Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 2. forduló

2023.08.02 - 17:30

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
DRABON BARNABÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN , RÉVÉSZ CSILLA
ÚJPEST FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

44'

RUBUS TAMÁS

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 2 2 0 0 8 1 7 6
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 2 0 0 6 1 5 6
3 FC HATVAN FC HATVAN 2 2 0 0 6 3 3 6
4 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 4 2 2 4
5 REAC REAC 2 1 1 0 4 3 1 4
6 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4
7 KARCAGI SE KARCAGI SE 2 1 0 1 6 4 2 3
8 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 DVSC II. DVSC II. 2 1 0 1 3 6 -3 3
10 SBTC SBTC 2 0 2 0 2 2 0 2
11 DEAC DEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 6 -3 1
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 EGER SE EGER SE 2 0 0 2 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 1 1 0 3 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 0 3 4
4 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
5 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
7 EGER SE ÚJPEST FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 EGER SE FC HATVAN 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 EGER SE SBTC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 EGER SE KARCAGI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 EGER SE REAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 EGER SE DEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
15 EGER SE DVSC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
16 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 2 0 0 6 1 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6
3 EGER SE FC HATVAN 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 6 3 3 6
4 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
5 EGER SE REAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
7 EGER SE KARCAGI SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
8 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 EGER SE DVSC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3
10 EGER SE SBTC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 EGER SE DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 EGER SE ÚJPEST FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 3 6 -3 1
14 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
---4 - 0--2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1----
DVTK II. F4R
--2 - 3------------
DVSC II.
--------0 - 4------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
-2 - 1-------------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
--2 - 0------------
GYÖNGYÖSI AK
---------1 - 2-----
KARCAGI SE
------------4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1----------
REAC
-------------2 - 2-
SBTC
-----------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
--------3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2--------
ÚJPEST FC II.
--------------0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4---------

Meccsek

ÚJPEST FC II.

2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVTK II. F4R
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVSC II.
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KARCAGI SE
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
FC HATVAN
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 03. 11:00
DEAC
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 10. 14:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 17. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 24. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 31. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
04. 07. 16:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 14. 11:00
EGER SE
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 21. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 28. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
05. 05. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 12. 11:00
SBTC
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 19. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK

KISVÁRDA MASTER GOOD II.

2023. 07. 30. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 07. 30. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 08. 13. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 13. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
REAC
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 09. 03. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 03. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÉLBESZAKADT
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 09. 13. 16:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 13. 16:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 09. 09. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 09. 24. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 24. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II. F4R
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 08. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 10. 08. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 22. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 10. 22. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2023. 10. 29. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 29. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 04. 13:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 11. 04. 13:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
KARCAGI SE
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 18. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 03. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 03. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 17. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 03. 17. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 17. 11:00
DEAC
2024. 03. 24. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 24. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 31. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 03. 31. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 31. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 07. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 04. 07. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
04. 07. 11:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 14. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 21. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
04. 21. 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 28. 11:00
EGER SE
2024. 05. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 05. 11:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 05. 12. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 05. 12. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 12. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 05. 19. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
05. 19. 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 26. 17:00
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL