Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 2. forduló

2023.08.02 - 17:30

Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
VINTER BÉLA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁRKUS PÉTER , BALLA LEVENTE
GYÖNGYÖSI AK
REAC
90'
45'

Gólok

LAKATOS ISTVÁN

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

41'

LUSTYIK LEVENTE

 

1 - 2

51'

POPGEORGIEV PANTELIS

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 2 2 0 0 8 1 7 6
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 2 0 0 6 1 5 6
3 FC HATVAN FC HATVAN 2 2 0 0 6 3 3 6
4 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 4 2 2 4
5 REAC REAC 2 1 1 0 4 3 1 4
6 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4
7 KARCAGI SE KARCAGI SE 2 1 0 1 6 4 2 3
8 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 DVSC II. DVSC II. 2 1 0 1 3 6 -3 3
10 SBTC SBTC 2 0 2 0 2 2 0 2
11 DEAC DEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 6 -3 1
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 EGER SE EGER SE 2 0 0 2 1 8 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 1 1 0 3 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 0 3 4
4 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
5 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
7 EGER SE ÚJPEST FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 EGER SE FC HATVAN 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 EGER SE SBTC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 EGER SE KARCAGI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 EGER SE REAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
14 EGER SE DEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
15 EGER SE DVSC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
16 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 2 2 0 0 6 1 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6
3 EGER SE FC HATVAN 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 6 3 3 6
4 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
5 EGER SE REAC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
7 EGER SE KARCAGI SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 6 4 2 3
8 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3
9 EGER SE DVSC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3
10 EGER SE SBTC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 EGER SE DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 EGER SE ÚJPEST FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 3 6 -3 1
14 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
15 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
16 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 0 2 1 8 -7 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
---4 - 0--2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1----
DVTK II. F4R
--2 - 3------------
DVSC II.
--------0 - 4------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
-2 - 1-------------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
--2 - 0------------
GYÖNGYÖSI AK
---------1 - 2-----
KARCAGI SE
------------4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1----------
REAC
-------------2 - 2-
SBTC
-----------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
--------3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2--------
ÚJPEST FC II.
--------------0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4---------

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK

2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DVSC II.
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KARCAGI SE
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 17. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 14:00
DEAC
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 31. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 14. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK

REAC

2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC
2023. 08. 13. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 13. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
REAC
2023. 08. 19. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
DEAC
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
REAC
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 09. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 09. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
REAC
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PUTNOK FC
2023. 10. 01. 15:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
REAC
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
EGER SE
2023. 10. 15. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 15. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
REAC
2023. 10. 22. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 10. 29. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
REAC
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
SBTC
2023. 11. 12. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
REAC
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 03. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 03. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 10. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
03. 10. 14:00
REAC
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 17. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 24. 14:00
REAC
2024. 03. 31. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 31. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 31. 14:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 07. 16:00
REAC
2024. 04. 14. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 04. 14. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
04. 14. 14:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 21. 17:00
REAC
2024. 04. 28. 15:00
Budai II. László Stadion
2024. 04. 28. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
04. 28. 15:00
DVSC II.
2024. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 05. 17:00
REAC
2024. 05. 12. 15:00
Budai II. László Stadion
2024. 05. 12. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 12. 15:00
KARCAGI SE
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 19. 17:00
REAC
2024. 05. 26. 17:00
Budai II. László Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 26. 17:00
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL