Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 6. forduló

2023.09.03 - 16:00

Tiszaújváros, Tiszaújváros Sportcentrum

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
SÁNDOR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NÉMETH BALÁZS , ANCSIN ZOLTÁN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
90'
45'

Gólok

NAGY DÁVID BALÁZS

30'

1 - 0

 

 

1 - 1

37'

BATAI TAMÁS

 

1 - 2

53'

NWACHUKWU DAVID

 

1 - 3

94'

NWACHUKWU DAVID

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 6 5 1 0 21 6 15 16
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 6 3 3 0 8 2 6 12
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 3 2 1 12 8 4 11
4 DEAC DEAC 6 3 2 1 11 8 3 11
5 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 6 3 1 2 11 9 2 10
6 REAC REAC 6 3 1 2 11 11 0 10
7 DVSC II. DVSC II. 6 3 1 2 10 10 0 10
8 FC HATVAN FC HATVAN 6 2 3 1 11 9 2 9
9 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 2 2 7 8 -1 8
10 KARCAGI SE KARCAGI SE 6 2 1 3 12 10 2 7
11 EGER SE EGER SE 6 2 1 3 6 12 -6 7
12 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 6 2 0 4 8 12 -4 6
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 6 1 3 2 12 15 -3 6
14 SBTC SBTC 6 1 3 2 6 11 -5 6
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 6 0 2 4 5 12 -7 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 0 0 6 5 13 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 4 0 0 5 0 5 12 2 1 0 1 2 2 0 3 6 5 0 1 7 2 5 15
2 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 3 3 0 0 6 0 6 9 3 1 2 0 5 2 3 5 6 4 2 0 11 2 9 14
3 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 2 1 5 2 3 11
4 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 2 2 0 4 0 4 8 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 2 3 1 4 1 3 9
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 4 2 2 0 5 2 3 8 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 2 3 1 6 5 1 9
6 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 3 2 1 0 4 1 3 7 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 2 2 2 5 5 0 8
7 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 3 2 1 0 3 1 2 7 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 2 2 2 3 3 0 8
8 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 3 0 3 0 3 3 0 3 3 1 1 1 3 1 2 4 6 1 4 1 6 4 2 7
9 GYÖNGYÖSI AK SBTC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 4 1 3 4 -1 7
10 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 3 2 4 5 -1 6
11 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 2 0 3 1 2 5 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 1 3 2 4 5 -1 6
12 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 2 2 4 7 -3 5 6 1 3 2 4 7 -3 6
13 GYÖNGYÖSI AK REAC 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 0 4 2 3 6 -3 4
14 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 0 4 2 5 9 -4 4
15 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 3 0 2 1 3 6 -3 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 0 4 2 4 9 -5 4
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 0 2 1 2 4 -2 2 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 0 3 3 2 7 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 3 3 0 0 12 2 10 9 3 2 1 0 9 4 5 7 6 5 1 0 21 6 15 16
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 3 1 0 7 1 6 10 2 0 2 0 1 1 0 2 6 3 3 0 8 2 6 12
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 2 1 1 9 6 3 7 2 1 1 0 3 2 1 4 6 3 2 1 12 8 4 11
4 GYÖNGYÖSI AK DEAC 4 2 2 0 8 5 3 8 2 1 0 1 3 3 0 3 6 3 2 1 11 8 3 11
5 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 3 2 0 1 7 5 2 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 11 9 2 10
6 GYÖNGYÖSI AK REAC 3 1 1 1 5 4 1 4 3 2 0 1 6 7 -1 6 6 3 1 2 11 11 0 10
7 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 3 0 1 9 5 4 9 6 3 1 2 10 10 0 10
8 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 3 1 2 0 5 4 1 5 3 1 1 1 6 5 1 4 6 2 3 1 11 9 2 9
9 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 1 1 3 3 0 4 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 2 2 2 7 8 -1 8
10 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 3 1 0 2 7 6 1 3 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 1 3 12 10 2 7
11 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 2 1 2 6 11 -5 7 6 2 1 3 6 12 -6 7
12 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 3 1 0 2 5 7 -2 3 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 2 0 4 8 12 -4 6
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 3 1 1 1 6 7 -1 4 3 0 2 1 6 8 -2 2 6 1 3 2 12 15 -3 6
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 3 0 2 1 3 4 -1 2 3 1 1 1 3 7 -4 4 6 1 3 2 6 11 -5 6
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 3 0 1 2 3 5 -2 1 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 0 2 4 5 12 -7 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 0 0 3 3 7 -4 0 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 0 0 6 5 13 -8 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 0--2 - 10 - 0-------
DEAC
------3 - 1---1 - 1--2 - 12 - 2
DVTK II. F4R
--2 - 3-2 - 1--1 - 3-------
DVSC II.
---1 - 1----0 - 4------
EGER SE
-----0 - 1---------
FC HATVAN
-2 - 1------2 - 2---1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3-----------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 31 - 2----1 - 2-----
KARCAGI SE
----1 - 2---2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1---5 - 0----
REAC
-1 - 2----------2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 1-1 - 2--------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-----1 - 1--3 - 2-2 - 4----
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2----1 - 2-0 - 1-
ÚJPEST FC II.
--2 - 1---------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4-1 - 0--4 - 0-2 - 2--

Meccsek

TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

2023. 07. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVTK II. F4R
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 19. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 08. 19. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 03. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 09. 03. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 24. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2023. 10. 08. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 22. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 10. 29. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 29. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 11. 12. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 11. 12. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 18. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 11. 18. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 11. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 03. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 10. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
03. 10. 14:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 17. 14:00
EGER SE
2024. 03. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 24. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 31. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 07. 16:00
KARCAGI SE
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 14. 16:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 04. 21. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 04. 21. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 21. 17:00
FC HATVAN
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 28. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 05. 17:00
REAC
2024. 05. 12. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 05. 12. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 12. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 05. 19. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 05. 19. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 19. 17:00
DEAC
2024. 05. 26. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 26. 17:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

DVSC II.

2023. 07. 30. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 07. 30. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
DVSC II.
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2023. 08. 13. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 13. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
DVSC II.
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
EGER SE
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DVSC II.
2023. 09. 03. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 09. 03. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVSC II.
2023. 09. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
KARCAGI SE
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2023. 10. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
FC HATVAN
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVSC II.
2023. 10. 15. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 15. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
REAC
2023. 10. 22. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 10. 22. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVSC II.
2023. 10. 29. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2023. 10. 29. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DEAC
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DVSC II.
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
ELMARDT
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2023. 11. 17. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2023. 11. 17. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II. F4R
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2024. 03. 03. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 03. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 03. 11:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 10. 14:00
DVSC II.
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 17. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 24. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 24. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 03. 31. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
03. 31. 16:00
DVSC II.
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 07. 14:00
SBTC
2024. 04. 14. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
04. 14. 16:00
DVSC II.
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 21. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 28. 15:00
Budai II. László Stadion
2024. 04. 28. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
04. 28. 15:00
DVSC II.
2024. 05. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 05. 11:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 05. 12. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
05. 12. 17:00
DVSC II.
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 19. 11:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 26. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL