Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 17. forduló

2023.11.26 - 13:00

Sényő, Sényő-Carnifex FC Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
VINTER BÉLA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALLA LEVENTE , ELEK BALÁZS
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
SBTC
90'
45'

Gólok

KAPACINA KEVIN

32'

1 - 0

 

 

1 - 1

37'

CSIFÓ ISTVÁN
LIZÁK BENCE

38'

2 - 1

 

KAPACINA KEVIN

44'

3 - 1

 

VÁMOS MÁRK

58'

4 - 1

 

SÁROSI NORBERT

91'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 17 12 3 2 44 14 30 39
2 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 17 10 4 3 30 18 12 34
3 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 17 9 6 2 32 13 19 33
4 DVSC II. DVSC II. 17 9 4 4 39 22 17 31
5 EGER SE EGER SE 17 7 5 5 18 18 0 26
6 DEAC DEAC 17 7 5 5 22 23 -1 26
7 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 17 8 1 8 32 32 0 25
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 7 4 6 31 24 7 25
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 17 7 4 6 25 22 3 25
10 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 17 6 4 7 27 32 -5 22
11 REAC REAC 17 6 1 10 19 39 -20 19
12 FC HATVAN FC HATVAN 17 4 7 6 22 30 -8 19
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 17 4 5 8 25 36 -11 17
14 SBTC SBTC 17 3 6 8 16 27 -11 15
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 17 3 4 10 25 34 -9 13
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 17 1 3 13 16 39 -23 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 9 5 2 2 9 3 6 17 8 3 3 2 10 5 5 12 17 8 5 4 19 8 11 29
2 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 10 5 4 1 11 6 5 19 7 2 2 3 4 4 0 8 17 7 6 4 15 10 5 27
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 10 5 5 0 8 0 8 20 7 2 1 4 4 7 -3 7 17 7 6 4 12 7 5 27
4 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 5 4 0 7 0 7 19 8 2 2 4 4 6 -2 8 17 7 6 4 11 6 5 27
5 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 5 2 1 7 4 3 17 9 2 3 4 9 9 0 9 17 7 5 5 16 13 3 26
6 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 8 4 1 3 8 5 3 13 9 3 3 3 8 5 3 12 17 7 4 6 16 10 6 25
7 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 7 4 2 1 7 4 3 14 10 2 4 4 9 10 -1 10 17 6 6 5 16 14 2 24
8 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 8 4 4 0 6 1 5 16 9 1 4 4 2 7 -5 7 17 5 8 4 8 8 0 23
9 GYÖNGYÖSI AK DEAC 9 2 4 3 5 9 -4 10 8 3 4 1 7 4 3 13 17 5 8 4 12 13 -1 23
10 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 8 2 6 0 7 3 4 12 9 2 4 3 5 6 -1 10 17 4 10 3 12 9 3 22
11 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 8 2 6 0 4 1 3 12 9 1 6 2 4 7 -3 9 17 3 12 2 8 8 0 21
12 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 7 4 1 2 7 6 1 13 10 1 4 5 1 6 -5 7 17 5 5 7 8 12 -4 20
13 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 10 4 2 4 13 15 -2 14 7 0 5 2 1 4 -3 5 17 4 7 6 14 19 -5 19
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 8 3 3 2 4 3 1 12 9 0 4 5 2 9 -7 4 17 3 7 7 6 12 -6 16
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 1 6 2 5 7 -2 9 8 0 3 5 3 10 -7 3 17 1 9 7 8 17 -9 12
16 GYÖNGYÖSI AK REAC 8 1 4 3 3 9 -6 7 9 0 4 5 3 12 -9 4 17 1 8 8 6 21 -15 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 9 7 1 1 25 5 20 22 8 5 2 1 19 9 10 17 17 12 3 2 44 14 30 39
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 6 2 1 17 8 9 20 8 4 2 2 13 10 3 14 17 10 4 3 30 18 12 34
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 10 7 3 0 20 3 17 24 7 2 3 2 12 10 2 9 17 9 6 2 32 13 19 33
4 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 7 4 2 1 18 9 9 14 10 5 2 3 21 13 8 17 17 9 4 4 39 22 17 31
5 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 8 4 2 2 8 4 4 14 9 3 3 3 10 14 -4 12 17 7 5 5 18 18 0 26
6 GYÖNGYÖSI AK DEAC 9 3 3 3 12 15 -3 12 8 4 2 2 10 8 2 14 17 7 5 5 22 23 -1 26
7 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 8 6 0 2 20 14 6 18 9 2 1 6 12 18 -6 7 17 8 1 8 32 32 0 25
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 3 3 2 13 10 3 12 9 4 1 4 18 14 4 13 17 7 4 6 31 24 7 25
9 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 8 4 2 2 14 8 6 14 9 3 2 4 11 14 -3 11 17 7 4 6 25 22 3 25
10 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 10 5 2 3 22 20 2 17 7 1 2 4 5 12 -7 5 17 6 4 7 27 32 -5 22
11 GYÖNGYÖSI AK REAC 8 4 1 3 12 13 -1 13 9 2 0 7 7 26 -19 6 17 6 1 10 19 39 -20 19
12 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 8 3 4 1 12 10 2 13 9 1 3 5 10 20 -10 6 17 4 7 6 22 30 -8 19
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 7 3 1 3 14 16 -2 10 10 1 4 5 11 20 -9 7 17 4 5 8 25 36 -11 17
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 8 2 3 3 10 7 3 9 9 1 3 5 6 20 -14 6 17 3 6 8 16 27 -11 15
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 10 2 1 7 17 21 -4 7 7 1 3 3 8 13 -5 6 17 3 4 10 25 34 -9 13
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 1 3 5 9 17 -8 6 8 0 0 8 7 22 -15 0 17 1 3 13 16 39 -23 6
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
0 - 0-1 - 04 - 03 - 0-2 - 10 - 01 - 13 - 0-3 - 03 - 1--
DEAC
---1 - 12 - 00 - 33 - 1-1 - 4-1 - 1-0 - 22 - 12 - 2
DVTK II. F4R
2 - 21 - 42 - 3-2 - 14 - 32 - 01 - 3-4 - 1-2 - 12 - 2--
DVSC II.
-4 - 12 - 21 - 14 - 0--3 - 10 - 44 - 0-----
EGER SE
4 - 1-0 - 0--0 - 1--1 - 0-1 - 01 - 1-1 - 00 - 1
FC HATVAN
-2 - 1--1 - 13 - 1--2 - 22 - 01 - 1-1 - 1-0 - 3
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3------4 - 01 - 11 - 12 - 42 - 1
GYÖNGYÖSI AK
0 - 3--1 - 31 - 21 - 10 - 21 - 1-1 - 20 - 0--4 - 3-
KARCAGI SE
-0 - 0--1 - 22 - 21 - 0-2 - 33 - 0-1 - 04 - 1--
PUTNOK FC
--4 - 00 - 14 - 1-3 - 14 - 1--5 - 03 - 0-1 - 01 - 1
REAC
-1 - 2--1 - 0-1 - 53 - 1-0 - 22 - 1-2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 10 - 11 - 21 - 1----0 - 1--1 - 1-4 - 02 - 0
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-0 - 1-1 - 6-1 - 1-2 - 13 - 2-2 - 45 - 1---
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
---2 - 10 - 2-2 - 25 - 21 - 22 - 3-1 - 21 - 20 - 13 - 4
ÚJPEST FC II.
0 - 4-2 - 14 - 3-3 - 1--3 - 1-3 - 0-5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
3 - 1-1 - 00 - 0-2 - 4-1 - 02 - 0-4 - 0-2 - 2-2 - 1

Meccsek

SÉNYŐ FC SELYEM-BER

2023. 07. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
KARCAGI SE
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
FC HATVAN
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
REAC
2023. 09. 03. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 03. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FÉLBESZAKADT
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 09. 13. 16:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 13. 16:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 09. 09. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DEAC
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 08. 11:00
DVTK Stadion
2023. 10. 08. 11:00
DVTK Stadion
DVTK II. F4R
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 22. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DVSC II.
2023. 11. 12. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 11. 12. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 18. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
SBTC
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 03. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 10. 14:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 17. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 24. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
03. 24. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
03. 31. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 14. 16:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 21. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 21. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 28. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 05. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 05. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 12. 17:00
EGER SE
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
05. 19. 11:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 05. 26. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 26. 17:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

SBTC

2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
SBTC
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II. F4R
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KARCAGI SE
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
SBTC
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEAC
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
SBTC
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 03. 14:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 10. 11:00
SBTC
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 17. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
03. 24. 14:00
SBTC
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 31. 16:00
EGER SE
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 07. 14:00
SBTC
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 14. 16:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 21. 17:00
SBTC
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 05. 17:00
FC HATVAN
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 12. 11:00
SBTC
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 19. 17:00
REAC
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 26. 17:00
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL