Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 4. forduló

2022.09.24 - 14:00

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
VÁLÓCZI GYÖRGY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS BENEDEK, RÁCZ DOMINIK
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
80'
40'

Gólok

VERES ÁKOS

6'

1 - 0

 

TÍMÁR ÁKOS

9'

2 - 0

 

NÁDASI-SZABÓ DOMONKOS

42'

3 - 0

 

MÉSZÁROS MAGOR

56'

4 - 0

 

LOSONCZKI BENCE

61'

5 - 0

 

MOJZER BARNABÁS ZOLTÁN

70'

6 - 0

 

ZIPSZER KONRÁD

78'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 4 4 0 0 24 3 21 12
2 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 4 3 1 0 12 2 10 10
3 KTE LA. KTE LA. 4 3 0 1 20 6 14 9
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 3 0 0 18 5 13 9
5 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 3 0 1 15 9 6 9
6 Monori SE Monori SE 4 2 0 2 12 6 6 6
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 0 2 5 4 1 6
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 2 0 2 9 22 -13 6
9 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 4 1 1 2 6 10 -4 4
10 Gödöllői SK Gödöllői SK 4 1 0 3 18 7 11 3
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 1 0 3 10 18 -8 3
12 DEAC DEAC 4 1 0 3 4 18 -14 3
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 0 0 4 8 19 -11 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 33 -32 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 2 2 0 0 5 0 5 6 2 2 0 0 7 1 6 6 4 4 0 0 12 1 11 12
2 SBTC SPORT KFT KTE LA. 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 6 5 1 3 4 3 0 1 10 5 5 9
3 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 3 3 0 0 9 1 8 9 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 3 0 1 9 4 5 9
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 1 0 9 2 7 7
5 SBTC SPORT KFT Monori SE 2 1 0 1 6 2 4 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 7 2 5 7
6 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 2 1 1 0 5 0 5 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 6 1 5 7
7 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 1 1 4 4 0 7
8 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 8 2 6 6 4 2 0 2 8 3 5 6
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 0 2 7 6 1 6
10 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 2 0 4
11 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 0 0 2 0 9 -9 0 4 1 0 3 5 15 -10 3
12 SBTC SPORT KFT DEAC 2 0 1 1 0 5 -5 1 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 1 3 0 12 -12 1
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 0 0 4 3 10 -7 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 11 -10 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 1 16 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 2 2 0 0 13 0 13 6 2 2 0 0 11 3 8 6 4 4 0 0 24 3 21 12
2 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 2 2 0 0 9 0 9 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 12 2 10 10
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 13 5 8 3 4 3 0 1 20 6 14 9
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 1 0 0 9 0 9 3 2 2 0 0 9 5 4 6 3 3 0 0 18 5 13 9
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 3 3 0 0 15 3 12 9 1 0 0 1 0 6 -6 0 4 3 0 1 15 9 6 9
6 SBTC SPORT KFT Monori SE 2 1 0 1 9 4 5 3 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 0 2 12 6 6 6
7 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 5 4 1 6
8 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 2 0 0 9 6 3 6 2 0 0 2 0 16 -16 0 4 2 0 2 9 22 -13 6
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 1 1 2 6 10 -4 4
10 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 17 5 12 3 4 1 0 3 18 7 11 3
11 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 2 1 0 1 6 6 0 3 2 0 0 2 4 12 -8 0 4 1 0 3 10 18 -8 3
12 SBTC SPORT KFT DEAC 2 1 0 1 2 7 -5 3 2 0 0 2 2 11 -9 0 4 1 0 3 4 18 -14 3
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 0 0 2 4 9 -5 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 4 0 0 4 8 19 -11 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 26 -25 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 0 3 1 33 -32 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
--4 - 3----2 - 3-----
BVSC-Zugló
--------7 - 02 - 0---
DEAC
------1 - 0-----1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
------1 - 3---3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 2-----------
KTE LA.
----3 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4----4 - 2-------
Monori SE
------7 - 0-----2 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1--------2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 11-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1--------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0------
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
--8 - 26 - 1------1 - 0--
UTE
7 - 0-----------6 - 0

Meccsek

UTE

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
UTE
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA.
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
UTE
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
UTE
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
UTE
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 04.
DEAC
2023. 03. 11.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 03. 11.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
03. 11.
UTE
2023. 03. 18.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 18.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 18.
Monori SE
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 25.
UTE
2023. 04. 01.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 01.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 01.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
04. 08.
UTE
2023. 04. 15.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 15.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 15.
BVSC-Zugló
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
04. 22.
UTE
2023. 04. 29.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 29.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 29.
SBTC SPORT KFT
2023. 05. 06.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 05. 06.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
05. 06.
UTE
2023. 05. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 05. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
05. 13.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 05. 20.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 05. 20.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 20.
UTE
2023. 05. 27.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 05. 27.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
05. 27.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

2022. 09. 14. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 09. 14. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 09. 11. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 09. 11. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEAC
2022. 10. 08. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 08. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 15. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 15. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Monori SE
2022. 10. 29. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 29. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LA.
2022. 11. 19. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 11. 19. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Gödöllői SK
2022. 12. 03. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 12. 03. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 03. 04.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 03. 04.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
03. 04.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 03. 11.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 03. 11.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 11.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 03. 18.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 03. 18.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
03. 18.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 25.
UTE
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 01.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 08.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 04. 08.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
04. 08.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 04. 15.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 04. 15.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
04. 15.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 22.
Nyíregyháza Városi Stadion
2023. 04. 22.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 22.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 29.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 04. 29.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
04. 29.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 05. 06.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 05. 06.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
05. 06.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 05. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 05. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
05. 13.
BVSC-Zugló
2023. 05. 20.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 05. 20.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
05. 20.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 05. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 05. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
05. 27.
SBTC SPORT KFT
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->