Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 8. forduló

2022.10.28 - 14:00

Monor, Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
KISS TIBOR ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LŐRINCZI ZOLTÁN CSABA
Monori SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

68'

KOCSIS ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 8 8 0 0 35 7 28 24
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 6 0 2 37 6 31 18
3 KTE LA. KTE LA. 8 6 0 2 31 9 22 18
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 6 0 1 27 9 18 18
5 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 8 5 1 2 27 11 16 16
6 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 8 5 0 3 32 16 16 15
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 8 4 0 4 49 11 38 12
8 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 8 3 1 4 20 25 -5 10
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 8 3 0 5 18 44 -26 9
10 Monori SE Monori SE 8 2 0 6 14 20 -6 6
11 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 2 0 6 28 35 -7 6
12 DEAC DEAC 8 2 0 6 9 30 -21 6
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 2 0 6 17 40 -23 6
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 7 0 0 7 1 82 -81 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 4 3 1 0 8 2 6 10 4 3 1 0 11 3 8 10 8 6 2 0 19 5 14 20
2 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 3 2 0 1 9 2 7 6 5 3 1 1 12 3 9 10 8 5 1 2 21 5 16 16
3 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 3 0 1 10 2 8 9 4 2 1 1 6 2 4 7 8 5 1 2 16 4 12 16
4 SBTC SPORT KFT KTE LA. 4 3 1 0 7 0 7 10 4 2 0 2 8 7 1 6 8 5 1 2 15 7 8 16
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 5 4 0 1 16 2 14 12 3 1 0 2 2 5 -3 3 8 5 0 3 18 7 11 15
6 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 2 1 0 7 2 5 7 4 2 2 0 7 2 5 8 7 4 3 0 14 4 10 15
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 4 2 1 1 11 3 8 7 4 2 0 2 3 3 0 6 8 4 1 3 14 6 8 13
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 2 1 0 6 1 5 7 5 2 0 3 5 10 -5 6 8 4 1 3 11 11 0 13
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 2 1 2 7 9 -2 7 3 1 0 2 4 10 -6 3 8 3 1 4 11 19 -8 10
10 SBTC SPORT KFT Monori SE 5 1 1 3 7 6 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4 8 2 2 4 9 8 1 8
11 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 2 0 2 8 5 3 6 4 0 0 4 3 12 -9 0 8 2 0 6 11 17 -6 6
12 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 1 0 3 5 11 -6 3 4 1 0 3 5 14 -9 3 8 2 0 6 10 25 -15 6
13 SBTC SPORT KFT DEAC 4 0 1 3 1 9 -8 1 4 0 2 2 2 9 -7 2 8 0 3 5 3 18 -15 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 16 -15 0 4 0 0 4 0 21 -21 0 7 0 0 7 1 37 -36 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 4 4 0 0 17 2 15 12 4 4 0 0 18 5 13 12 8 8 0 0 35 7 28 24
2 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 4 0 0 24 2 22 12 4 2 0 2 13 4 9 6 8 6 0 2 37 6 31 18
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 4 4 0 0 15 1 14 12 4 2 0 2 16 8 8 6 8 6 0 2 31 9 22 18
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 2 0 1 13 4 9 6 4 4 0 0 14 5 9 12 7 6 0 1 27 9 18 18
5 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 4 3 0 1 19 5 14 9 4 2 1 1 8 6 2 7 8 5 1 2 27 11 16 16
6 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 5 4 0 1 28 7 21 12 3 1 0 2 4 9 -5 3 8 5 0 3 32 16 16 15
7 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 3 2 0 1 21 4 17 6 5 2 0 3 28 7 21 6 8 4 0 4 49 11 38 12
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 1 1 1 13 4 9 4 5 2 0 3 7 21 -14 6 8 3 1 4 20 25 -5 10
9 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 2 0 2 10 19 -9 6 4 1 0 3 8 25 -17 3 8 3 0 5 18 44 -26 9
10 SBTC SPORT KFT Monori SE 5 1 0 4 10 15 -5 3 3 1 0 2 4 5 -1 3 8 2 0 6 14 20 -6 6
11 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 2 0 2 22 10 12 6 4 0 0 4 6 25 -19 0 8 2 0 6 28 35 -7 6
12 SBTC SPORT KFT DEAC 4 1 0 3 4 15 -11 3 4 1 0 3 5 15 -10 3 8 2 0 6 9 30 -21 6
13 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 2 0 3 11 16 -5 6 3 0 0 3 6 24 -18 0 8 2 0 6 17 40 -23 6
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 33 -32 0 4 0 0 4 0 49 -49 0 7 0 0 7 1 82 -81 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 3---3 - 12 - 3-0 - 6---
BVSC-Zugló
-----9 - 1--7 - 02 - 0--1 - 4
DEAC
-2 - 4----1 - 0---0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 1----1 - 3-16 - 0-3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 2-9 - 2---11 - 0-----
KTE LA.
--2 - 06 - 03 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-1 - 3-----
Monori SE
------7 - 0--1 - 70 - 10 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1------10 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 110 - 7------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1---3 - 116 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0----3 - 11 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 1-1 - 2----1 - 0--
UTE
7 - 0---2 - 12 - 1------6 - 0

Meccsek

Monori SE

2022. 09. 04. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 04. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 09. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Monori SE
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
UTE
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
Monori SE
2022. 10. 01. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 01. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 10. 09. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 09. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 10. 15. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 15. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Monori SE
2022. 10. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Monori SE
2022. 11. 13. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 11. 13. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
BVSC-Zugló
2022. 11. 19. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 19. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
Monori SE
2022. 11. 27. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 11. 27. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
SBTC SPORT KFT
2022. 12. 03. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 12. 03. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
Monori SE
2023. 03. 04.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 03. 04.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
03. 04.
Monori SE
2023. 03. 11.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 03. 11.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
03. 11.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 03. 18.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 18.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 18.
Monori SE
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
03. 25.
DEAC
2023. 04. 01.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 04. 01.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
04. 01.
Monori SE
2023. 04. 08.
Nyíregyháza Városi Stadion
2023. 04. 08.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 08.
Monori SE
2023. 04. 15.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 04. 15.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
04. 15.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 22.
Szent Gellért Fórum
2023. 04. 22.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
04. 22.
Monori SE
2023. 04. 29.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 04. 29.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
04. 29.
KTE LA.
2023. 05. 06.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 05. 06.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
05. 06.
Monori SE
2023. 05. 13.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 05. 13.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
05. 13.
Gödöllői SK
2023. 05. 20.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 05. 20.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
05. 20.
Monori SE
2023. 05. 27.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 05. 27.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
05. 27.
Sajóvölgye Focisuli

SZEGED-CSANÁD GROSICS A.

2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 10. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 09. 10. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 09. 17. 13:30
Szent Gellért Fórum
2022. 09. 17. 13:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 15. 13:30
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 15. 13:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 10. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BVSC-Zugló
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 03. 04.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 03. 04.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
03. 04.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 03. 11.
Szent Gellért Fórum
2023. 03. 11.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
03. 11.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 03. 18.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 03. 18.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
03. 18.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 03. 25.
Szent Gellért Fórum
2023. 03. 25.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
03. 25.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 04. 01.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 01.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 01.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
04. 08.
DEAC
2023. 04. 15.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 04. 15.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
04. 15.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 04. 22.
Szent Gellért Fórum
2023. 04. 22.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
04. 22.
Monori SE
2023. 04. 29.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 04. 29.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
04. 29.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 05. 06.
Nyíregyháza Városi Stadion
2023. 05. 06.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 06.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 05. 13.
Szent Gellért Fórum
2023. 05. 13.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
05. 13.
KTE LA.
2023. 05. 20.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 05. 20.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
05. 20.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 05. 27.
Szent Gellért Fórum
2023. 05. 27.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
05. 27.
Gödöllői SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->