Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 16. forduló

2023.11.18 - 11:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
KREITL TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN , FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
ÚJPEST FC II.
REAC
90'
45'

Gólok

DÉKEI MÁRK

7'

1 - 0

 

RADOSEVIC OGNJEN

28'

2 - 0

 

SIMON BALÁZS BÁLINT

35'

3 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 16 12 3 1 44 13 31 39
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 16 9 6 1 31 9 22 33
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 16 9 4 3 28 17 11 31
4 DVSC II. DVSC II. 16 8 4 4 38 22 16 28
5 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 16 8 1 7 31 30 1 25
6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 16 7 4 5 28 20 8 25
7 DEAC DEAC 16 6 5 5 20 23 -3 23
8 EGER SE EGER SE 16 6 5 5 14 17 -3 23
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 16 6 4 6 23 21 2 22
10 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 16 5 4 7 23 29 -6 19
11 FC HATVAN FC HATVAN 16 4 7 5 22 28 -6 19
12 REAC REAC 16 5 1 10 16 38 -22 16
13 SBTC SBTC 16 3 6 7 15 22 -7 15
14 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 16 3 5 8 20 35 -15 14
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 16 3 4 9 24 32 -8 13
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 16 1 3 12 15 36 -21 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 8 5 2 1 9 2 7 17 8 3 3 2 10 5 5 12 16 8 5 3 19 7 12 29
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 10 5 5 0 8 0 8 20 6 2 1 3 3 4 -1 7 16 7 6 3 11 4 7 27
3 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 9 5 3 1 11 6 5 18 7 2 2 3 4 4 0 8 16 7 5 4 15 10 5 26
4 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 5 2 1 7 4 3 17 8 2 3 3 7 5 2 9 16 7 5 4 14 9 5 26
5 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 5 3 0 7 0 7 18 8 2 2 4 4 6 -2 8 16 7 5 4 11 6 5 26
6 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 8 4 1 3 8 5 3 13 8 3 2 3 8 5 3 11 16 7 3 6 16 10 6 24
7 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 8 4 4 0 6 1 5 16 8 1 3 4 2 7 -5 6 16 5 7 4 8 8 0 22
8 GYÖNGYÖSI AK DEAC 8 2 3 3 5 9 -4 9 8 3 4 1 7 4 3 13 16 5 7 4 12 13 -1 22
9 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 7 4 2 1 7 4 3 14 9 1 4 4 8 10 -2 7 16 5 6 5 15 14 1 21
10 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 8 2 6 0 7 3 4 12 8 2 3 3 5 6 -1 9 16 4 9 3 12 9 3 21
11 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 7 1 6 0 1 0 1 9 9 1 6 2 4 7 -3 9 16 2 12 2 5 7 -2 18
12 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 6 3 1 2 4 5 -1 10 10 1 4 5 1 6 -5 7 16 4 5 7 5 11 -6 17
13 GYÖNGYÖSI AK SBTC 8 3 3 2 4 3 1 12 8 0 4 4 1 6 -5 4 16 3 7 6 5 9 -4 16
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 9 3 2 4 9 13 -4 11 7 0 5 2 1 4 -3 5 16 3 7 6 10 17 -7 16
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 1 6 2 5 7 -2 9 7 0 2 5 2 9 -7 2 16 1 8 7 7 16 -9 11
16 GYÖNGYÖSI AK REAC 7 1 3 3 2 8 -6 6 9 0 4 5 3 12 -9 4 16 1 7 8 5 20 -15 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 8 7 1 0 25 4 21 22 8 5 2 1 19 9 10 17 16 12 3 1 44 13 31 39
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 10 7 3 0 20 3 17 24 6 2 3 1 11 6 5 9 16 9 6 1 31 9 22 33
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 5 2 1 15 7 8 17 8 4 2 2 13 10 3 14 16 9 4 3 28 17 11 31
4 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 7 4 2 1 18 9 9 14 9 4 2 3 20 13 7 14 16 8 4 4 38 22 16 28
5 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 8 6 0 2 20 14 6 18 8 2 1 5 11 16 -5 7 16 8 1 7 31 30 1 25
6 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 3 3 2 13 10 3 12 8 4 1 3 15 10 5 13 16 7 4 5 28 20 8 25
7 GYÖNGYÖSI AK DEAC 8 2 3 3 10 15 -5 9 8 4 2 2 10 8 2 14 16 6 5 5 20 23 -3 23
8 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 7 3 2 2 4 3 1 11 9 3 3 3 10 14 -4 12 16 6 5 5 14 17 -3 23
9 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 8 4 2 2 14 8 6 14 8 2 2 4 9 13 -4 8 16 6 4 6 23 21 2 22
10 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 9 4 2 3 18 17 1 14 7 1 2 4 5 12 -7 5 16 5 4 7 23 29 -6 19
11 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 8 3 4 1 12 10 2 13 8 1 3 4 10 18 -8 6 16 4 7 5 22 28 -6 19
12 GYÖNGYÖSI AK REAC 7 3 1 3 9 12 -3 10 9 2 0 7 7 26 -19 6 16 5 1 10 16 38 -22 16
13 GYÖNGYÖSI AK SBTC 8 2 3 3 10 7 3 9 8 1 3 4 5 15 -10 6 16 3 6 7 15 22 -7 15
14 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 6 2 1 3 9 15 -6 7 10 1 4 5 11 20 -9 7 16 3 5 8 20 35 -15 14
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 9 2 1 6 16 19 -3 7 7 1 3 3 8 13 -5 6 16 3 4 9 24 32 -8 13
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 1 3 5 9 17 -8 6 7 0 0 7 6 19 -13 0 16 1 3 12 15 36 -21 6
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
0 - 0-1 - 04 - 03 - 0-2 - 10 - 01 - 13 - 0-3 - 03 - 1--
DEAC
---1 - 1-0 - 33 - 1-1 - 4-1 - 1-0 - 22 - 12 - 2
DVTK II. F4R
2 - 21 - 42 - 3-2 - 1-2 - 01 - 3-4 - 1-2 - 12 - 2--
DVSC II.
-4 - 12 - 21 - 14 - 0--3 - 10 - 44 - 0-----
EGER SE
--0 - 0--0 - 1--1 - 0-1 - 01 - 1-1 - 00 - 1
FC HATVAN
-2 - 1--1 - 13 - 1--2 - 22 - 01 - 1-1 - 1-0 - 3
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3------4 - 01 - 11 - 12 - 42 - 1
GYÖNGYÖSI AK
0 - 3--1 - 31 - 21 - 10 - 21 - 1-1 - 20 - 0--4 - 3-
KARCAGI SE
-0 - 0--1 - 22 - 21 - 0-2 - 33 - 0-1 - 04 - 1--
PUTNOK FC
--4 - 0-4 - 1-3 - 14 - 1--5 - 03 - 0-1 - 01 - 1
REAC
-1 - 2--1 - 0-1 - 5--0 - 22 - 1-2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 10 - 11 - 21 - 1----0 - 1--1 - 1-4 - 02 - 0
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-0 - 1-1 - 6-1 - 1-2 - 13 - 2-2 - 4----
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
---2 - 10 - 2-2 - 25 - 2-2 - 3-1 - 21 - 20 - 13 - 4
ÚJPEST FC II.
0 - 4-2 - 14 - 3-3 - 1--3 - 1-3 - 0-5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
3 - 1-1 - 00 - 0-2 - 4-1 - 02 - 0-4 - 0-2 - 2--

Meccsek

ÚJPEST FC II.

2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 02. 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVTK II. F4R
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 08. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVSC II.
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 15. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KARCAGI SE
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
FC HATVAN
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 11. 26. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 03. 11:00
DEAC
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 10. 14:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 17. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 17. 11:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 24. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 31. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
04. 07. 16:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 14. 11:00
EGER SE
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 21. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 21. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 28. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 28. 11:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
05. 05. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 12. 11:00
SBTC
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 19. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK

REAC

2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC
2023. 08. 13. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 13. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
REAC
2023. 08. 19. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
DEAC
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
REAC
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 09. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 09. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
REAC
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PUTNOK FC
2023. 10. 01. 15:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
REAC
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
EGER SE
2023. 10. 15. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 15. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
REAC
2023. 10. 22. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 10. 29. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
REAC
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
SBTC
2023. 11. 12. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
REAC
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 18. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
REAC
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 03. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 03. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 10. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
03. 10. 14:00
REAC
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 17. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 24. 14:00
REAC
2024. 03. 31. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 31. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 31. 14:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 07. 16:00
REAC
2024. 04. 14. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 04. 14. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
04. 14. 14:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 21. 17:00
REAC
2024. 04. 28. 15:00
Budai II. László Stadion
2024. 04. 28. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
04. 28. 15:00
DVSC II.
2024. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 05. 17:00
REAC
2024. 05. 12. 15:00
Budai II. László Stadion
2024. 05. 12. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 12. 15:00
KARCAGI SE
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 19. 17:00
REAC
2024. 05. 26. 17:00
Budai II. László Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 26. 17:00
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL