Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 12. forduló

2023.10.22 - 13:00

Tiszafüred, Lipcsey Elemér Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZAHORECZ ROLAND , DR. GAVALLA-KULCSÁR JUDIT
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
90'
45'

Gólok

ENGEL ALEX

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

32'

BOROS GÁBOR
BERNÁTH ÁKOS

45'

2 - 1

 

 

2 - 2

52'

LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ

 

2 - 3

64'

PÓCSIK BOTOND BENEDEK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 12 10 2 0 35 10 25 32
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 12 7 4 1 22 5 17 25
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 12 7 4 1 22 13 9 25
4 DVSC II. DVSC II. 12 6 3 3 25 16 9 21
5 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 12 6 1 5 22 21 1 19
6 DEAC DEAC 12 5 4 3 18 16 2 19
7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 12 5 2 5 21 17 4 17
8 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 12 5 1 6 19 21 -2 16
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 12 4 3 5 19 19 0 15
10 EGER SE EGER SE 12 4 3 5 10 16 -6 15
11 FC HATVAN FC HATVAN 12 3 6 3 18 21 -3 15
12 REAC REAC 12 4 1 7 14 29 -15 13
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 12 3 3 6 17 26 -9 12
14 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 12 2 3 7 20 25 -5 9
15 SBTC SBTC 12 1 6 5 8 19 -11 9
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 12 0 2 10 9 25 -16 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 6 4 1 1 7 1 6 13 6 3 2 1 10 4 6 11 12 7 3 2 17 5 12 24
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 5 2 0 7 0 7 17 5 2 1 2 4 4 0 7 12 7 3 2 11 4 7 24
3 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 7 4 2 1 9 6 3 14 5 2 2 1 4 2 2 8 12 6 4 2 13 8 5 22
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 6 3 1 2 5 4 1 10 6 3 1 2 7 3 4 10 12 6 2 4 12 7 5 20
5 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 8 3 5 0 6 0 6 14 4 1 1 2 2 3 -1 4 12 4 6 2 8 3 5 18
6 GYÖNGYÖSI AK DEAC 7 2 3 2 5 7 -2 9 5 2 2 1 6 4 2 8 12 4 5 3 11 11 0 17
7 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 6 4 2 0 6 1 5 14 6 0 2 4 1 7 -6 2 12 4 4 4 7 8 -1 16
8 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 5 3 1 1 4 2 2 10 7 1 2 4 1 5 -4 5 12 4 3 5 5 7 -2 15
9 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 5 1 4 0 4 3 1 7 7 2 2 3 5 6 -1 8 12 3 6 3 9 9 0 15
10 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 2 2 1 4 4 0 8 7 1 3 3 5 5 0 6 12 3 5 4 9 9 0 14
11 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 5 3 1 1 6 4 2 10 7 0 4 3 5 8 -3 4 12 3 5 4 11 12 -1 14
12 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 4 1 3 0 1 0 1 6 8 1 5 2 4 7 -3 8 12 2 8 2 5 7 -2 14
13 GYÖNGYÖSI AK SBTC 5 2 2 1 3 2 1 8 7 0 4 3 1 5 -4 4 12 2 6 4 4 7 -3 12
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 8 2 2 4 8 13 -5 8 4 0 3 1 1 3 -2 3 12 2 5 5 9 16 -7 11
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 0 5 1 3 5 -2 5 6 0 2 4 1 7 -6 2 12 0 7 5 4 12 -8 7
16 GYÖNGYÖSI AK REAC 6 0 3 3 1 8 -7 3 6 0 3 3 3 6 -3 3 12 0 6 6 4 14 -10 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 6 5 1 0 17 3 14 16 6 5 1 0 18 7 11 16 12 10 2 0 35 10 25 32
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 8 6 2 0 16 1 15 20 4 1 2 1 6 4 2 5 12 7 4 1 22 5 17 25
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 7 4 2 1 13 7 6 14 5 3 2 0 9 6 3 11 12 7 4 1 22 13 9 25
4 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 5 3 1 1 12 6 6 10 7 3 2 2 13 10 3 11 12 6 3 3 25 16 9 21
5 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 6 4 0 2 14 13 1 12 6 2 1 3 8 8 0 7 12 6 1 5 22 21 1 19
6 GYÖNGYÖSI AK DEAC 7 2 3 2 10 12 -2 9 5 3 1 1 8 4 4 10 12 5 4 3 18 16 2 19
7 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5 2 1 2 9 7 2 7 7 3 1 3 12 10 2 10 12 5 2 5 21 17 4 17
8 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 8 4 1 3 16 15 1 13 4 1 0 3 3 6 -3 3 12 5 1 6 19 21 -2 16
9 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 5 2 1 2 10 8 2 7 7 2 2 3 9 11 -2 8 12 4 3 5 19 19 0 15
10 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 4 2 0 2 2 2 0 6 8 2 3 3 8 14 -6 9 12 4 3 5 10 16 -6 15
11 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 6 2 4 0 10 7 3 10 6 1 2 3 8 14 -6 5 12 3 6 3 18 21 -3 15
12 GYÖNGYÖSI AK REAC 6 2 1 3 7 11 -4 7 6 2 0 4 7 18 -11 6 12 4 1 7 14 29 -15 13
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 5 2 1 2 8 9 -1 7 7 1 2 4 9 17 -8 5 12 3 3 6 17 26 -9 12
14 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 7 1 1 5 14 16 -2 4 5 1 2 2 6 9 -3 5 12 2 3 7 20 25 -5 9
15 GYÖNGYÖSI AK SBTC 5 0 3 2 4 6 -2 3 7 1 3 3 4 13 -9 6 12 1 6 5 8 19 -11 9
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 0 2 4 4 10 -6 2 6 0 0 6 5 15 -10 0 12 0 2 10 9 25 -16 2
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
0 - 0-1 - 04 - 03 - 0-2 - 10 - 0-3 - 0-3 - 0---
DEAC
---1 - 1--3 - 1-1 - 4-1 - 1-0 - 22 - 12 - 2
DVTK II. F4R
-1 - 42 - 3-2 - 1-2 - 01 - 3-4 - 1-2 - 12 - 2--
DVSC II.
---1 - 14 - 0--3 - 10 - 44 - 0-----
EGER SE
-----0 - 1----1 - 0--1 - 00 - 1
FC HATVAN
-2 - 1--1 - 13 - 1--2 - 2-1 - 1-1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3------4 - 0--2 - 4-
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 31 - 2-0 - 21 - 1-1 - 20 - 0----
KARCAGI SE
----1 - 22 - 21 - 0-2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1---5 - 03 - 0-1 - 01 - 1
REAC
-1 - 2--1 - 0-1 - 5--0 - 2--2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 1-1 - 21 - 1----0 - 1--1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-0 - 1---1 - 1-2 - 13 - 2-2 - 4----
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 25 - 2-2 - 3-1 - 21 - 20 - 13 - 4
ÚJPEST FC II.
0 - 4-2 - 14 - 3----3 - 1---5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
3 - 1-1 - 00 - 0-2 - 4-1 - 0--4 - 0-2 - 2--

Meccsek

FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

2023. 07. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 02. 17:30
Martfű LSE Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Martfű LSE Sporttelep
KARCAGI SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 09. 09. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 15. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2023. 10. 29. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 12. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
ELMARDT
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DVSC II.
2023. 11. 18. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 11. 18. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 26. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KARCAGI SE
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 03. 14:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 10. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 17. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 24. 14:00
REAC
2024. 03. 31. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 03. 31. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 31. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 07. 16:00
DEAC
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 14. 16:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 28. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 05. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 12. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
05. 12. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 19. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 26. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE

PUTNOK FC

2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
PUTNOK FC
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PUTNOK FC
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
PUTNOK FC
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II. F4R
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
PUTNOK FC
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 03. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 10. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 17. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 24. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 31. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 07. 16:00
REAC
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 14. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 21. 17:00
DEAC
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 28. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 05. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 12. 11:00
PUTNOK FC
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 26. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL