Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 11. forduló

2023.10.15 - 15:00

Gyöngyös, Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
VIRÁG ANDRÁS BARNABÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALMAI KRISTÓF , BENSE MILÁN
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 11 9 2 0 32 8 24 29
2 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 11 7 3 1 22 13 9 24
3 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 11 6 4 1 19 5 14 22
4 DVSC II. DVSC II. 11 6 2 3 25 16 9 20
5 DEAC DEAC 11 5 3 3 17 15 2 18
6 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 11 5 1 5 19 20 -1 16
7 KARCAGI SE KARCAGI SE 11 4 3 4 18 16 2 15
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 11 4 2 5 16 16 0 14
9 EGER SE EGER SE 11 4 2 5 9 15 -6 14
10 FC HATVAN FC HATVAN 11 3 5 3 17 20 -3 14
11 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 11 4 1 6 17 21 -4 13
12 REAC REAC 11 4 1 6 13 24 -11 13
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 11 3 3 5 17 23 -6 12
14 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 11 2 3 6 18 22 -4 9
15 SBTC SBTC 11 1 5 5 7 18 -11 8
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 11 0 2 9 9 23 -14 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 6 4 1 1 7 1 6 13 5 3 2 0 9 2 7 11 11 7 3 1 16 3 13 24
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 5 1 0 7 0 7 16 5 2 1 2 4 4 0 7 11 7 2 2 11 4 7 23
3 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 6 3 2 1 7 5 2 11 5 2 2 1 4 2 2 8 11 5 4 2 11 7 4 19
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 5 2 1 2 3 4 -1 7 6 3 1 2 7 3 4 10 11 5 2 4 10 7 3 17
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 6 2 2 2 5 7 -2 8 5 2 2 1 6 4 2 8 11 4 4 3 11 11 0 16
6 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 5 3 1 1 4 2 2 10 6 1 2 3 1 3 -2 5 11 4 3 4 5 5 0 15
7 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 7 2 5 0 4 0 4 11 4 1 1 2 2 3 -1 4 11 3 6 2 6 3 3 15
8 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 5 1 4 0 4 3 1 7 6 2 2 2 5 4 1 8 11 3 6 2 9 7 2 15
9 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 5 3 1 1 6 4 2 10 6 0 3 3 5 8 -3 3 11 3 4 4 11 12 -1 13
10 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 5 3 2 0 5 1 4 11 6 0 2 4 1 7 -6 2 11 3 4 4 6 8 -2 13
11 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 4 1 3 0 1 0 1 6 7 1 4 2 4 7 -3 7 11 2 7 2 5 7 -2 13
12 GYÖNGYÖSI AK SBTC 5 2 2 1 3 2 1 8 6 0 4 2 1 4 -3 4 11 2 6 3 4 6 -2 12
13 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 2 2 1 4 4 0 8 6 0 3 3 1 5 -4 3 11 2 5 4 5 9 -4 11
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 7 1 2 4 6 13 -7 5 4 0 3 1 1 3 -2 3 11 1 5 5 7 16 -9 8
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 0 5 1 3 5 -2 5 5 0 2 3 1 5 -4 2 11 0 7 4 4 10 -6 7
16 GYÖNGYÖSI AK REAC 5 0 3 2 1 4 -3 3 6 0 3 3 3 6 -3 3 11 0 6 5 4 10 -6 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 6 5 1 0 17 3 14 16 5 4 1 0 15 5 10 13 11 9 2 0 32 8 24 29
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 4 1 1 13 7 6 13 5 3 2 0 9 6 3 11 11 7 3 1 22 13 9 24
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 7 5 2 0 13 1 12 17 4 1 2 1 6 4 2 5 11 6 4 1 19 5 14 22
4 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 5 3 1 1 12 6 6 10 6 3 1 2 13 10 3 10 11 6 2 3 25 16 9 20
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 6 2 2 2 9 11 -2 8 5 3 1 1 8 4 4 10 11 5 3 3 17 15 2 18
6 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 5 3 0 2 11 12 -1 9 6 2 1 3 8 8 0 7 11 5 1 5 19 20 -1 16
7 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 5 2 1 2 10 8 2 7 6 2 2 2 8 8 0 8 11 4 3 4 18 16 2 15
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 2 1 2 9 7 2 7 6 2 1 3 7 9 -2 7 11 4 2 5 16 16 0 14
9 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 4 2 0 2 2 2 0 6 7 2 2 3 7 13 -6 8 11 4 2 5 9 15 -6 14
10 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 5 2 3 0 9 6 3 9 6 1 2 3 8 14 -6 5 11 3 5 3 17 20 -3 14
11 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 7 3 1 3 14 15 -1 10 4 1 0 3 3 6 -3 3 11 4 1 6 17 21 -4 13
12 GYÖNGYÖSI AK REAC 5 2 1 2 6 6 0 7 6 2 0 4 7 18 -11 6 11 4 1 6 13 24 -11 13
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 5 2 1 2 8 9 -1 7 6 1 2 3 9 14 -5 5 11 3 3 5 17 23 -6 12
14 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 6 1 1 4 12 13 -1 4 5 1 2 2 6 9 -3 5 11 2 3 6 18 22 -4 9
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 5 0 3 2 4 6 -2 3 6 1 2 3 3 12 -9 5 11 1 5 5 7 18 -11 8
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 0 2 4 4 10 -6 2 5 0 0 5 5 13 -8 0 11 0 2 9 9 23 -14 2
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
0 - 0-1 - 04 - 03 - 0-2 - 10 - 0-3 - 0-----
DEAC
------3 - 1-1 - 4-1 - 1-0 - 22 - 12 - 2
DVTK II. F4R
-1 - 42 - 3-2 - 1--1 - 3-4 - 1-2 - 12 - 2--
DVSC II.
---1 - 14 - 0--3 - 10 - 44 - 0-----
EGER SE
-----0 - 1----1 - 0--1 - 00 - 1
FC HATVAN
-2 - 1--1 - 13 - 1--2 - 2---1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3------4 - 0--2 - 4-
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 31 - 2-0 - 21 - 1-1 - 20 - 0----
KARCAGI SE
----1 - 22 - 21 - 0-2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1---5 - 03 - 0-1 - 01 - 1
REAC
-1 - 2--1 - 0----0 - 2--2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 1-1 - 21 - 1----0 - 1--1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-0 - 1---1 - 1-2 - 13 - 2-2 - 4----
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 25 - 2---1 - 21 - 20 - 13 - 4
ÚJPEST FC II.
0 - 4-2 - 14 - 3--------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
3 - 1-1 - 0--2 - 4-1 - 0--4 - 0-2 - 2--

Meccsek

GYÖNGYÖSI AK

2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DVSC II.
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KARCAGI SE
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 17. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 14:00
DEAC
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 31. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 14. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK

SBTC

2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
SBTC
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II. F4R
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KARCAGI SE
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
SBTC
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEAC
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
SBTC
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 03. 14:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 10. 11:00
SBTC
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 17. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
03. 24. 14:00
SBTC
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 31. 16:00
EGER SE
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 07. 14:00
SBTC
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 14. 16:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 21. 17:00
SBTC
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 05. 17:00
FC HATVAN
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 12. 11:00
SBTC
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 19. 17:00
REAC
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 26. 17:00
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL