Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 7. forduló

2023.09.09 - 16:00

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
TÖRÖK MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GERGELY MÁRTON , JUHÁSZ BÁLINT (H)
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
90'
45'

Gólok

DOBROVOLSZKI JENŐ

27'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 7 6 1 0 22 6 16 19
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 7 4 3 0 11 2 9 15
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 4 2 1 16 11 5 14
4 DEAC DEAC 7 4 2 1 12 8 4 14
5 DVSC II. DVSC II. 7 4 1 2 13 11 2 13
6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 7 3 2 2 9 8 1 11
7 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 7 3 1 3 11 10 1 10
8 REAC REAC 7 3 1 3 12 15 -3 10
9 EGER SE EGER SE 7 3 1 3 7 12 -5 10
10 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 7 3 0 4 12 13 -1 9
11 FC HATVAN FC HATVAN 7 2 3 2 11 12 -1 9
12 KARCAGI SE KARCAGI SE 7 2 1 4 13 13 0 7
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 7 1 3 3 12 16 -4 6
14 SBTC SBTC 7 1 3 3 6 12 -6 6
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 7 0 2 5 8 16 -8 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 7 0 0 7 5 15 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 4 4 0 0 7 0 7 12 3 1 2 0 5 2 3 5 7 5 2 0 12 2 10 17
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 4 0 0 5 0 5 12 3 1 0 2 3 4 -1 3 7 5 0 2 8 4 4 15
3 GYÖNGYÖSI AK DEAC 4 2 2 0 5 2 3 8 3 1 1 1 2 3 -1 4 7 3 3 1 7 5 2 12
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 4 2 1 1 4 2 2 7 7 3 2 2 5 3 2 11
5 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 5 2 3 0 4 0 4 9 2 0 1 1 0 1 -1 1 7 2 4 1 4 1 3 10
6 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4 2 1 1 5 4 1 7 3 0 2 1 1 2 -1 2 7 2 3 2 6 6 0 9
7 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 3 2 1 0 4 1 3 7 4 0 2 2 1 4 -3 2 7 2 3 2 5 5 0 9
8 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 4 2 1 1 3 2 1 7 3 0 1 2 0 2 -2 1 7 2 2 3 3 4 -1 8
9 GYÖNGYÖSI AK SBTC 3 1 2 0 2 1 1 5 4 0 3 1 1 3 -2 3 7 1 5 1 3 4 -1 8
10 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 3 0 3 0 3 3 0 3 4 1 1 2 3 3 0 4 7 1 4 2 6 6 0 7
11 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 2 0 3 1 2 5 4 0 2 2 1 4 -3 2 7 1 4 2 4 5 -1 7
12 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 0 3 1 4 5 -1 3 7 1 4 2 7 9 -2 7
13 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 2 0 2 0 0 0 0 2 5 1 2 2 4 7 -3 5 7 1 4 2 4 7 -3 7
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 4 1 2 1 5 7 -2 5 3 0 2 1 1 3 -2 2 7 1 4 2 6 10 -4 7
15 GYÖNGYÖSI AK REAC 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 3 5 -2 2 7 0 4 3 4 8 -4 4
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 3 1 2 4 -2 3 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 0 4 3 2 7 -5 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 4 4 0 0 13 2 11 12 3 2 1 0 9 4 5 7 7 6 1 0 22 6 16 19
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 5 4 1 0 10 1 9 13 2 0 2 0 1 1 0 2 7 4 3 0 11 2 9 15
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 2 1 1 9 6 3 7 3 2 1 0 7 5 2 7 7 4 2 1 16 11 5 14
4 GYÖNGYÖSI AK DEAC 4 2 2 0 8 5 3 8 3 2 0 1 4 3 1 6 7 4 2 1 12 8 4 14
5 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 3 1 1 1 4 6 -2 4 4 3 0 1 9 5 4 9 7 4 1 2 13 11 2 13
6 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 1 1 3 3 0 4 4 2 1 1 6 5 1 7 7 3 2 2 9 8 1 11
7 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 3 2 0 1 7 5 2 6 4 1 1 2 4 5 -1 4 7 3 1 3 11 10 1 10
8 GYÖNGYÖSI AK REAC 3 1 1 1 5 4 1 4 4 2 0 2 7 11 -4 6 7 3 1 3 12 15 -3 10
9 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 2 1 0 1 1 1 0 3 5 2 1 2 6 11 -5 7 7 3 1 3 7 12 -5 10
10 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 4 2 0 2 9 8 1 6 3 1 0 2 3 5 -2 3 7 3 0 4 12 13 -1 9
11 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 3 1 2 0 5 4 1 5 4 1 1 2 6 8 -2 4 7 2 3 2 11 12 -1 9
12 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 3 1 0 2 7 6 1 3 4 1 1 2 6 7 -1 4 7 2 1 4 13 13 0 7
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 4 1 1 2 6 8 -2 4 3 0 2 1 6 8 -2 2 7 1 3 3 12 16 -4 6
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 1 1 2 3 8 -5 4 7 1 3 3 6 12 -6 6
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4 0 1 3 6 9 -3 1 3 0 1 2 2 7 -5 1 7 0 2 5 8 16 -8 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 0 4 3 9 -6 0 3 0 0 3 2 6 -4 0 7 0 0 7 5 15 -10 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 03 - 0-2 - 10 - 0-------
DEAC
------3 - 1---1 - 1--2 - 12 - 2
DVTK II. F4R
--2 - 3-2 - 1--1 - 3-4 - 1-----
DVSC II.
---1 - 1---3 - 10 - 4------
EGER SE
-----0 - 1----1 - 0----
FC HATVAN
-2 - 1------2 - 2---1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3-----------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 31 - 2-0 - 2--1 - 2-----
KARCAGI SE
----1 - 2---2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1---5 - 0--1 - 0-
REAC
-1 - 2----------2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 1-1 - 2--------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-0 - 1---1 - 1--3 - 2-2 - 4----
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2----1 - 2-0 - 13 - 4
ÚJPEST FC II.
--2 - 1---------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4-1 - 0--4 - 0-2 - 2--

Meccsek

PUTNOK FC

2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
PUTNOK FC
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PUTNOK FC
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
PUTNOK FC
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II. F4R
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
PUTNOK FC
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 03. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 10. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 17. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 24. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 31. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 07. 16:00
REAC
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 14. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 21. 17:00
DEAC
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 28. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 05. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 12. 11:00
PUTNOK FC
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 26. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE

ÚJPEST FC II.

2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVTK II. F4R
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVSC II.
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KARCAGI SE
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
FC HATVAN
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 03. 11:00
DEAC
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 10. 14:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 17. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 24. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 31. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
04. 07. 16:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 14. 11:00
EGER SE
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 21. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 28. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
05. 05. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 12. 11:00
SBTC
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 19. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL