Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 3. forduló

2022.09.17 - 11:00

Nyíregyháza, Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
SZABÓ ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY SÁNDOR, HEGEDŰS BALÁZS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Gödöllői SK
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

15'

REJTŐ OLIVÉR
KONDOR TIBOR

70'

1 - 1

 

JUHÁSZ MÁTÉ

79'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KTE LA. KTE LA. 3 3 0 0 18 2 16 9
2 UTE UTE 3 3 0 0 17 3 14 9
3 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 3 3 0 0 11 1 10 9
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 2 0 0 12 2 10 6
5 Monori SE Monori SE 3 2 0 1 12 5 7 6
6 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 3 2 0 1 14 9 5 6
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 0 1 5 3 2 6
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 0 2 10 11 -1 3
9 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 1 0 2 5 20 -15 3
11 Gödöllői SK Gödöllői SK 3 0 0 3 3 7 -4 0
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 0 0 3 5 13 -8 0
13 DEAC DEAC 3 0 0 3 3 18 -15 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 18 -17 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 7 1 6 6 3 3 0 0 10 1 9 9
2 SBTC SPORT KFT KTE LA. 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 8 1 7 9
3 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
4 SBTC SPORT KFT Monori SE 2 1 0 1 6 2 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 7 2 5 6
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 2 2 0 0 8 1 7 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 8 4 4 6
6 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 7 4 3 6
7 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 1 4 4
8 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 1 1 4
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 3 4 -1 4
10 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 1 0 2 1 3 -2 3
11 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 2 6 -4 0
12 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
13 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 0 3 1 13 -12 0
14 SBTC SPORT KFT DEAC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 0 0 3 0 12 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT KTE LA. 2 2 0 0 7 1 6 6 1 1 0 0 11 1 10 3 3 3 0 0 18 2 16 9
2 SBTC SPORT KFT UTE 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 11 3 8 6 3 3 0 0 17 3 14 9
3 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 2 2 0 0 9 0 9 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 11 1 10 9
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 9 0 9 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 12 2 10 6
5 SBTC SPORT KFT Monori SE 2 1 0 1 9 4 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 12 5 7 6
6 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 2 2 0 0 14 3 11 6 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 2 0 1 14 9 5 6
7 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 5 1 4 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 5 3 2 6
8 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 6 6 0 3 1 0 0 1 4 5 -1 0 3 1 0 2 10 11 -1 3
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 1 0 2 5 9 -4 3
10 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 1 0 0 5 4 1 3 2 0 0 2 0 16 -16 0 3 1 0 2 5 20 -15 3
11 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 3 7 -4 0
12 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 3 0 0 3 5 13 -8 0
13 SBTC SPORT KFT DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 2 11 -9 0 3 0 0 3 3 18 -15 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 1 0 0 1 1 11 -10 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 1 18 -17 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
--4 - 3----2 - 3-----
BVSC-Zugló
--------7 - 02 - 0---
DEAC
------------1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
------1 - 3------
Gödöllői SK
-1 - 2-----------
KTE LA.
----3 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4------------
Monori SE
------7 - 0-----2 - 4
Sajóvölgye Focisuli
----------2 - 3--
SBTC SPORT KFT
-----1 - 11-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1--------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0------
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
--8 - 26 - 1---------
UTE
------------6 - 0

Meccsek

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2022. 09. 03. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 09. 03. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Gödöllői SK
2022. 10. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 10. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 10. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SBTC SPORT KFT
2022. 10. 09. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 09. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 10. 14. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 10. 14. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 29. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 29. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 04. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 11. 04. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 26. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 26. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
INFO
UTE

Gödöllői SK

2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Gödöllői SK
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
BVSC-Zugló
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Gödöllői SK
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
Gödöllői SK
2022. 10. 01. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 01. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 08. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 08. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Gödöllői SK
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
DEAC
2022. 11. 13. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 11. 13. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
Gödöllői SK
2022. 11. 19. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 19. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
Monori SE
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Gödöllői SK
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
12. 03. 11:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->