Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 2. forduló

2023.08.02 - 17:30

Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
MUHARI GERGŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULCSÁR DÁNIEL , VÉGH MÁRTON
SBTC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
90'
45'

Gólok

TARLÓSI MILÁN

61'

1 - 0

 

 

1 - 1

66'

UR LÁSZLÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 2 2 0 0 8 1 7 6
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 2 0 0 6 1 5 6
3 FC HATVAN FC HATVAN 2 2 0 0 6 3 3 6
4 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 4 2 2 4
5 REAC REAC 2 1 1 0 4 3 1 4
6 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4
7 KARCAGI SE KARCAGI SE 2 1 0 1 6 4 2 3
8 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 DVSC II. DVSC II. 2 1 0 1 3 6 -3 3
10 SBTC SBTC 2 0 2 0 2 2 0 2
11 DEAC DEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 6 -3 1
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 EGER SE EGER SE 2 0 0 2 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 1 1 0 3 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 0 3 4
4 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
5 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
7 EGER SE ÚJPEST FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 EGER SE FC HATVAN 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 EGER SE SBTC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 EGER SE KARCAGI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 EGER SE REAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 EGER SE DEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
15 EGER SE DVSC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
16 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 2 0 0 6 1 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6
3 EGER SE FC HATVAN 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 6 3 3 6
4 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
5 EGER SE REAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
7 EGER SE KARCAGI SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
8 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 EGER SE DVSC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3
10 EGER SE SBTC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 EGER SE DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 EGER SE ÚJPEST FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 3 6 -3 1
14 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
---4 - 0--2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1----
DVTK II. F4R
--2 - 3------------
DVSC II.
--------0 - 4------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
-2 - 1-------------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
--2 - 0------------
GYÖNGYÖSI AK
---------1 - 2-----
KARCAGI SE
------------4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1----------
REAC
-------------2 - 2-
SBTC
-----------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
--------3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2--------
ÚJPEST FC II.
--------------0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4---------

Meccsek

SBTC

2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
SBTC
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II. F4R
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KARCAGI SE
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
SBTC
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEAC
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
SBTC
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 03. 14:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 10. 11:00
SBTC
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 17. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
03. 24. 14:00
SBTC
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 31. 16:00
EGER SE
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 07. 14:00
SBTC
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 14. 16:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 21. 17:00
SBTC
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 05. 17:00
FC HATVAN
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 12. 11:00
SBTC
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 19. 17:00
REAC
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 26. 17:00
SBTC

SÉNYŐ FC SELYEM-BER

2023. 07. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
KARCAGI SE
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
FC HATVAN
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
REAC
2023. 09. 03. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 03. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÉLBESZAKADT
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 09. 13. 16:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 13. 16:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 09. 09. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DEAC
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 08. 11:00
DVTK Stadion
2023. 10. 08. 11:00
DVTK Stadion
DVTK II. F4R
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 22. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DVSC II.
2023. 11. 12. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 11. 12. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 18. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
SBTC
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 03. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 10. 14:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 17. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 24. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 24. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
03. 31. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 14. 16:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 21. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 21. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 28. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 05. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 05. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 12. 17:00
EGER SE
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 19. 11:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 05. 26. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 26. 17:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL