Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 7. forduló

2022.10.14 - 14:00

Salgótarján, SBTC Utánpótlás központ (SBTC UP központ)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
NYERGES KRISZTIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
REVICZKI JÁNOS, ELISCHER MÁRK
SBTC SPORT KFT
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

3'

BODÓ BARNABÁS

 

0 - 2

7'

BURAI JÓZSEF

 

0 - 3

28'

SIPKÁS ZSOLT

 

0 - 4

34'

SIPKÁS ZSOLT

 

0 - 5

37'

SUHA KRISZTIÁN EGON

 

0 - 6

65'

SUHA SÁNDOR VIKTOR

 

0 - 7

78'

SZABÓ DOMINIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 7 7 0 0 33 6 27 21
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 5 0 2 31 6 25 15
3 KTE LA. KTE LA. 7 5 0 2 29 8 21 15
4 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 7 5 0 2 31 14 17 15
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 5 0 1 26 9 17 15
6 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 7 4 1 2 23 9 14 13
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 7 4 0 3 48 9 39 12
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 7 3 0 4 17 41 -24 9
9 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 7 2 1 4 17 24 -7 7
10 Monori SE Monori SE 7 2 0 5 14 19 -5 6
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 2 0 5 17 34 -17 6
12 DEAC DEAC 7 2 0 5 7 26 -19 6
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 7 1 0 6 12 35 -23 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 6 0 0 6 1 66 -65 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 3 3 0 0 7 1 6 9 4 3 1 0 11 3 8 10 7 6 1 0 18 4 14 19
2 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 3 2 0 1 9 2 7 6 4 3 0 1 11 2 9 9 7 5 0 2 20 4 16 15
3 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 4 0 0 16 1 15 12 3 1 0 2 2 5 -3 3 7 5 0 2 18 6 12 15
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 2 1 0 7 2 5 7 3 2 1 0 7 2 5 7 6 4 2 0 14 4 10 14
5 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 3 0 1 10 2 8 9 3 1 1 1 3 2 1 4 7 4 1 2 13 4 9 13
6 SBTC SPORT KFT KTE LA. 4 3 1 0 7 0 7 10 3 1 0 2 7 7 0 3 7 4 1 2 14 7 7 13
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 4 2 1 1 11 3 8 7 3 1 0 2 1 2 -1 3 7 3 1 3 12 5 7 10
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 2 1 0 6 1 5 7 4 1 0 3 3 10 -7 3 7 3 1 3 9 11 -2 10
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 2 1 1 7 6 1 7 3 1 0 2 4 10 -6 3 7 3 1 3 11 16 -5 10
10 SBTC SPORT KFT Monori SE 4 1 0 3 7 6 1 3 3 1 1 1 2 2 0 4 7 2 1 4 9 8 1 7
11 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 1 0 2 5 9 -4 3 4 1 0 3 5 14 -9 3 7 2 0 5 10 23 -13 6
12 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 1 0 2 2 5 -3 3 4 0 0 4 3 12 -9 0 7 1 0 6 5 17 -12 3
13 SBTC SPORT KFT DEAC 3 0 1 2 0 7 -7 1 4 0 2 2 2 9 -7 2 7 0 3 4 2 16 -14 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 16 -15 0 3 0 0 3 0 15 -15 0 6 0 0 6 1 31 -30 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 3 3 0 0 15 1 14 9 4 4 0 0 18 5 13 12 7 7 0 0 33 6 27 21
2 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 4 0 0 24 2 22 12 3 1 0 2 7 4 3 3 7 5 0 2 31 6 25 15
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 4 4 0 0 15 1 14 12 3 1 0 2 14 7 7 3 7 5 0 2 29 8 21 15
4 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 4 0 0 27 5 22 12 3 1 0 2 4 9 -5 3 7 5 0 2 31 14 17 15
5 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 2 0 1 13 4 9 6 3 3 0 0 13 5 8 9 6 5 0 1 26 9 17 15
6 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 4 3 0 1 19 5 14 9 3 1 1 1 4 4 0 4 7 4 1 2 23 9 14 13
7 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 3 2 0 1 21 4 17 6 4 2 0 2 27 5 22 6 7 4 0 3 48 9 39 12
8 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 2 0 1 9 16 -7 6 4 1 0 3 8 25 -17 3 7 3 0 4 17 41 -24 9
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 1 1 1 13 4 9 4 4 1 0 3 4 20 -16 3 7 2 1 4 17 24 -7 7
10 SBTC SPORT KFT Monori SE 4 1 0 3 10 14 -4 3 3 1 0 2 4 5 -1 3 7 2 0 5 14 19 -5 6
11 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 2 0 2 11 10 1 6 3 0 0 3 6 24 -18 0 7 2 0 5 17 34 -17 6
12 SBTC SPORT KFT DEAC 3 1 0 2 2 11 -9 3 4 1 0 3 5 15 -10 3 7 2 0 5 7 26 -19 6
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 1 0 2 6 10 -4 3 4 0 0 4 6 25 -19 0 7 1 0 6 12 35 -23 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 33 -32 0 3 0 0 3 0 33 -33 0 6 0 0 6 1 66 -65 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 3---3 - 12 - 3-----
BVSC-Zugló
-----9 - 1--7 - 02 - 0--1 - 4
DEAC
------1 - 0---0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 1----1 - 3---3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 2-9 - 2---11 - 0-----
KTE LA.
--2 - 06 - 03 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-------
Monori SE
------7 - 0--1 - 7-0 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1------10 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 110 - 7------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1---3 - 116 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0----3 - 11 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 1------1 - 0--
UTE
7 - 0----2 - 1------6 - 0

Meccsek

SBTC SPORT KFT

2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 10. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 10. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
KTE LA.
2022. 09. 17. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 09. 17. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-Zugló
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
Gödöllői SK
2022. 10. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 10. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SBTC SPORT KFT
2022. 10. 08. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 10. 08. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
SBTC SPORT KFT
2022. 10. 14. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 10. 14. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
UTE
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 18. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 18. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 11. 27. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 11. 27. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
SBTC SPORT KFT
2022. 12. 03. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 12. 03. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 03. 04.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 03. 04.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
03. 04.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 03. 11.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 03. 11.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
03. 11.
SBTC SPORT KFT
2023. 03. 18.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 03. 18.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
03. 18.
BVSC-Zugló
2023. 03. 25.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 25.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 25.
SBTC SPORT KFT
2023. 04. 01.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 04. 01.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
04. 01.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 04. 08.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 04. 08.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
04. 08.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 04. 15.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 04. 15.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 15.
SBTC SPORT KFT
2023. 04. 22.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 04. 22.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
04. 22.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 04. 29.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 29.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 29.
SBTC SPORT KFT
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
05. 06.
DEAC
2023. 05. 13.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 05. 13.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
05. 13.
SBTC SPORT KFT
2023. 05. 20.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 05. 20.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
05. 20.
Monori SE
2023. 05. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 05. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
05. 27.
SBTC SPORT KFT

MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC

2022. 09. 04. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 04. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 09. 11. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 09. 11. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 09. 17. 13:30
Szent Gellért Fórum
2022. 09. 17. 13:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 10. 21. 14:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 21. 14:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
KTE LA.
2022. 10. 01. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 01. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 10. 08. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 08. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Gödöllői SK
2022. 10. 14. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 10. 14. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 10. 28. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 28. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 04. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 11. 04. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 11. 12. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 11. 12. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
UTE
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 12. 02. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 12. 02. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 03. 04.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 03. 04.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
03. 04.
Monori SE
2023. 03. 11.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 03. 11.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 11.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 03. 18.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 03. 18.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
03. 18.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 03. 25.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 03. 25.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
03. 25.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 04. 01.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 04. 01.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 01.
BVSC-Zugló
2023. 04. 08.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 04. 08.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
04. 08.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 04. 15.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 04. 15.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 15.
SBTC SPORT KFT
2023. 04. 22.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 04. 22.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
04. 22.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 04. 29.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 04. 29.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 29.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 05. 06.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 05. 06.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 06.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 05. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 05. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
05. 13.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 20.
DEAC
2023. 05. 27.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 05. 27.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
05. 27.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->