Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 10. forduló

2023.10.08 - 15:00

Tiszafüred, Lipcsey Elemér Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
SÁNDOR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN , NÉMETH BALÁZS
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
90'
45'

Gólok

MÁCSAI LÁSZLÓ

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

39'

TROMBOLA VILMOS
ERDEI MARTIN JÁNOS

49'

2 - 1

 

NAGY ZSOLT ANDRÁS

57'

3 - 1

 

NAGY ZSOLT ANDRÁS

77'

4 - 1

 

 

4 - 2

85'

LAKATOS ISTVÁN
MÁCSAI LÁSZLÓ

94'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 10 8 2 0 29 8 21 26
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 10 6 3 1 19 5 14 21
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 10 6 3 1 21 13 8 21
4 DVSC II. DVSC II. 10 5 2 3 21 16 5 17
5 DEAC DEAC 10 5 2 3 17 15 2 17
6 KARCAGI SE KARCAGI SE 10 4 2 4 16 14 2 14
7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 10 4 2 4 14 12 2 14
8 EGER SE EGER SE 10 4 2 4 9 14 -5 14
9 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 10 4 1 5 15 18 -3 13
10 REAC REAC 10 4 1 5 13 20 -7 13
11 FC HATVAN FC HATVAN 10 3 4 3 15 18 -3 13
12 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 10 4 0 6 15 19 -4 12
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 10 3 3 4 17 20 -3 12
14 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 10 2 2 6 16 20 -4 8
15 SBTC SBTC 10 1 4 5 7 18 -11 7
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 10 0 1 9 9 23 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 5 4 0 1 7 1 6 12 5 3 2 0 9 2 7 11 10 7 2 1 16 3 13 23
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 5 1 0 7 0 7 16 4 2 0 2 4 4 0 6 10 7 1 2 11 4 7 22
3 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 6 3 2 1 7 5 2 11 4 1 2 1 3 2 1 5 10 4 4 2 10 7 3 16
4 GYÖNGYÖSI AK DEAC 6 2 2 2 5 7 -2 8 4 2 1 1 6 4 2 7 10 4 3 3 11 11 0 15
5 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 5 2 1 2 3 4 -1 7 5 2 1 2 4 3 1 7 10 4 2 4 7 7 0 14
6 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 5 3 1 1 4 2 2 10 5 1 1 3 1 3 -2 4 10 4 2 4 5 5 0 14
7 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 6 2 4 0 4 0 4 10 4 1 1 2 2 3 -1 4 10 3 5 2 6 3 3 14
8 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 5 3 2 0 5 1 4 11 5 0 2 3 1 6 -5 2 10 3 4 3 6 7 -1 13
9 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 4 0 4 0 3 3 0 4 6 2 2 2 5 4 1 8 10 2 6 2 8 7 1 12
10 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 3 1 2 0 1 0 1 5 7 1 4 2 4 7 -3 7 10 2 6 2 5 7 -2 12
11 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 2 2 0 4 1 3 8 6 0 3 3 1 5 -4 3 10 2 5 3 5 6 -1 11
12 GYÖNGYÖSI AK SBTC 5 2 2 1 3 2 1 8 5 0 3 2 1 4 -3 3 10 2 5 3 4 6 -2 11
13 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 4 2 1 1 5 4 1 7 6 0 3 3 5 8 -3 3 10 2 4 4 10 12 -2 10
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 6 1 2 3 6 12 -6 5 4 0 3 1 1 3 -2 3 10 1 5 4 7 15 -8 8
15 GYÖNGYÖSI AK REAC 5 0 3 2 1 4 -3 3 5 0 3 2 3 5 -2 3 10 0 6 4 4 9 -5 6
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 0 4 1 3 5 -2 4 5 0 2 3 1 5 -4 2 10 0 6 4 4 10 -6 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 5 4 1 0 14 3 11 13 5 4 1 0 15 5 10 13 10 8 2 0 29 8 21 26
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 6 5 1 0 13 1 12 16 4 1 2 1 6 4 2 5 10 6 3 1 19 5 14 21
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 4 1 1 13 7 6 13 4 2 2 0 8 6 2 8 10 6 3 1 21 13 8 21
4 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 4 2 1 1 8 6 2 7 6 3 1 2 13 10 3 10 10 5 2 3 21 16 5 17
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 6 2 2 2 9 11 -2 8 4 3 0 1 8 4 4 9 10 5 2 3 17 15 2 17
6 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 4 2 0 2 8 6 2 6 6 2 2 2 8 8 0 8 10 4 2 4 16 14 2 14
7 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 2 1 1 7 3 4 7 6 2 1 3 7 9 -2 7 10 4 2 4 14 12 2 14
8 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 3 2 0 1 2 1 1 6 7 2 2 3 7 13 -6 8 10 4 2 4 9 14 -5 14
9 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 5 3 0 2 11 12 -1 9 5 1 1 3 4 6 -2 4 10 4 1 5 15 18 -3 13
10 GYÖNGYÖSI AK REAC 5 2 1 2 6 6 0 7 5 2 0 3 7 14 -7 6 10 4 1 5 13 20 -7 13
11 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 5 2 3 0 9 6 3 9 5 1 1 3 6 12 -6 4 10 3 4 3 15 18 -3 13
12 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 6 3 0 3 12 13 -1 9 4 1 0 3 3 6 -3 3 10 4 0 6 15 19 -4 12
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 5 2 1 2 8 9 -1 7 5 1 2 2 9 11 -2 5 10 3 3 4 17 20 -3 12
14 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 6 1 1 4 12 13 -1 4 4 1 1 2 4 7 -3 4 10 2 2 6 16 20 -4 8
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 5 0 3 2 4 6 -2 3 5 1 1 3 3 12 -9 4 10 1 4 5 7 18 -11 7
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 5 0 1 4 4 10 -6 1 5 0 0 5 5 13 -8 0 10 0 1 9 9 23 -14 1
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 03 - 0-2 - 10 - 0-3 - 0-----
DEAC
------3 - 1-1 - 4-1 - 1-0 - 22 - 12 - 2
DVTK II. F4R
-1 - 42 - 3-2 - 1--1 - 3-4 - 1-2 - 1---
DVSC II.
---1 - 14 - 0--3 - 10 - 4------
EGER SE
-----0 - 1----1 - 0--1 - 0-
FC HATVAN
-2 - 1--1 - 13 - 1--2 - 2---1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3------4 - 0----
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 31 - 2-0 - 21 - 1-1 - 2-----
KARCAGI SE
----1 - 2-1 - 0-2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1---5 - 0--1 - 01 - 1
REAC
-1 - 2--1 - 0----0 - 2--2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 1-1 - 21 - 1----0 - 1--1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-0 - 1---1 - 1-2 - 13 - 2-2 - 4----
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 25 - 2---1 - 21 - 20 - 13 - 4
ÚJPEST FC II.
0 - 4-2 - 14 - 3--------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
3 - 1-1 - 0--2 - 4-1 - 0--4 - 0-2 - 2--

Meccsek

FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

2023. 07. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 02. 17:30
Martfű LSE Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Martfű LSE Sporttelep
KARCAGI SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 09. 09. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 15. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2023. 10. 29. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
ELMARDT
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2023. 11. 18. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 11. 18. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 26. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KARCAGI SE
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 03. 14:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 10. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 17. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 24. 14:00
REAC
2024. 03. 31. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 03. 31. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 31. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 07. 16:00
DEAC
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 14. 16:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 28. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 05. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 12. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
05. 12. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 19. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 26. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

GYÖNGYÖSI AK

2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DVSC II.
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KARCAGI SE
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 17. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 14:00
DEAC
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 31. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 14. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL