Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 4. forduló

2023.08.19 - 17:30

Hatvan, Hatvani Népkert Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
SZÁNTÓ SIMON PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN , KATÓ BENCE
FC HATVAN
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
90'
45'

Gólok

BURZI ALEX

31'

1 - 0

 

 

1 - 1

88'

MÁCSAI LÁSZLÓ

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 4 4 0 0 14 4 10 12
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 3 1 0 7 1 6 10
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 8 4 4 9
4 FC HATVAN FC HATVAN 4 2 2 0 8 5 3 8
5 DEAC DEAC 4 2 1 1 6 5 1 7
6 KARCAGI SE KARCAGI SE 4 2 0 2 11 8 3 6
7 SBTC SBTC 4 1 2 1 5 5 0 5
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 5 5 0 5
9 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 4 1 1 2 8 8 0 4
11 REAC REAC 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 DVSC II. DVSC II. 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 EGER SE EGER SE 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 0 4 3 7 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 3 0 0 4 0 4 9 1 1 0 0 1 0 1 3 4 4 0 0 5 0 5 12
2 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 8 1 7 10
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 2 1 0 4 0 4 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 4 0 4 8
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 2 1 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 3 3 0 6
7 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 3 1 2 3 4 1 2 1 5 3 2 5
8 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 4 4 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 1 1 2 3 4 -1 4
10 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 3 6 -3 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 2 2 0 4
12 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 14 4 10 12
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 3 0 0 7 1 6 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 7 1 6 10
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 2 0 1 7 4 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 8 4 4 9
4 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 2 0 8 5 3 8
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 6 5 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 11 8 3 6
7 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 5 5 0 5
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 5 5 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 4 6 -2 1 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 8 8 0 4
11 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 5 -4 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 4 10 -6 4 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 0 4 3 7 -4 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 0--2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1--2 - 1-
DVTK II. F4R
--2 - 3----1 - 3-------
DVSC II.
---1 - 1----0 - 4------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
-2 - 1----------1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 0------------
GYÖNGYÖSI AK
----1 - 2----1 - 2-----
KARCAGI SE
--------2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1--------
REAC
-1 - 2-----------2 - 2-
SBTC
--1 - 2--------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-----1 - 1--3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2----1 - 2---
ÚJPEST FC II.
------------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4-1 - 0--4 - 0----

Meccsek

FC HATVAN

2023. 07. 30. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 07. 30. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN
2023. 08. 02. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DEAC
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
FC HATVAN
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 30. 17:30
DVTK Edzőközpont
2023. 08. 30. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
FC HATVAN
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2023. 09. 09. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
FC HATVAN
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
EGER SE
2023. 10. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
FC HATVAN
2023. 10. 08. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 10. 15. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
FC HATVAN
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
FC HATVAN
2023. 11. 12. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
REAC
2023. 11. 18. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 26. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 26. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
FC HATVAN
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 03. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 10. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 17. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 17. 14:00
DVTK II. F4R
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 24. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 31. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 31. 16:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 07. 16:00
FC HATVAN
2024. 04. 14. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
04. 14. 16:00
DVSC II.
2024. 04. 21. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 04. 21. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 21. 17:00
FC HATVAN
2024. 04. 28. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
04. 28. 17:00
KARCAGI SE
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 05. 17:00
FC HATVAN
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 19. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 26. 17:00
Budai II. László Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 26. 17:00
FC HATVAN

FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

2023. 07. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 02. 17:30
Martfű LSE Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Martfű LSE Sporttelep
KARCAGI SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 09. 09. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 15. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2023. 10. 29. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
ELMARDT
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2023. 11. 18. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 11. 18. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 26. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KARCAGI SE
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 03. 14:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 10. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 17. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 24. 14:00
REAC
2024. 03. 31. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 03. 31. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 31. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 07. 16:00
DEAC
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 14. 16:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 28. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 05. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 12. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
05. 12. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 19. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 26. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL