Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 5. forduló

2022.10.01 - 12:00

Szeged, Szent Gellért Fórum

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
SZALAI SZABOLCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS TAMÁS TIBOR, KÁDÁR NÉMETH ZOLTÁN
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

9'

ZIPSZER KONRÁD
DOSZKOCS GERGŐ

22'

1 - 1

 

 

1 - 2

45'

TÍMÁR ÁKOS

 

1 - 3

58'

LÁSZLÓ SÁMUEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 5 5 0 0 27 4 23 15
2 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 5 4 1 0 21 3 18 13
3 KTE LA. KTE LA. 5 4 0 1 26 6 20 12
4 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 5 4 0 1 18 9 9 12
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 3 0 2 21 4 17 9
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 3 0 1 19 8 11 9
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 5 2 0 3 29 7 22 6
8 Monori SE Monori SE 5 2 0 3 12 9 3 6
9 DEAC DEAC 5 2 0 3 7 20 -13 6
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5 2 0 3 10 31 -21 6
11 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 5 1 1 3 6 21 -15 4
12 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 1 0 4 12 21 -9 3
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 0 0 5 8 25 -17 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 4 0 0 4 1 49 -48 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 2 2 0 0 5 0 5 6 3 2 1 0 8 2 6 7 5 4 1 0 13 2 11 13
2 SBTC SPORT KFT KTE LA. 3 3 0 0 7 0 7 9 2 1 0 1 6 5 1 3 5 4 0 1 13 5 8 12
3 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 3 3 0 0 9 1 8 9 2 1 0 1 1 3 -2 3 5 4 0 1 10 4 6 12
4 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 3 2 1 0 10 0 10 7 2 1 0 1 1 1 0 3 5 3 1 1 11 1 10 10
5 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 2 1 0 1 5 1 4 3 3 2 0 1 8 2 6 6 5 3 0 2 13 3 10 9
6 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 1 1 0 5 1 4 4 2 1 1 0 5 2 3 4 4 2 2 0 10 3 7 8
7 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 0 1 8 1 7 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 2 1 2 8 2 6 7
8 SBTC SPORT KFT Monori SE 3 1 0 2 6 3 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 5 2 1 2 7 3 4 7
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 1 1 5 5 0 4 2 1 0 1 4 3 1 3 5 2 1 2 9 8 1 7
10 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 0 2 2 8 -6 3 5 2 1 2 4 9 -5 7
11 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 0 0 3 0 14 -14 0 5 1 0 4 5 20 -15 3
12 SBTC SPORT KFT DEAC 2 0 1 1 0 5 -5 1 3 0 1 2 2 9 -7 1 5 0 2 3 2 14 -12 2
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 2 8 -6 0 5 0 0 5 3 13 -10 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 11 -10 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 4 0 0 4 1 22 -21 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 2 2 0 0 13 0 13 6 3 3 0 0 14 4 10 9 5 5 0 0 27 4 23 15
2 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 3 3 0 0 18 1 17 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 21 3 18 13
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 3 3 0 0 13 1 12 9 2 1 0 1 13 5 8 3 5 4 0 1 26 6 20 12
4 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 3 3 0 0 15 3 12 9 2 1 0 1 3 6 -3 3 5 4 0 1 18 9 9 12
5 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 3 0 0 21 1 20 9 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 3 0 2 21 4 17 9
6 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 1 0 1 10 3 7 3 2 2 0 0 9 5 4 6 4 3 0 1 19 8 11 9
7 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 2 1 0 1 12 2 10 3 3 1 0 2 17 5 12 3 5 2 0 3 29 7 22 6
8 SBTC SPORT KFT Monori SE 3 1 0 2 9 7 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3 5 2 0 3 12 9 3 6
9 SBTC SPORT KFT DEAC 2 1 0 1 2 7 -5 3 3 1 0 2 5 13 -8 3 5 2 0 3 7 20 -13 6
10 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 2 2 0 0 9 6 3 6 3 0 0 3 1 25 -24 0 5 2 0 3 10 31 -21 6
11 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 1 0 2 3 17 -14 3 5 1 1 3 6 21 -15 4
12 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 0 2 8 9 -1 3 2 0 0 2 4 12 -8 0 5 1 0 4 12 21 -9 3
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 2 0 0 2 4 9 -5 0 3 0 0 3 4 16 -12 0 5 0 0 5 8 25 -17 0
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 26 -25 0 2 0 0 2 0 23 -23 0 4 0 0 4 1 49 -48 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 3----2 - 3-----
BVSC-Zugló
-----9 - 1--7 - 02 - 0---
DEAC
------1 - 0-----1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
------1 - 3---3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 2-----11 - 0-----
KTE LA.
---6 - 03 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4----4 - 2-------
Monori SE
------7 - 0----0 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1--------2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 11-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1----16 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0-----1 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
--8 - 26 - 1------1 - 0--
UTE
7 - 0-----------6 - 0

Meccsek

SZEGED-CSANÁD GROSICS A.

2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 10. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 09. 10. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 09. 17. 13:30
Szent Gellért Fórum
2022. 09. 17. 13:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 15. 13:30
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 15. 13:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 10. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BVSC-Zugló
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
INFO
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.

UTE

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
UTE
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA.
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
UTE
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
UTE
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
UTE
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
INFO
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->