Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 11. forduló

2022.11.19 - 12:00

Múcsony, Sajóvölgye Focisuli Sportpálya (Múcsony sportpálya)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
ÉLIÁS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGYPÁL CSILLA
Sajóvölgye Focisuli
DEAC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

10'

PINDICSKA MÁTÉ

 

0 - 2

63'

VASS MILÁN

 

0 - 3

72'

SPADAFORA MATTEO

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 11 11 0 0 58 7 51 33
2 KTE LA. KTE LA. 11 8 1 2 45 12 33 25
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 10 8 1 1 36 13 23 25
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 8 0 3 49 10 39 24
5 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 11 8 0 3 41 17 24 24
6 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 11 6 1 4 31 15 16 19
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 11 6 0 5 56 13 43 18
8 DEAC DEAC 11 4 0 7 22 33 -11 12
9 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 11 3 2 6 23 39 -16 11
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 11 3 1 7 21 61 -40 10
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 11 3 0 8 21 49 -28 9
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 11 2 2 7 35 48 -13 8
13 Monori SE Monori SE 11 2 0 9 15 35 -20 6
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 10 0 0 10 2 103 -101 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 5 4 1 0 14 2 12 13 6 5 1 0 16 3 13 16 11 9 2 0 30 5 25 29
2 SBTC SPORT KFT KTE LA. 6 5 1 0 13 0 13 16 5 3 0 2 11 7 4 9 11 8 1 2 24 7 17 25
3 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 6 5 0 1 17 2 15 15 5 3 0 2 5 5 0 9 11 8 0 3 22 7 15 24
4 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 5 0 1 14 3 11 15 5 2 1 2 6 4 2 7 11 7 1 3 20 7 13 22
5 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 4 1 0 12 2 10 13 5 2 2 1 7 4 3 8 10 6 3 1 19 6 13 21
6 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 5 3 1 1 11 2 9 10 6 3 1 2 12 4 8 10 11 6 2 3 23 6 17 20
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 6 2 2 2 12 5 7 8 5 3 0 2 5 4 1 9 11 5 2 4 17 9 8 17
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 5 2 1 2 6 4 2 7 6 2 0 4 5 16 -11 6 11 4 1 6 11 20 -9 13
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 2 1 3 7 12 -5 7 5 1 1 3 5 14 -9 4 11 3 2 6 12 26 -14 11
10 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 2 1 2 10 7 3 7 6 1 0 5 6 14 -8 3 11 3 1 7 16 21 -5 10
11 SBTC SPORT KFT DEAC 5 1 1 3 5 10 -5 4 6 1 3 2 3 9 -6 6 11 2 4 5 8 19 -11 10
12 SBTC SPORT KFT Monori SE 6 1 1 4 8 8 0 4 5 1 1 3 2 8 -6 4 11 2 2 7 10 16 -6 8
13 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5 1 0 4 5 15 -10 3 6 1 1 4 7 18 -11 4 11 2 1 8 12 33 -21 7
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 5 0 0 5 1 19 -18 0 5 0 0 5 1 25 -24 0 10 0 0 10 2 44 -42 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 5 5 0 0 25 2 23 15 6 6 0 0 33 5 28 18 11 11 0 0 58 7 51 33
2 SBTC SPORT KFT KTE LA. 6 5 1 0 25 3 22 16 5 3 0 2 20 9 11 9 11 8 1 2 45 12 33 25
3 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 4 0 1 20 6 14 12 5 4 1 0 16 7 9 13 10 8 1 1 36 13 23 25
4 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 6 0 0 35 3 32 18 5 2 0 3 14 7 7 6 11 8 0 3 49 10 39 24
5 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 6 5 0 1 30 8 22 15 5 3 0 2 11 9 2 9 11 8 0 3 41 17 24 24
6 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 6 3 0 3 20 8 12 9 5 3 1 1 11 7 4 10 11 6 1 4 31 15 16 19
7 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 5 4 0 1 27 4 23 12 6 2 0 4 29 9 20 6 11 6 0 5 56 13 43 18
8 SBTC SPORT KFT DEAC 5 2 0 3 14 16 -2 6 6 2 0 4 8 17 -9 6 11 4 0 7 22 33 -11 12
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 5 1 2 2 16 10 6 5 6 2 0 4 7 29 -22 6 11 3 2 6 23 39 -16 11
10 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 5 2 0 3 10 29 -19 6 6 1 1 4 11 32 -21 4 11 3 1 7 21 61 -40 10
11 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 2 0 4 12 20 -8 6 5 1 0 4 9 29 -20 3 11 3 0 8 21 49 -28 9
12 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 5 2 1 2 25 13 12 7 6 0 1 5 10 35 -25 1 11 2 2 7 35 48 -13 8
13 SBTC SPORT KFT Monori SE 6 1 0 5 11 18 -7 3 5 1 0 4 4 17 -13 3 11 2 0 9 15 35 -20 6
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 5 0 0 5 1 44 -43 0 5 0 0 5 1 59 -58 0 10 0 0 10 2 103 -101 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 3-1 - 4-3 - 12 - 3-0 - 6---
BVSC-Zugló
1 - 2----9 - 1--7 - 02 - 0-0 - 11 - 4
DEAC
-2 - 4----1 - 0-10 - 1-0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 1---3 - 31 - 3-16 - 0-3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 22 - 09 - 2--4 - 011 - 0-----
KTE LA.
--2 - 06 - 03 - 1-8 - 04 - 0--2 - 2--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-1 - 3----0 - 10
Monori SE
-1 - 3----7 - 0--1 - 70 - 10 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 10 - 33 - 3----10 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 110 - 7----0 - 60 - 5
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 07 - 12 - 1-4 - 0-3 - 116 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
4 - 1-----9 - 0---3 - 13 - 11 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 12 - 11 - 2----1 - 0--
UTE
7 - 0---2 - 12 - 1--8 - 0---6 - 0

Meccsek

Sajóvölgye Focisuli

2022. 09. 14. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 09. 14. 14:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 09. 10. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 09. 10. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 09. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Sajóvölgye Focisuli
2022. 09. 24. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 09. 24. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
BVSC-Zugló
2022. 10. 01. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 01. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 08. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 10. 08. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
SBTC SPORT KFT
2022. 10. 14. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 10. 14. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 28. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 28. 15:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 06. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 06. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
DEAC
2022. 11. 26. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 11. 26. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
Sajóvölgye Focisuli
2022. 12. 03. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 12. 03. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
Monori SE
2023. 03. 04.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 03. 04.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
03. 04.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 03. 11.
Szent Gellért Fórum
2023. 03. 11.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
03. 11.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 03. 18.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 03. 18.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
03. 18.
KTE LA.
2023. 03. 25.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 03. 25.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
03. 25.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 04. 01.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 04. 01.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
04. 01.
Gödöllői SK
2023. 04. 08.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 04. 08.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
04. 08.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 04. 15.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 04. 15.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
04. 15.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 04. 22.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 04. 22.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
04. 22.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 04. 29.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 04. 29.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 29.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 05. 06.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 05. 06.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
05. 06.
UTE
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 13.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 05. 20.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 05. 20.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
05. 20.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 05. 27.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 05. 27.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
05. 27.
Sajóvölgye Focisuli

DEAC

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
DEAC
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
Monori SE
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEAC
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
DEAC
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BVSC-Zugló
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
DEAC
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
DEAC
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
DEAC
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 04.
DEAC
2023. 03. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 11.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 03. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 18.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
03. 25.
DEAC
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 01.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
04. 08.
DEAC
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 15.
KTE LA.
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
04. 22.
DEAC
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 29.
Gödöllői SK
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
05. 06.
DEAC
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 13.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 20.
DEAC
2023. 05. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 27.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->