Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 8. forduló

2022.10.29 - 14:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
PÓSA ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENEDEK ZSOLT, BÉRES KÁROLY ANDRÁS
DEAC
BVSC-Zugló
80'
40'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 8 8 0 0 35 7 28 24
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 6 0 2 37 6 31 18
3 KTE LA. KTE LA. 8 6 0 2 31 9 22 18
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 6 0 1 27 9 18 18
5 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 8 5 1 2 27 11 16 16
6 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 8 5 0 3 32 16 16 15
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 8 4 0 4 49 11 38 12
8 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 8 3 1 4 20 25 -5 10
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 8 3 0 5 18 44 -26 9
10 Monori SE Monori SE 8 2 0 6 14 20 -6 6
11 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 8 2 0 6 28 35 -7 6
12 DEAC DEAC 8 2 0 6 9 30 -21 6
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 8 2 0 6 17 40 -23 6
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 7 0 0 7 1 82 -81 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 4 3 1 0 8 2 6 10 4 3 1 0 11 3 8 10 8 6 2 0 19 5 14 20
2 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 3 2 0 1 9 2 7 6 5 3 1 1 12 3 9 10 8 5 1 2 21 5 16 16
3 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 3 0 1 10 2 8 9 4 2 1 1 6 2 4 7 8 5 1 2 16 4 12 16
4 SBTC SPORT KFT KTE LA. 4 3 1 0 7 0 7 10 4 2 0 2 8 7 1 6 8 5 1 2 15 7 8 16
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 5 4 0 1 16 2 14 12 3 1 0 2 2 5 -3 3 8 5 0 3 18 7 11 15
6 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 2 1 0 7 2 5 7 4 2 2 0 7 2 5 8 7 4 3 0 14 4 10 15
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 4 2 1 1 11 3 8 7 4 2 0 2 3 3 0 6 8 4 1 3 14 6 8 13
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 2 1 0 6 1 5 7 5 2 0 3 5 10 -5 6 8 4 1 3 11 11 0 13
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 2 1 2 7 9 -2 7 3 1 0 2 4 10 -6 3 8 3 1 4 11 19 -8 10
10 SBTC SPORT KFT Monori SE 5 1 1 3 7 6 1 4 3 1 1 1 2 2 0 4 8 2 2 4 9 8 1 8
11 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 2 0 2 8 5 3 6 4 0 0 4 3 12 -9 0 8 2 0 6 11 17 -6 6
12 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 1 0 3 5 11 -6 3 4 1 0 3 5 14 -9 3 8 2 0 6 10 25 -15 6
13 SBTC SPORT KFT DEAC 4 0 1 3 1 9 -8 1 4 0 2 2 2 9 -7 2 8 0 3 5 3 18 -15 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 16 -15 0 4 0 0 4 0 21 -21 0 7 0 0 7 1 37 -36 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 4 4 0 0 17 2 15 12 4 4 0 0 18 5 13 12 8 8 0 0 35 7 28 24
2 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 4 0 0 24 2 22 12 4 2 0 2 13 4 9 6 8 6 0 2 37 6 31 18
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 4 4 0 0 15 1 14 12 4 2 0 2 16 8 8 6 8 6 0 2 31 9 22 18
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 2 0 1 13 4 9 6 4 4 0 0 14 5 9 12 7 6 0 1 27 9 18 18
5 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 4 3 0 1 19 5 14 9 4 2 1 1 8 6 2 7 8 5 1 2 27 11 16 16
6 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 5 4 0 1 28 7 21 12 3 1 0 2 4 9 -5 3 8 5 0 3 32 16 16 15
7 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 3 2 0 1 21 4 17 6 5 2 0 3 28 7 21 6 8 4 0 4 49 11 38 12
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 1 1 1 13 4 9 4 5 2 0 3 7 21 -14 6 8 3 1 4 20 25 -5 10
9 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 2 0 2 10 19 -9 6 4 1 0 3 8 25 -17 3 8 3 0 5 18 44 -26 9
10 SBTC SPORT KFT Monori SE 5 1 0 4 10 15 -5 3 3 1 0 2 4 5 -1 3 8 2 0 6 14 20 -6 6
11 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 2 0 2 22 10 12 6 4 0 0 4 6 25 -19 0 8 2 0 6 28 35 -7 6
12 SBTC SPORT KFT DEAC 4 1 0 3 4 15 -11 3 4 1 0 3 5 15 -10 3 8 2 0 6 9 30 -21 6
13 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 2 0 3 11 16 -5 6 3 0 0 3 6 24 -18 0 8 2 0 6 17 40 -23 6
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 33 -32 0 4 0 0 4 0 49 -49 0 7 0 0 7 1 82 -81 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 3---3 - 12 - 3-0 - 6---
BVSC-Zugló
-----9 - 1--7 - 02 - 0--1 - 4
DEAC
-2 - 4----1 - 0---0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 1----1 - 3-16 - 0-3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 2-9 - 2---11 - 0-----
KTE LA.
--2 - 06 - 03 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-1 - 3-----
Monori SE
------7 - 0--1 - 70 - 10 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1------10 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 110 - 7------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1---3 - 116 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0----3 - 11 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 1-1 - 2----1 - 0--
UTE
7 - 0---2 - 12 - 1------6 - 0

Meccsek

DEAC

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
DEAC
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
Monori SE
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEAC
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
DEAC
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BVSC-Zugló
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
DEAC
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
DEAC
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
DEAC
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 04.
DEAC
2023. 03. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 11.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 03. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 18.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
03. 25.
DEAC
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 01.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
04. 08.
DEAC
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 15.
KTE LA.
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
04. 22.
DEAC
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 29.
Gödöllői SK
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
05. 06.
DEAC
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 13.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 20.
DEAC
2023. 05. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 27.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

BVSC-Zugló

2022. 09. 03. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 09. 03. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
BVSC-Zugló
2022. 09. 17. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 09. 17. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-Zugló
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 24. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 09. 24. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
BVSC-Zugló
2022. 10. 01. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 01. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BVSC-Zugló
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
UTE
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BVSC-Zugló
2022. 11. 04. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 11. 04. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 11. 13. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 11. 13. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
BVSC-Zugló
2022. 11. 19. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 11. 19. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BVSC-Zugló
2022. 12. 03. 12:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 12. 03. 12:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-Zugló
KTE LA.
2023. 03. 04.
Nyíregyháza Városi Stadion
2023. 03. 04.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 04.
BVSC-Zugló
2023. 03. 11.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 03. 11.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
03. 11.
Gödöllői SK
2023. 03. 18.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 03. 18.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
03. 18.
BVSC-Zugló
2023. 03. 25.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 03. 25.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
03. 25.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 04. 01.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 04. 01.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
04. 01.
BVSC-Zugló
2023. 04. 08.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 04. 08.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
04. 08.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 04. 15.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 15.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 15.
BVSC-Zugló
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
04. 22.
DEAC
2023. 04. 29.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 04. 29.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
04. 29.
BVSC-Zugló
2023. 05. 06.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 05. 06.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
05. 06.
Monori SE
2023. 05. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 05. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
05. 13.
BVSC-Zugló
2023. 05. 20.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 05. 20.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
05. 20.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 05. 27.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 05. 27.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
05. 27.
BVSC-Zugló
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->