Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 1. forduló

2023.07.30 - 17:30

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT , SZTÁNYI TIBOR
PUTNOK FC
EGER SE
90'
45'

Gólok

BOROS GÁBOR

9'

1 - 0

 

BOROS GÁBOR

17'

2 - 0

 

BOROS GÁBOR

55'

3 - 0

 

 

3 - 1

81'

KOVÁCS DÁVID SZILVESZTER
BOROS GÁBOR

93'

4 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 1 1 0 0 4 1 3 3
2 FC HATVAN FC HATVAN 1 1 0 0 4 2 2 3
3 DVSC II. DVSC II. 1 1 0 0 3 2 1 3
4 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 3 2 1 3
5 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 1 1 0 0 2 1 1 3
6 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 0 1 0 2 2 0 1
7 REAC REAC 1 0 1 0 2 2 0 1
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0 1 0 2 2 0 1
9 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1
10 DEAC DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SBTC SBTC 1 0 1 0 1 1 0 1
12 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 2 4 -2 0
16 EGER SE EGER SE 1 0 0 1 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 EGER SE ÚJPEST FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 EGER SE DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 EGER SE DEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 EGER SE SBTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 EGER SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 EGER SE FC HATVAN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 EGER SE REAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
2 EGER SE FC HATVAN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
3 EGER SE DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
4 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
5 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 EGER SE REAC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 EGER SE ÚJPEST FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 EGER SE DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 EGER SE SBTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 EGER SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
14 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
16 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
------2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1----
DVTK II. F4R
--2 - 3------------
DVSC II.
---------------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
---------------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---------------
GYÖNGYÖSI AK
---------------
KARCAGI SE
---------------
PUTNOK FC
----4 - 1----------
REAC
-------------2 - 2-
SBTC
---------------
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
--------3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2--------
ÚJPEST FC II.
---------------
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4---------

Meccsek

PUTNOK FC

2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
PUTNOK FC
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PUTNOK FC
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
PUTNOK FC
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II. F4R
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
PUTNOK FC
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 03. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 10. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 17. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 24. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 31. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 07. 16:00
REAC
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 14. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 21. 17:00
DEAC
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 28. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 05. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 12. 11:00
PUTNOK FC
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 26. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE

EGER SE

2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
EGER SE
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
EGER SE
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
EGER SE
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
EGER SE
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
EGER SE
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
EGER SE
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II. F4R
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 10. 14:00
DVSC II.
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 17. 14:00
EGER SE
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 24. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 31. 16:00
EGER SE
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 07. 16:00
FC HATVAN
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 14. 11:00
EGER SE
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 21. 17:00
REAC
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 28. 11:00
EGER SE
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 05. 17:00
DEAC
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 12. 17:00
EGER SE
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 19. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 26. 17:00
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL