Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos Futsal U17 2. forduló

2022.09.17 - 10:15

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

MLSZ Országos Futsal U17

Játékvezető
LIEBHARDT ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS PÉTER RÓBERT, MOLNÁR PÉTER
ÚJPEST FUTSAL CLUB
NYÍRBÁTORI SC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 2 2 0 0 14 3 11 6
2 NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM 2 2 0 0 14 4 10 6
3 DEAC DEAC 2 2 0 0 14 11 3 6
4 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 1 1 0 7 3 4 4
5 SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL 2 1 0 1 13 7 6 3
6 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 1 0 0 4 1 3 3
7 BALATON BÚTOR SZILÁGYI BALATON BÚTOR SZILÁGYI 2 1 0 1 10 9 1 3
8 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 2 1 0 1 7 8 -1 3
9 NYÍRBÁTORI SC  NYÍRBÁTORI SC  2 0 1 1 7 9 -2 1
10 ÚJPEST FUTSAL CLUB ÚJPEST FUTSAL CLUB 2 0 1 1 6 12 -6 1
11 TFSE-BESTRONG TFSE-BESTRONG 2 0 1 1 4 11 -7 1
12 ARAMIS SE ARAMIS SE 1 0 0 1 2 6 -4 0
13 KINCSEM FUTSAL KINCSEM FUTSAL 2 0 0 2 12 18 -6 0
14 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 2 0 0 2 2 14 -12 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RUBEOLA FC MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 1 4 6
2 RUBEOLA FC NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 5 3 2 6
3 RUBEOLA FC ELTE-BEAC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
4 RUBEOLA FC SG KECSKEMÉT FUTSAL 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
5 RUBEOLA FC NYÍRBÁTORI SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 RUBEOLA FC BALATON BÚTOR SZILÁGYI 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 0 1 6 4 2 3
7 RUBEOLA FC KINCSEM FUTSAL 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 1 0 0 6 2 4 3 2 1 0 1 8 7 1 3
8 RUBEOLA FC MVFC BERETTYÓÚJFALU 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
10 RUBEOLA FC DEAC 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 8 -4 1
11 RUBEOLA FC ARAMIS SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 RUBEOLA FC ÚJPEST FUTSAL CLUB 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
13 RUBEOLA FC HALADÁS VSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
14 RUBEOLA FC TFSE-BESTRONG 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RUBEOLA FC MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 9 2 7 3 2 2 0 0 14 3 11 6
2 RUBEOLA FC NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM 1 1 0 0 8 2 6 3 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 14 4 10 6
3 RUBEOLA FC DEAC 1 1 0 0 9 8 1 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 14 11 3 6
4 RUBEOLA FC ELTE-BEAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 7 3 4 4
5 RUBEOLA FC SG KECSKEMÉT FUTSAL 1 1 0 0 10 1 9 3 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 1 0 1 13 7 6 3
6 RUBEOLA FC MVFC BERETTYÓÚJFALU 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
7 RUBEOLA FC BALATON BÚTOR SZILÁGYI 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 9 4 5 3 2 1 0 1 10 9 1 3
8 RUBEOLA FC HALADÁS VSE 1 1 0 0 6 3 3 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 8 -1 3
9 RUBEOLA FC NYÍRBÁTORI SC 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 1 1 7 9 -2 1
10 RUBEOLA FC ÚJPEST FUTSAL CLUB 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 1 1 6 12 -6 1
11 RUBEOLA FC TFSE-BESTRONG 1 0 0 1 2 9 -7 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 11 -7 1
12 RUBEOLA FC ARAMIS SE 1 0 0 1 2 6 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
13 RUBEOLA FC KINCSEM FUTSAL 1 0 0 1 4 9 -5 0 1 0 0 1 8 9 -1 0 2 0 0 2 12 18 -6 0
14 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 0 2 2 14 -12 0
 
ARAMIS SE
-------2 - 6-----
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
-----------5 - 1-
DEAC
---9 - 8---------
ELTE-BEAC
----2 - 2--------
KINCSEM FUTSAL
----------4 - 9--
TFSE-BESTRONG
-2 - 9-----------
MVFC BERETTYÓÚJFALU
-------------
NYÍRBÁTORI SC
--3 - 5----------
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
------------8 - 2
RUBEOLA FC
------1 - 4------
SG KECSKEMÉT FUTSAL
---------10 - 1---
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
---1 - 5---------
HALADÁS VSE
----------6 - 3--
ÚJPEST FUTSAL CLUB
-------4 - 4-----

Meccsek

ÚJPEST FUTSAL CLUB

2022. 09. 10. 16:30
Újfehértó Szegedi Károly Sport-és Szabadidőközpont
2022. 09. 10. 16:30
Újfehértó Szegedi Károly Sport-és Szabadidőközpont
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 09. 17. 10:15
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 17. 10:15
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FUTSAL CLUB
NYÍRBÁTORI SC
2022. 10. 02. 13:00
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
2022. 10. 02. 13:00
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
KINCSEM FUTSAL
10. 02. 13:00
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 10. 08.
Angyalföldi Sportközpont
2022. 10. 08.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
10. 08.
ELTE-BEAC
2022. 10. 29.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 10. 29.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
10. 29.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 11. 05.
Angyalföldi Sportközpont
2022. 11. 05.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
11. 05.
TFSE-BESTRONG
2022. 11. 13. 10:00
Március 15 Sportcsarnok
2022. 11. 13. 10:00
Március 15 Sportcsarnok
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
11. 13. 10:00
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 11. 19.
Angyalföldi Sportközpont
2022. 11. 19.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
11. 19.
DEAC
2022. 11. 26.
Haladás Sportcsarnok
2022. 11. 26.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
11. 26.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2022. 12. 17.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 12. 17.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
12. 17.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 01. 08. 11:15
Angyalföldi Sportközpont
2023. 01. 08. 11:15
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
01. 08. 11:15
RUBEOLA FC
2023. 06. 30.
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2023. 06. 30.
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
06. 30.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 30.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 30.
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 30.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 30.
KINCSEM FUTSAL
2023. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
06. 30.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 30.
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2023. 06. 30.
Vasas Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
06. 30.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 30.
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
2023. 06. 30.
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2023. 06. 30.
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
06. 30.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 30.
HALADÁS VSE
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 30.
ARAMIS SE
2023. 06. 30.
Kistarcsai Városi Sportközpont
2023. 06. 30.
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
06. 30.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
2023. 06. 30.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FUTSAL CLUB
06. 30.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2023. 06. 30.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2023. 06. 30.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
06. 30.
ÚJPEST FUTSAL CLUB

NYÍRBÁTORI SC

2022. 09. 10. 10:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 09. 10. 10:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
DEAC
2022. 09. 17. 10:15
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 17. 10:15
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FUTSAL CLUB
NYÍRBÁTORI SC
2022. 10. 01. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 10. 01. 11:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
10. 01. 11:00
ARAMIS SE
2022. 10. 09. 12:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
2022. 10. 09. 12:00
Kistarcsai Városi Sportközpont
RUBEOLA FC
10. 09. 12:00
NYÍRBÁTORI SC
2022. 10. 29.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 10. 29.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
10. 29.
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2022. 11. 05.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2022. 11. 05.
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
11. 05.
NYÍRBÁTORI SC
2022. 11. 12.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 11. 12.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
11. 12.
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
2022. 11. 19.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 11. 19.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
11. 19.
HALADÁS VSE
2022. 11. 27. 15:00
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
2022. 11. 27. 15:00
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
KINCSEM FUTSAL
11. 27. 15:00
NYÍRBÁTORI SC
2022. 12. 17.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 12. 17.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
12. 17.
ELTE-BEAC
2023. 01. 07.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2023. 01. 07.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
01. 07.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 30.
TFSE-BESTRONG
2023. 06. 30.
Március 15 Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Március 15 Sportcsarnok
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
06. 30.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2023. 06. 30.
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
06. 30.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 30.
ÚJPEST FUTSAL CLUB
2023. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
06. 30.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 30.
RUBEOLA FC
2023. 06. 30.
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
2023. 06. 30.
Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Törös Olga Sportcsarnok Kecskemét
SG KECSKEMÉT FUTSAL
06. 30.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 30.
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 06. 30.
Continental Aréna Nyíregyháza
2023. 06. 30.
Continental Aréna Nyíregyháza
NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM
06. 30.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
06. 30.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 30.
KINCSEM FUTSAL
2023. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
06. 30.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 30.
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2023. 06. 30.
Vasas Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
06. 30.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 06. 30.
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
06. 30.
BALATON BÚTOR SZILÁGYI
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->