Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 4. forduló

2023.08.19 - 11:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
BARANYAI DÁVID MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ LÁSZLÓ , CSÁKÓ PATRIK
ÚJPEST FC II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
90'
45'

Gólok

KRUPPAI ADRIÁN

42'

1 - 0

 

 

1 - 1

51'

LIZÁK BENCE

 

1 - 2

54'

KAPACINA KEVIN
CROIZET YOHAN

70'

2 - 2

 

TÓTH MÁTÉ GYÖRGY

73'

3 - 2

 

SIMON BALÁZS BÁLINT

77'

4 - 2

 

SIMON BALÁZS BÁLINT

79'

5 - 2

 

 

5 - 3

88'

KAPACINA KEVIN

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 4 4 0 0 14 4 10 12
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 3 1 0 7 1 6 10
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 8 4 4 9
4 FC HATVAN FC HATVAN 4 2 2 0 8 5 3 8
5 DEAC DEAC 4 2 1 1 6 5 1 7
6 KARCAGI SE KARCAGI SE 4 2 0 2 11 8 3 6
7 SBTC SBTC 4 1 2 1 5 5 0 5
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 5 5 0 5
9 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 4 1 1 2 8 8 0 4
11 REAC REAC 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 DVSC II. DVSC II. 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 EGER SE EGER SE 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 0 4 3 7 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 3 0 0 4 0 4 9 1 1 0 0 1 0 1 3 4 4 0 0 5 0 5 12
2 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 8 1 7 10
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 2 1 0 4 0 4 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 4 0 4 8
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 2 1 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 3 3 0 6
7 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 3 1 2 3 4 1 2 1 5 3 2 5
8 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 4 4 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 1 1 2 3 4 -1 4
10 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 3 6 -3 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 2 2 0 4
12 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 14 4 10 12
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 3 0 0 7 1 6 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 7 1 6 10
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 2 0 1 7 4 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 8 4 4 9
4 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 2 0 8 5 3 8
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 6 5 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 11 8 3 6
7 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 5 5 0 5
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 5 5 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 4 6 -2 1 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 8 8 0 4
11 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 5 -4 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 4 10 -6 4 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 0 4 3 7 -4 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 0--2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1--2 - 1-
DVTK II. F4R
--2 - 3----1 - 3-------
DVSC II.
---1 - 1----0 - 4------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
-2 - 1----------1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 0------------
GYÖNGYÖSI AK
----1 - 2----1 - 2-----
KARCAGI SE
--------2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1--------
REAC
-1 - 2-----------2 - 2-
SBTC
--1 - 2--------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-----1 - 1--3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2----1 - 2---
ÚJPEST FC II.
------------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4-1 - 0--4 - 0----

Meccsek

ÚJPEST FC II.

2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVTK II. F4R
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVSC II.
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KARCAGI SE
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
FC HATVAN
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 03. 11:00
DEAC
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 10. 14:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 17. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 24. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 31. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
04. 07. 16:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 14. 11:00
EGER SE
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 21. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 28. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
05. 05. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 12. 11:00
SBTC
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 19. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK

SÉNYŐ FC SELYEM-BER

2023. 07. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
KARCAGI SE
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
FC HATVAN
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
REAC
2023. 09. 03. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 03. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÉLBESZAKADT
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 09. 13. 16:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 13. 16:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 09. 09. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DEAC
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 08. 11:00
DVTK Stadion
2023. 10. 08. 11:00
DVTK Stadion
DVTK II. F4R
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 22. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DVSC II.
2023. 11. 12. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 11. 12. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 18. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
SBTC
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 03. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 10. 14:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 17. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 24. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 24. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
03. 31. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 14. 16:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 21. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 21. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 28. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 05. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 05. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 12. 17:00
EGER SE
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 19. 11:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 05. 26. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 26. 17:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL