Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 4. forduló

2023.08.19 - 11:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi AC Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBOS DÁVID , PÁLINKÁS DONÁT FERENC
DVSC II.
EGER SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

HORVÁTH-GAUDI ATTILA
NWACHUKWU DAVID

24'

1 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 4 4 0 0 14 4 10 12
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 3 1 0 7 1 6 10
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 8 4 4 9
4 FC HATVAN FC HATVAN 4 2 2 0 8 5 3 8
5 DEAC DEAC 4 2 1 1 6 5 1 7
6 KARCAGI SE KARCAGI SE 4 2 0 2 11 8 3 6
7 SBTC SBTC 4 1 2 1 5 5 0 5
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 5 5 0 5
9 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 4 1 1 2 8 8 0 4
11 REAC REAC 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 DVSC II. DVSC II. 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 EGER SE EGER SE 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 0 4 3 7 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 3 0 0 4 0 4 9 1 1 0 0 1 0 1 3 4 4 0 0 5 0 5 12
2 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 8 1 7 10
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 2 1 0 4 0 4 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 4 0 4 8
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 2 1 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 3 3 0 6
7 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 3 1 2 3 4 1 2 1 5 3 2 5
8 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 4 4 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 1 1 2 3 4 -1 4
10 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 3 6 -3 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 2 2 0 4
12 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 14 4 10 12
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 3 0 0 7 1 6 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 7 1 6 10
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 2 0 1 7 4 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 8 4 4 9
4 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 2 0 8 5 3 8
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 6 5 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 11 8 3 6
7 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 5 5 0 5
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 5 5 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 4 6 -2 1 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 8 8 0 4
11 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 5 -4 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 4 10 -6 4 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 0 4 3 7 -4 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 0--2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1--2 - 1-
DVTK II. F4R
--2 - 3----1 - 3-------
DVSC II.
---1 - 1----0 - 4------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
-2 - 1----------1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 0------------
GYÖNGYÖSI AK
----1 - 2----1 - 2-----
KARCAGI SE
--------2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1--------
REAC
-1 - 2-----------2 - 2-
SBTC
--1 - 2--------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-----1 - 1--3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2----1 - 2---
ÚJPEST FC II.
------------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4-1 - 0--4 - 0----

Meccsek

DVSC II.

2023. 07. 30. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 07. 30. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
DVSC II.
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2023. 08. 13. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 13. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
DVSC II.
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
EGER SE
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DVSC II.
2023. 09. 03. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 09. 03. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2023. 09. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
KARCAGI SE
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2023. 10. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
FC HATVAN
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVSC II.
2023. 10. 15. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 15. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
REAC
2023. 10. 22. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 10. 22. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2023. 10. 29. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2023. 10. 29. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DEAC
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DVSC II.
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
ELMARDT
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2023. 11. 17. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2023. 11. 17. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II. F4R
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2024. 03. 03. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 03. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 03. 11:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 10. 14:00
DVSC II.
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 17. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 24. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 03. 31. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
03. 31. 16:00
DVSC II.
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 07. 14:00
SBTC
2024. 04. 14. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
04. 14. 16:00
DVSC II.
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 21. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 28. 15:00
Budai II. László Stadion
2024. 04. 28. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
04. 28. 15:00
DVSC II.
2024. 05. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 05. 11:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 05. 12. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
05. 12. 17:00
DVSC II.
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 19. 11:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 26. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

EGER SE

2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
EGER SE
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
EGER SE
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
EGER SE
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
EGER SE
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
EGER SE
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
EGER SE
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II. F4R
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 10. 14:00
DVSC II.
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 17. 14:00
EGER SE
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 24. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 31. 16:00
EGER SE
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 07. 16:00
FC HATVAN
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 14. 11:00
EGER SE
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 21. 17:00
REAC
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 28. 11:00
EGER SE
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 05. 17:00
DEAC
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 12. 17:00
EGER SE
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 19. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 26. 17:00
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL