Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 3. forduló

2022.09.17 - 13:00

Békéscsaba, Békéscsaba Utánpótlás Központ (UP Centerpálya)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
JAKAB JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
80'
40'

Gólok

BERKI LEVENTE

8'

1 - 0

 

BERKI LEVENTE

22'

2 - 0

 

 

2 - 1

40'

SZABÓ ÁDÁM
GYŐRFI FERENC

65'

3 - 1

 

 

3 - 2

68'

BOCZ BOTOND MÁTÉ
BARTA TIBOR FILIP

70'

4 - 2

 

 

4 - 3

78'

BÁNYI ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KTE LA. KTE LA. 3 3 0 0 18 2 16 9
2 UTE UTE 3 3 0 0 17 3 14 9
3 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 3 3 0 0 11 1 10 9
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 2 0 0 12 2 10 6
5 Monori SE Monori SE 3 2 0 1 12 5 7 6
6 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 3 2 0 1 14 9 5 6
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 0 1 5 3 2 6
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 0 2 10 11 -1 3
9 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 1 0 2 5 20 -15 3
11 Gödöllői SK Gödöllői SK 3 0 0 3 3 7 -4 0
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 0 0 3 5 13 -8 0
13 DEAC DEAC 3 0 0 3 3 18 -15 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 18 -17 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 7 1 6 6 3 3 0 0 10 1 9 9
2 SBTC SPORT KFT KTE LA. 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 8 1 7 9
3 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
4 SBTC SPORT KFT Monori SE 2 1 0 1 6 2 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 7 2 5 6
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 8 4 4 6
6 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 7 4 3 6
7 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 1 4 4
8 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 1 1 4
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 3 4 -1 4
10 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 0 2 1 3 -2 3
11 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 2 6 -4 0
12 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
13 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 0 3 1 13 -12 0
14 SBTC SPORT KFT DEAC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 0 0 3 0 12 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT KTE LA. 2 2 0 0 7 1 6 6 1 1 0 0 11 1 10 3 3 3 0 0 18 2 16 9
2 SBTC SPORT KFT UTE 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 11 3 8 6 3 3 0 0 17 3 14 9
3 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 2 2 0 0 9 0 9 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 11 1 10 9
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 12 2 10 6
5 SBTC SPORT KFT Monori SE 2 1 0 1 9 4 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 12 5 7 6
6 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 2 2 0 0 14 3 11 6 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 2 0 1 14 9 5 6
7 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 5 3 2 6
8 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 6 6 0 3 1 0 0 1 4 5 -1 0 3 1 0 2 10 11 -1 3
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 5 4 1 3 2 0 0 2 0 16 -16 0 3 1 0 2 5 20 -15 3
11 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 3 7 -4 0
12 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 3 0 0 3 5 13 -8 0
13 SBTC SPORT KFT DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 2 11 -9 0 3 0 0 3 3 18 -15 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 1 0 0 1 1 11 -10 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 1 18 -17 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
--4 - 3----2 - 3-----
BVSC-Zugló
--------7 - 02 - 0---
DEAC
------------1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
------1 - 3------
Gödöllői SK
-1 - 2-----------
KTE LA.
----3 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4------------
Monori SE
------7 - 0-----2 - 4
Sajóvölgye Focisuli
----------2 - 3--
SBTC SPORT KFT
-----1 - 11-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1--------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0------
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
--8 - 26 - 1---------
UTE
------------6 - 0

Meccsek

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2022. 09. 14. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 09. 14. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 09. 11. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 09. 11. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEAC
2022. 10. 08. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 08. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 15. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 15. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Monori SE
2022. 10. 29. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 29. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LA.
2022. 11. 19. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 11. 19. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Gödöllői SK
2022. 12. 03. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 12. 03. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
INFO
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2022. 09. 03. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 03. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Monori SE
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BVSC-Zugló
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 06. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 06. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 12. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 11. 12. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
INFO
DEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->