Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos Futsal U20 6. forduló

2022.11.06 - 18:30

Budapest, Vasas Sportcsarnok

MLSZ

MLSZ Országos Futsal U20

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
APKÓ TAMÁS, SZINGAJEVSZKIJ JULIAN
TFSE-BESTRONG
ÚJPEST FUTSAL CLUB
40'
20'

Gólok

ALBERT GERGŐ

4'

1 - 0

 

PETROFF NORBERT

10'

2 - 0

 

TAKÁCS GERGELY

16'

3 - 0

 

MUHARI ZOLTÁN

16'

4 - 0

 

 

4 - 1

17'

BALOGH LEVENTE
KRAJSOVSZKY KRISTÓF

30'

5 - 1

 

 

5 - 2

36'

KOVÁCS MARCELL ALEX

 

5 - 3

38'

MEDGYES MÁRK ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 5 5 0 0 40 9 31 15
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 6 5 0 1 44 18 26 15
3 BALATON BÚTOR SZILÁGYI BALATON BÚTOR SZILÁGYI 6 5 0 1 35 16 19 15
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 6 4 0 2 33 23 10 12
5 SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL 5 3 0 2 33 23 10 9
6 DEAC DEAC 6 3 0 3 24 30 -6 9
7 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 6 2 1 3 24 26 -2 7
8 ÚJPEST FUTSAL CLUB ÚJPEST FUTSAL CLUB 5 2 1 2 19 27 -8 7
9 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 2 0 2 12 12 0 6
10 TFSE-BESTRONG TFSE-BESTRONG 6 2 0 4 21 33 -12 6
11 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 1 0 3 12 21 -9 3
12 NYÍRBÁTORI SC NYÍRBÁTORI SC 6 1 0 5 26 40 -14 3
13 KINCSEM FUTSAL KINCSEM FUTSAL 6 1 0 5 19 37 -18 3
14 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM 5 1 0 4 15 42 -27 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM ARAMIS SE 3 3 0 0 10 2 8 9 3 3 0 0 9 1 8 9 6 6 0 0 19 3 16 18
2 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM BALATON BÚTOR SZILÁGYI 2 2 0 0 8 2 6 6 4 2 2 0 10 3 7 8 6 4 2 0 18 5 13 14
3 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM RUBEOLA FC 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 0 1 9 5 4 6 5 4 0 1 16 6 10 12
4 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM SG KECSKEMÉT FUTSAL 3 3 0 0 10 6 4 9 2 1 0 1 5 5 0 3 5 4 0 1 15 11 4 12
5 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM HALADÁS VSE 3 1 1 1 7 7 0 4 3 2 1 0 10 3 7 7 6 3 2 1 17 10 7 11
6 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM DEAC 3 2 0 1 8 8 0 6 3 1 1 1 6 7 -1 4 6 3 1 2 14 15 -1 10
7 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM ÚJPEST FUTSAL CLUB 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 0 2 5 7 -2 6 5 2 1 2 7 9 -2 7
8 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NYÍRBÁTORI SC 3 2 0 1 9 6 3 6 3 0 1 2 4 10 -6 1 6 2 1 3 13 16 -3 7
9 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TFSE-BESTRONG 3 1 2 0 7 4 3 5 3 0 0 3 4 10 -6 0 6 1 2 3 11 14 -3 5
10 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 1 0 2 5 5 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 1 0 3 5 7 -2 3
11 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM KINCSEM FUTSAL 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 0 3 3 9 -6 0 6 1 0 5 6 14 -8 3
12 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM ELTE-BEAC 3 1 0 2 3 9 -6 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 4 1 0 3 4 13 -9 3
13 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 3 0 2 1 4 5 -1 2 3 0 1 2 3 10 -7 1 6 0 3 3 7 15 -8 3
14 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM 3 0 0 3 1 12 -11 0 2 0 0 2 5 8 -3 0 5 0 0 5 6 20 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM RUBEOLA FC 2 2 0 0 12 3 9 6 3 3 0 0 28 6 22 9 5 5 0 0 40 9 31 15
2 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM ARAMIS SE 3 3 0 0 24 10 14 9 3 2 0 1 20 8 12 6 6 5 0 1 44 18 26 15
3 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM BALATON BÚTOR SZILÁGYI 2 2 0 0 13 7 6 6 4 3 0 1 22 9 13 9 6 5 0 1 35 16 19 15
4 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM HALADÁS VSE 3 2 0 1 18 13 5 6 3 2 0 1 15 10 5 6 6 4 0 2 33 23 10 12
5 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM SG KECSKEMÉT FUTSAL 3 1 0 2 18 14 4 3 2 2 0 0 15 9 6 6 5 3 0 2 33 23 10 9
6 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM DEAC 3 2 0 1 16 16 0 6 3 1 0 2 8 14 -6 3 6 3 0 3 24 30 -6 9
7 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 3 1 1 1 11 9 2 4 3 1 0 2 13 17 -4 3 6 2 1 3 24 26 -2 7
8 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM ÚJPEST FUTSAL CLUB 1 1 0 0 8 7 1 3 4 1 1 2 11 20 -9 4 5 2 1 2 19 27 -8 7
9 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM MVFC BERETTYÓÚJFALU 3 2 0 1 11 7 4 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 4 2 0 2 12 12 0 6
10 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TFSE-BESTRONG 3 2 0 1 11 10 1 6 3 0 0 3 10 23 -13 0 6 2 0 4 21 33 -12 6
11 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM ELTE-BEAC 3 1 0 2 8 16 -8 3 1 0 0 1 4 5 -1 0 4 1 0 3 12 21 -9 3
12 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NYÍRBÁTORI SC 3 1 0 2 16 20 -4 3 3 0 0 3 10 20 -10 0 6 1 0 5 26 40 -14 3
13 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM KINCSEM FUTSAL 3 1 0 2 13 14 -1 3 3 0 0 3 6 23 -17 0 6 1 0 5 19 37 -18 3
14 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM 3 0 0 3 5 27 -22 0 2 1 0 1 10 15 -5 3 5 1 0 4 15 42 -27 3
 
ARAMIS SE
7 - 4--7 - 2---10 - 4-----
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
----------2 - 46 - 23 - 3
DEAC
-7 - 3-7 - 2------2 - 11--
ELTE-BEAC
2 - 9-2 - 4-4 - 3--------
KINCSEM FUTSAL
--------1 - 8-2 - 5-10 - 1
TFSE-BESTRONG
-3 - 63 - 1---------5 - 3
MVFC BERETTYÓÚJFALU
4 - 2-----5 - 1----2 - 4-
NYÍRBÁTORI SC
2 - 9-9 - 3------5 - 8---
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
--------1 - 14--2 - 92 - 4
RUBEOLA FC
------5 - 17 - 2-----
SG KECSKEMÉT FUTSAL
----9 - 2---5 - 64 - 6---
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
---5 - 4-8 - 3-------
HALADÁS VSE
-----11 - 4----4 - 73 - 2-
ÚJPEST FUTSAL CLUB
-------8 - 7-----

Meccsek

TFSE-BESTRONG

2022. 09. 11. 11:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 09. 11. 11:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
TFSE-BESTRONG
2022. 09. 18. 14:30
Vasas Sportcsarnok
2022. 09. 18. 14:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2022. 10. 02. 12:45
Haladás Sportcsarnok
2022. 10. 02. 12:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
TFSE-BESTRONG
2022. 10. 09. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2022. 10. 09. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
TFSE-BESTRONG
2022. 10. 30. 17:15
Vasas Sportcsarnok
2022. 10. 30. 17:15
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
DEAC
2022. 11. 06. 18:30
Vasas Sportcsarnok
2022. 11. 06. 18:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 11. 13. 17:30
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 11. 13. 17:30
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
ARAMIS SE
2022. 12. 04. 12:30
Vasas Sportcsarnok
2022. 12. 04. 12:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
12. 04. 12:30
RUBEOLA FC
2022. 11. 27. 15:30
Vasas Sportcsarnok
2022. 11. 27. 15:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2023. 01. 08. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2023. 01. 08. 15:00
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
01. 08. 15:00
TFSE-BESTRONG
2023. 01. 14.
Vasas Sportcsarnok
2023. 01. 14.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
01. 14.
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
2023. 01. 21.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 01. 21.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
01. 21.
TFSE-BESTRONG
2023. 01. 28.
Vasas Sportcsarnok
2023. 01. 28.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
01. 28.
KINCSEM FUTSAL
2023. 02. 04.
Vasas Sportcsarnok
2023. 02. 04.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
02. 04.
ELTE-BEAC
2023. 02. 11.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2023. 02. 11.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
02. 11.
TFSE-BESTRONG
2023. 02. 18.
Vasas Sportcsarnok
2023. 02. 18.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
02. 18.
HALADÁS VSE
2023. 02. 25.
Vasas Sportcsarnok
2023. 02. 25.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
02. 25.
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
2023. 03. 04.
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2023. 03. 04.
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
03. 04.
TFSE-BESTRONG
2023. 04. 01.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 04. 01.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
04. 01.
TFSE-BESTRONG
2023. 04. 15.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 04. 15.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
04. 15.
TFSE-BESTRONG
2023. 04. 22.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2023. 04. 22.
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
04. 22.
TFSE-BESTRONG
2023. 04. 29.
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2023. 04. 29.
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
04. 29.
TFSE-BESTRONG
2023. 05. 13.
Vasas Sportcsarnok
2023. 05. 13.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
05. 13.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 05. 20.
Continental Aréna Nyíregyháza
2023. 05. 20.
Continental Aréna Nyíregyháza
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
05. 20.
TFSE-BESTRONG
2023. 06. 03.
Vasas Sportcsarnok
2023. 06. 03.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
06. 03.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 10.
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
2023. 06. 10.
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
KINCSEM FUTSAL
06. 10.
TFSE-BESTRONG

ÚJPEST FUTSAL CLUB

2022. 09. 10. 18:00
Újfehértó Szegedi Károly Sport-és Szabadidőközpont
2022. 09. 10. 18:00
Újfehértó Szegedi Károly Sport-és Szabadidőközpont
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 09. 17. 11:50
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 17. 11:50
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FUTSAL CLUB
NYÍRBÁTORI SC
2022. 10. 02. 15:00
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
2022. 10. 02. 15:00
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
KINCSEM FUTSAL
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 12. 04. 18:45
Angyalföldi Sportközpont
2022. 12. 04. 18:45
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
12. 04. 18:45
ELTE-BEAC
2022. 10. 29. 11:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 10. 29. 11:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 11. 06. 18:30
Vasas Sportcsarnok
2022. 11. 06. 18:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 11. 13. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2022. 11. 13. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 11. 20. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 11. 20. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
DEAC
2022. 11. 27. 13:00
Haladás Sportcsarnok
2022. 11. 27. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 12. 17. 15:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 12. 17. 15:20
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
12. 17. 15:20
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 01. 14.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 01. 14.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
01. 14.
RUBEOLA FC
2023. 01. 21.
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2023. 01. 21.
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
01. 21.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 01. 28.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 01. 28.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
01. 28.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 02. 04.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 02. 04.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
02. 04.
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
2023. 02. 11.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 02. 11.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
02. 11.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 02. 18.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 02. 18.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
02. 18.
KINCSEM FUTSAL
2023. 02. 25.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 02. 25.
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
02. 25.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 03. 04.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 03. 04.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
03. 04.
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2023. 04. 01.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 04. 01.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
04. 01.
TFSE-BESTRONG
2023. 04. 15.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 04. 15.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
04. 15.
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
2023. 04. 22.
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2023. 04. 22.
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
04. 22.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 04. 29.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 04. 29.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
04. 29.
HALADÁS VSE
2023. 05. 13.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 05. 13.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
05. 13.
ARAMIS SE
2023. 05. 20.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2023. 05. 20.
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
05. 20.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 06. 03.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 03.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 03.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2023. 06. 10.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2023. 06. 10.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 10.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->