Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 9. forduló

2022.11.06 - 12:00

Gödöllő, Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
CSERNI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
Gödöllői SK
DEAC
80'
40'

Gólok

KOSZTOLNI BÁLINT JÓZSEF

69'

1 - 0

 

TOLDI MÁTÉ

80'

2 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 9 9 0 0 40 7 33 27
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 7 0 2 41 6 35 21
3 KTE LA. KTE LA. 9 7 0 2 39 9 30 21
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 8 7 0 1 31 10 21 21
5 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 9 6 0 3 33 16 17 18
6 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 9 5 1 3 27 12 15 16
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 9 5 0 4 51 11 40 15
8 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 9 3 2 4 23 28 -5 11
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 9 3 0 6 18 48 -30 9
10 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 9 2 1 6 31 38 -7 7
11 Monori SE Monori SE 9 2 0 7 14 28 -14 6
12 DEAC DEAC 9 2 0 7 9 32 -23 6
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 9 2 0 7 18 44 -26 6
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 8 0 0 8 1 87 -86 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 4 3 1 0 8 2 6 10 5 4 1 0 12 3 9 13 9 7 2 0 20 5 15 23
2 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 4 0 1 12 2 10 12 4 2 1 1 6 2 4 7 9 6 1 2 18 4 14 19
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 5 4 1 0 11 0 11 13 4 2 0 2 8 7 1 6 9 6 1 2 19 7 12 19
4 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 5 4 0 1 16 2 14 12 4 2 0 2 3 5 -2 6 9 6 0 3 19 7 12 18
5 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 3 1 0 10 2 8 10 4 2 2 0 7 2 5 8 8 5 3 0 17 4 13 18
6 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 4 2 1 1 9 2 7 7 5 3 1 1 12 3 9 10 9 5 2 2 21 5 16 17
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 5 2 1 2 11 4 7 7 4 2 0 2 3 3 0 6 9 4 1 4 14 7 7 13
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 4 2 1 1 6 3 3 7 5 2 0 3 5 10 -5 6 9 4 1 4 11 13 -2 13
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 2 1 2 7 9 -2 7 4 1 0 3 4 13 -9 3 9 3 1 5 11 22 -11 10
10 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 2 0 2 8 5 3 6 5 1 0 4 5 12 -7 3 9 3 0 6 13 17 -4 9
11 SBTC SPORT KFT Monori SE 5 1 1 3 7 6 1 4 4 1 1 2 2 6 -4 4 9 2 2 5 9 12 -3 8
12 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 1 0 3 5 11 -6 3 5 1 0 4 5 16 -11 3 9 2 0 7 10 27 -17 6
13 SBTC SPORT KFT DEAC 4 0 1 3 1 9 -8 1 5 0 3 2 2 9 -7 3 9 0 4 5 3 18 -15 4
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 4 0 0 4 1 17 -16 0 4 0 0 4 0 21 -21 0 8 0 0 8 1 38 -37 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 4 4 0 0 17 2 15 12 5 5 0 0 23 5 18 15 9 9 0 0 40 7 33 27
2 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 5 0 0 28 2 26 15 4 2 0 2 13 4 9 6 9 7 0 2 41 6 35 21
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 5 5 0 0 23 1 22 15 4 2 0 2 16 8 8 6 9 7 0 2 39 9 30 21
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 3 0 1 17 5 12 9 4 4 0 0 14 5 9 12 8 7 0 1 31 10 21 21
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 5 4 0 1 28 7 21 12 4 2 0 2 5 9 -4 6 9 6 0 3 33 16 17 18
6 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 5 3 0 2 19 6 13 9 4 2 1 1 8 6 2 7 9 5 1 3 27 12 15 16
7 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 4 3 0 1 23 4 19 9 5 2 0 3 28 7 21 6 9 5 0 4 51 11 40 15
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 4 1 2 1 16 7 9 5 5 2 0 3 7 21 -14 6 9 3 2 4 23 28 -5 11
9 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 4 2 0 2 10 19 -9 6 5 1 0 4 8 29 -21 3 9 3 0 6 18 48 -30 9
10 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 4 2 0 2 22 10 12 6 5 0 1 4 9 28 -19 1 9 2 1 6 31 38 -7 7
11 SBTC SPORT KFT Monori SE 5 1 0 4 10 15 -5 3 4 1 0 3 4 13 -9 3 9 2 0 7 14 28 -14 6
12 SBTC SPORT KFT DEAC 4 1 0 3 4 15 -11 3 5 1 0 4 5 17 -12 3 9 2 0 7 9 32 -23 6
13 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 5 2 0 3 11 16 -5 6 4 0 0 4 7 28 -21 0 9 2 0 7 18 44 -26 6
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 4 0 0 4 1 38 -37 0 4 0 0 4 0 49 -49 0 8 0 0 8 1 87 -86 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 3---3 - 12 - 3-0 - 6---
BVSC-Zugló
-----9 - 1--7 - 02 - 0-0 - 11 - 4
DEAC
-2 - 4----1 - 0---0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 1----1 - 3-16 - 0-3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 22 - 09 - 2---11 - 0-----
KTE LA.
--2 - 06 - 03 - 1-8 - 04 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-1 - 3-----
Monori SE
------7 - 0--1 - 70 - 10 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1-3 - 3----10 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 110 - 7-----0 - 5
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1-4 - 0-3 - 116 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
4 - 1-----9 - 0----3 - 11 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 1-1 - 2----1 - 0--
UTE
7 - 0---2 - 12 - 1------6 - 0

Meccsek

Gödöllői SK

2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Gödöllői SK
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
BVSC-Zugló
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Gödöllői SK
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
Gödöllői SK
2022. 10. 01. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 01. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 08. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 08. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Gödöllői SK
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
DEAC
2022. 11. 13. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 11. 13. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
Gödöllői SK
2022. 11. 19. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 19. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
Monori SE
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Gödöllői SK
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 03. 04.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 04.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 04.
KTE LA.
2023. 03. 11.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 03. 11.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
03. 11.
Gödöllői SK
2023. 03. 18.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 18.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 18.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 03. 25.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 25.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 25.
SBTC SPORT KFT
2023. 04. 01.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 04. 01.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
04. 01.
Gödöllői SK
2023. 04. 08.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 04. 08.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
04. 08.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 04. 15.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 04. 15.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 15.
Gödöllői SK
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
04. 22.
UTE
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 29.
Gödöllői SK
2023. 05. 06.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 05. 06.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
05. 06.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 05. 13.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 05. 13.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
05. 13.
Gödöllői SK
2023. 05. 20.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 05. 20.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
05. 20.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 05. 27.
Szent Gellért Fórum
2023. 05. 27.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
05. 27.
Gödöllői SK

DEAC

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
DEAC
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
Monori SE
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEAC
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
DEAC
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BVSC-Zugló
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
DEAC
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
DEAC
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
DEAC
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 04.
DEAC
2023. 03. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 11.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 03. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 18.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
03. 25.
DEAC
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 01.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
04. 08.
DEAC
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 15.
KTE LA.
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
04. 22.
DEAC
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 29.
Gödöllői SK
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
05. 06.
DEAC
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 13.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 20.
DEAC
2023. 05. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 27.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->