALÓK ESE
90'
45'

Gólok

LAMPERTH BENCE

27'

1 - 0

 

RÓZSÁS ÁRON DÁNIEL

55'

2 - 0

 

LAMPERTH BENCE

75'

3 - 0

 

TÓTH PATRIK

80'

4 - 0

 

KOVÁCS KRISTÓF ISTVÁN

82'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 5 5 0 0 26 2 24 15
2 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 5 5 0 0 25 2 23 15
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 5 4 1 0 43 12 31 13
4 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 5 4 0 1 48 7 41 12
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 0 2 21 11 10 9
6 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 5 3 0 2 11 4 7 9
7 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 5 2 2 1 29 17 12 8
8 KAMOND FC KAMOND FC 5 2 2 1 18 12 6 8
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 5 1 1 3 3 22 -19 4
10 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 5 1 0 4 14 32 -18 3
11 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 5 1 0 4 5 42 -37 3
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 0 1 4 0 21 -21 1
13 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 5 0 1 4 6 28 -22 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 5 0 0 5 2 39 -37 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 19 1 18 6 3 2 1 0 10 4 6 7 5 4 1 0 29 5 24 13
2 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 5 1 4 4 3 2 1 0 8 3 5 7 5 3 2 0 13 4 9 11
3 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 3 1 2 0 1 0 1 5 2 2 0 0 8 0 8 6 5 3 2 0 9 0 9 11
4 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 3 2 1 0 7 1 6 7 2 1 1 0 2 1 1 4 5 3 2 0 9 2 7 11
5 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 2 2 0 0 7 2 5 6 3 1 1 1 10 4 6 4 5 3 1 1 17 6 11 10
6 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 0 1 6 3 3 6 5 3 1 1 8 4 4 10
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 3 2 1 0 10 3 7 7 2 0 1 1 2 6 -4 1 5 2 2 1 12 9 3 8
8 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 2 1 0 1 5 1 4 3 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 1 2 2 5 2 3 5
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 1 2 1 2 4 -2 5 1 0 0 1 0 14 -14 0 5 1 2 2 2 18 -16 5
10 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 5 11 -6 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 1 0 4 7 15 -8 3
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 1 2 0 4 -4 1 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 2 3 0 7 -7 2
12 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 1 3 0 9 -9 1 5 0 2 3 0 9 -9 2
13 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 2 0 1 1 0 7 -7 1 3 0 1 2 0 9 -9 1 5 0 2 3 0 16 -16 2
14 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 3 0 0 3 2 12 -10 0 2 0 1 1 0 4 -4 1 5 0 1 4 2 16 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 3 3 0 0 21 1 20 9 2 2 0 0 5 1 4 6 5 5 0 0 26 2 24 15
2 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 3 3 0 0 8 2 6 9 2 2 0 0 17 0 17 6 5 5 0 0 25 2 23 15
3 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 2 2 0 0 15 4 11 6 3 2 1 0 28 8 20 7 5 4 1 0 43 12 31 13
4 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 2 2 0 0 32 1 31 6 3 2 0 1 16 6 10 6 5 4 0 1 48 7 41 12
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 1 0 1 8 3 5 3 3 2 0 1 13 8 5 6 5 3 0 2 21 11 10 9
6 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 2 1 0 1 6 2 4 3 3 2 0 1 5 2 3 6 5 3 0 2 11 4 7 9
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 3 2 1 0 27 8 19 7 2 0 1 1 2 9 -7 1 5 2 2 1 29 17 12 8
8 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 2 1 1 0 8 2 6 4 3 1 1 1 10 10 0 4 5 2 2 1 18 12 6 8
9 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 0 3 3 22 -19 3 5 1 1 3 3 22 -19 4
10 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 11 17 -6 3 2 0 0 2 3 15 -12 0 5 1 0 4 14 32 -18 3
11 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 2 1 0 1 4 18 -14 3 3 0 0 3 1 24 -23 0 5 1 0 4 5 42 -37 3
12 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 0 3 0 13 -13 0 2 0 1 1 0 8 -8 1 5 0 1 4 0 21 -21 1
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 3 0 1 2 5 18 -13 1 2 0 0 2 1 10 -9 0 5 0 1 4 6 28 -22 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 0 0 4 2 15 -13 0 1 0 0 1 0 24 -24 0 5 0 0 5 2 39 -37 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-----0 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 3-0 - 4--
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 1--------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5-5 - 0----
CSABRENDEK FC
---------6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
------5 - 5-14 - 0--8 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3---------
KAMOND FC
------1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0------1 - 18------
NEMESSZALÓK ESE
------------0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1------11 - 0-8 - 0-
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
----7 - 0------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-----0 - 1------0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1--3 - 13 - 0----

Meccsek

BALATONSZEPEZD ÖKSC

2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 11. 26. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KAMOND FC
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 03. 14:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 03. 14:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 09. 10. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
2022. 09. 25. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
2022. 10. 09. 13:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 10. 16. 13:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 11. 05. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 11. 05. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
2022. 11. 13. 12:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
2023. 03. 18. 13:00
Kamond FC
KAMOND FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
HERENDI PSK
2023. 04. 01. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 04. 01. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 04. 22. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 04. 30. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 06. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2023. 05. 13. 15:00
Peremarton Sporttelep
2023. 05. 13. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 05. 27. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSETÉNY SE
2023. 06. 03. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 06. 03. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 06. 11. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
KÜLSŐVAT SE

NEMESSZALÓK ESE

2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
2022. 08. 21. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 19. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 04. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 10. 14:30
Peremarton Sporttelep
2022. 09. 10. 14:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 09. 17. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 09. 24. 14:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSETÉNY SE
2022. 10. 01. 13:30
Badacsonytomaji Sportpálya
2022. 10. 01. 13:30
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 08. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KÜLSŐVAT SE
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
2022. 10. 16. 11:00
Kamond FC
KAMOND FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
HERENDI PSK
2022. 10. 28. 19:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 10. 28. 19:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
NEMESSZALÓK ESE
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 11. 05. 12:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 03. 18. 13:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSABRENDEK FC
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2023. 03. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 01. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2023. 04. 07. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 07. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BKSE-PEREMARTON
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 15. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 04. 29. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 04. 29. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
2023. 05. 07. 15:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 13. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
KAMOND FC
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 27. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 05. 27. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
BALATONFÜREDI FC
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 06. 04. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
EDELTECH UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL