Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 3. forduló

2023.08.13 - 17:30

Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VRBOVSZKI PÁL , NÉMETH BALÁZS
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

JÓNYER KRISTÓF

 

0 - 2

29'

GÍBER ATTILA
TROMBOLA VILMOS

91'

1 - 2

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 3 3 0 0 11 2 9 9
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 3 0 0 7 1 6 9
3 FC HATVAN FC HATVAN 3 2 1 0 7 4 3 7
4 KARCAGI SE KARCAGI SE 3 2 0 1 9 5 4 6
5 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 2 0 1 7 4 3 6
6 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 3 1 2 0 5 4 1 5
7 SBTC SBTC 3 1 2 0 4 3 1 5
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 1 1 5 5 0 4
9 DEAC DEAC 3 1 1 1 4 4 0 4
10 REAC REAC 3 1 1 1 4 7 -3 4
11 DVSC II. DVSC II. 3 1 0 2 3 7 -4 3
12 EGER SE EGER SE 3 1 0 2 3 9 -6 3
13 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 3 0 1 2 4 8 -4 1
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 0 0 3 3 6 -3 0
16 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 3 0 0 3 3 8 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK II. F4R PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 7 0 7 9
2 DVTK II. F4R KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 2 0 0 3 0 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 4 0 4 9
3 DVTK II. F4R EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 2 1 0 4 0 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 1 0 4 0 4 7
4 DVTK II. F4R SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 2 0 2 7
5 DVTK II. F4R FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 4 3 1 5
6 DVTK II. F4R KARCAGI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 3 1 2 3 3 1 1 1 4 2 2 4
7 DVTK II. F4R ÚJPEST FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 3 2 1 4
8 DVTK II. F4R TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 DVTK II. F4R FC HATVAN 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 1 0 2 2 3 -1 3
10 DVTK II. F4R EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 1 0 2 2 5 -3 3
11 DVTK II. F4R SBTC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 3 0 1 1 0 3
12 DVTK II. F4R DEAC 2 0 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 1 3 -2 2
13 DVTK II. F4R GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
14 DVTK II. F4R REAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
15 DVTK II. F4R DVSC II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 6 -4 1
16 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 2 0 1 1 2 5 -3 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK II. F4R PUTNOK FC 2 2 0 0 7 2 5 6 1 1 0 0 4 0 4 3 3 3 0 0 11 2 9 9
2 DVTK II. F4R EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 3 0 0 7 1 6 9 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 7 1 6 9
3 DVTK II. F4R FC HATVAN 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 7 4 3 7
4 DVTK II. F4R KARCAGI SE 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 4 1 3 3 2 0 1 9 5 4 6
5 DVTK II. F4R KISVÁRDA MASTER GOOD II. 2 1 0 1 6 4 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 7 4 3 6
6 DVTK II. F4R SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 5 4 1 5
7 DVTK II. F4R SBTC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 2 0 4 3 1 5
8 DVTK II. F4R TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 3 5 -2 1 3 1 1 1 5 5 0 4
9 DVTK II. F4R DEAC 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 4 4 0 4
10 DVTK II. F4R REAC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 2 5 -3 3 3 1 1 1 4 7 -3 4
11 DVTK II. F4R DVSC II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 7 -4 3
12 DVTK II. F4R EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 3 9 -6 3 3 1 0 2 3 9 -6 3
13 DVTK II. F4R ÚJPEST FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 DVTK II. F4R FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 1 2 4 8 -4 1
15 DVTK II. F4R GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 3 6 -3 0
16 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 2 0 0 2 3 6 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 3 8 -5 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 0--2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1--2 - 1-
DVTK II. F4R
--2 - 3----1 - 3-------
DVSC II.
--------0 - 4------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
-2 - 1-------------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
--2 - 0------------
GYÖNGYÖSI AK
----1 - 2----1 - 2-----
KARCAGI SE
------------4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1--------
REAC
-------------2 - 2-
SBTC
-----------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-----1 - 1--3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2----1 - 2---
ÚJPEST FC II.
--------------0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4----4 - 0----

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK

2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DVSC II.
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KARCAGI SE
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 17. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 14:00
DEAC
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 31. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 14. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK

EGER SE

2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
EGER SE
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
EGER SE
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
EGER SE
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
EGER SE
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
EGER SE
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
EGER SE
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II. F4R
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 10. 14:00
DVSC II.
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 17. 14:00
EGER SE
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 24. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 31. 16:00
EGER SE
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 07. 16:00
FC HATVAN
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 14. 11:00
EGER SE
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 21. 17:00
REAC
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 28. 11:00
EGER SE
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 05. 17:00
DEAC
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 12. 17:00
EGER SE
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 19. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 26. 17:00
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL