Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Dél-Keleti csoport 5. forduló

2023.08.30 - 17:30

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

MLSZ

NB III. Dél-Keleti csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT (GY)
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HOLPÁR GERGELY , VARGA LEVENTE
METON-FC DABAS SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
90'
45'

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 5 0 0 11 2 9 15
2 METON-FC DABAS SE METON-FC DABAS SE 5 4 0 1 11 8 3 12
3 ESMTK ESMTK 5 3 2 0 15 4 11 11
4 KÖRÖSLADÁNYI MSK KÖRÖSLADÁNYI MSK 5 3 1 1 12 6 6 10
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 3 1 1 7 4 3 10
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 5 3 0 2 6 6 0 9
7 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 5 2 2 1 10 6 4 8
8 VASAS FC II. VASAS FC II. 5 2 2 1 4 5 -1 8
9 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 2 0 3 7 6 1 6
10 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 5 2 0 3 7 13 -6 6
11 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 5 1 2 2 7 8 -1 5
12 MARTFŰI LSE MARTFŰI LSE 5 1 2 2 8 10 -2 5
13 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 1 1 3 6 12 -6 4
14 MONOR SE MONOR SE 5 0 2 3 5 10 -5 2
15 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 5 0 1 4 2 7 -5 1
16 KECSKEMÉTI TE 1911 II. KECSKEMÉTI TE 1911 II. 5 0 0 5 1 12 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KECSKEMÉTI TE 1911 II. MARTFŰI LSE 2 1 0 1 2 2 0 3 3 3 0 0 4 0 4 9 5 4 0 1 6 2 4 12
2 KECSKEMÉTI TE 1911 II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 2 0 1 4 1 3 6 2 1 1 0 1 0 1 4 5 3 1 1 5 1 4 10
3 KECSKEMÉTI TE 1911 II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 1 1 1 1 0 4 2 2 0 0 4 0 4 6 5 3 1 1 5 1 4 10
4 KECSKEMÉTI TE 1911 II. PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 2 0 2 3 4 2 1 1 2 1 1 7 5 3 1 1 4 1 3 10
5 KECSKEMÉTI TE 1911 II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 3 3 0 6 5 3 1 1 4 3 1 10
6 KECSKEMÉTI TE 1911 II. KÖRÖSLADÁNYI MSK 3 2 0 1 2 2 0 6 2 1 0 1 2 2 0 3 5 3 0 2 4 4 0 9
7 KECSKEMÉTI TE 1911 II. ESMTK 4 1 2 1 4 1 3 5 1 1 0 0 2 0 2 3 5 2 2 1 6 1 5 8
8 KECSKEMÉTI TE 1911 II. BKV ELŐRE 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 2 0 0 2 0 2 6 5 2 1 2 2 3 -1 7
9 KECSKEMÉTI TE 1911 II. METON-FC DABAS SE 3 1 0 2 1 4 -3 3 2 1 1 0 3 2 1 4 5 2 1 2 4 6 -2 7
10 KECSKEMÉTI TE 1911 II. VASAS FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 1 1 1 3 -2 4 5 2 1 2 2 4 -2 7
11 KECSKEMÉTI TE 1911 II. MONOR SE 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 2 0 1 2 1 1 6 5 2 0 3 2 3 -1 6
12 KECSKEMÉTI TE 1911 II. CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 2 2 0 6
13 KECSKEMÉTI TE 1911 II. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 3 1 1 1 1 1 0 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 1 4 -3 4
14 KECSKEMÉTI TE 1911 II. SZOLNOKI MÁV FC 3 1 0 2 3 2 1 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 1 0 4 3 4 -1 3
15 KECSKEMÉTI TE 1911 II. KECSKEMÉTI TE 1911 II. 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 5 0 3 2 1 4 -3 3
16 KECSKEMÉTI TE 1911 II. FÜZESGYARMATI SK 2 0 0 2 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 6 -6 0 5 0 0 5 0 8 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KECSKEMÉTI TE 1911 II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 8 2 6 9 2 2 0 0 3 0 3 6 5 5 0 0 11 2 9 15
2 KECSKEMÉTI TE 1911 II. METON-FC DABAS SE 3 2 0 1 5 5 0 6 2 2 0 0 6 3 3 6 5 4 0 1 11 8 3 12
3 KECSKEMÉTI TE 1911 II. ESMTK 4 2 2 0 11 4 7 8 1 1 0 0 4 0 4 3 5 3 2 0 15 4 11 11
4 KECSKEMÉTI TE 1911 II. KÖRÖSLADÁNYI MSK 3 2 0 1 4 3 1 6 2 1 1 0 8 3 5 4 5 3 1 1 12 6 6 10
5 KECSKEMÉTI TE 1911 II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 6 4 2 6 5 3 1 1 7 4 3 10
6 KECSKEMÉTI TE 1911 II. BKV ELŐRE 3 1 0 2 1 5 -4 3 2 2 0 0 5 1 4 6 5 3 0 2 6 6 0 9
7 KECSKEMÉTI TE 1911 II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 3 1 2 0 4 3 1 5 2 1 0 1 6 3 3 3 5 2 2 1 10 6 4 8
8 KECSKEMÉTI TE 1911 II. VASAS FC II. 2 1 1 0 3 2 1 4 3 1 1 1 1 3 -2 4 5 2 2 1 4 5 -1 8
9 KECSKEMÉTI TE 1911 II. PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 3 1 2 3 4 1 0 3 4 5 -1 3 5 2 0 3 7 6 1 6
10 KECSKEMÉTI TE 1911 II. FÜZESGYARMATI SK 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 0 2 4 8 -4 3 5 2 0 3 7 13 -6 6
11 KECSKEMÉTI TE 1911 II. SZOLNOKI MÁV FC 3 1 1 1 5 4 1 4 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 1 2 2 7 8 -1 5
12 KECSKEMÉTI TE 1911 II. MARTFŰI LSE 2 0 0 2 3 7 -4 0 3 1 2 0 5 3 2 5 5 1 2 2 8 10 -2 5
13 KECSKEMÉTI TE 1911 II. CEGLÉDI VSE 2 0 0 2 2 8 -6 0 3 1 1 1 4 4 0 4 5 1 1 3 6 12 -6 4
14 KECSKEMÉTI TE 1911 II. MONOR SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 2 1 4 6 -2 2 5 0 2 3 5 10 -5 2
15 KECSKEMÉTI TE 1911 II. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 5 0 1 4 2 7 -5 1
16 KECSKEMÉTI TE 1911 II. KECSKEMÉTI TE 1911 II. 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 0 3 0 5 -5 0 5 0 0 5 1 12 -11 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-----3 - 1-3 - 0---2 - 1---
BKV ELŐRE
-------1 - 0-0 - 2-0 - 3---
CEGLÉDI VSE
0 - 1-------2 - 7------
ESMTK
--2 - 2-5 - 0-----2 - 22 - 0---
METON-FC DABAS SE
----2 - 0-0 - 4---3 - 1----
FÜZESGYARMATI SK
-0 - 3----3 - 2--------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
------------1 - 0-0 - 0
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
-------1 - 0-2 - 2---1 - 1-
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
---0 - 41 - 3----------
KÖRÖSLADÁNYI MSK
------0 - 2----1 - 0-3 - 1-
MARTFŰI LSE
----2 - 31 - 4---------
MONOR SE
0 - 21 - 2-------------
PÉNZÜGYŐR SE
------------3 - 1--
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
--0 - 1--------1 - 1--0 - 1
SZOLNOKI MÁV FC
------1 - 3---1 - 1---3 - 0
VASAS FC II.
--2 - 1------1 - 1-----

Meccsek

METON-FC DABAS SE

2023. 07. 30. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 07. 30. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
MONOR SE
2023. 08. 02. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 08. 02. 17:30
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
METON-FC DABAS SE
2023. 08. 13. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 08. 13. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
FÜZESGYARMATI SK
2023. 08. 19. 17:00
Martfű LSE Sporttelep
2023. 08. 19. 17:00
Martfű LSE Sporttelep
MARTFŰI LSE
METON-FC DABAS SE
2023. 08. 30. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 08. 30. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 09. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 09. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
SZOLNOKI MÁV FC
2023. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
2023. 09. 09. 16:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
METON-FC DABAS SE
2023. 09. 24. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 09. 24. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
ESMTK
2023. 09. 30. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2023. 09. 30. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
METON-FC DABAS SE
2023. 10. 08. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 10. 08. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
2023. 10. 15. 15:00
Körösladányi MSK Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
METON-FC DABAS SE
2023. 10. 22. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 10. 22. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
VASAS FC II.
2023. 10. 29. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
METON-FC DABAS SE
2023. 11. 05. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 11. 05. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
CEGLÉDI VSE
2023. 11. 12. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
METON-FC DABAS SE
2023. 11. 18. 13:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONOR SE
METON-FC DABAS SE
2023. 11. 26. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 11. 26. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
2024. 03. 03. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 03. 14:00
METON-FC DABAS SE
2024. 03. 10. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2024. 03. 10. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
03. 10. 14:00
MARTFŰI LSE
2024. 03. 17. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 03. 17. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 17. 11:00
METON-FC DABAS SE
2024. 03. 24. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
03. 24. 14:00
METON-FC DABAS SE
2024. 03. 31. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2024. 03. 31. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
03. 31. 16:00
BKV ELŐRE
2024. 04. 07. 16:00
ESMTK Stadion
2024. 04. 07. 16:00
ESMTK Stadion
ESMTK
04. 07. 16:00
METON-FC DABAS SE
2024. 04. 14. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2024. 04. 14. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
04. 14. 16:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2024. 04. 21. 11:00
Szent Gellért Fórum
2024. 04. 21. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
04. 21. 11:00
METON-FC DABAS SE
2024. 04. 28. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2024. 04. 28. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
04. 28. 17:00
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2024. 05. 05. 11:00
Illovszky Rudolf Stadion
2024. 05. 05. 11:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC II.
05. 05. 11:00
METON-FC DABAS SE
2024. 05. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2024. 05. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
05. 12. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2024. 05. 19. 17:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd)
2024. 05. 19. 17:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
05. 19. 17:00
METON-FC DABAS SE
2024. 05. 26. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2024. 05. 26. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
05. 26. 17:00
PÉNZÜGYŐR SE

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

2023. 07. 30. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 07. 30. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
2023. 08. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 08. 13. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 08. 13. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
MARTFŰI LSE
2023. 08. 19. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 08. 19. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZOLNOKI MÁV FC
2023. 08. 30. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 08. 30. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 09. 03. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 09. 03. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
BKV ELŐRE
2023. 09. 09. 16:00
ESMTK Stadion
2023. 09. 09. 16:00
ESMTK Stadion
ESMTK
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 09. 24. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 09. 24. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2023. 09. 30. 11:00
Szent Gellért Fórum
2023. 09. 30. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 10. 08. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 10. 08. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2023. 10. 13. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2023. 10. 13. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 10. 22. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 10. 22. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2023. 10. 29. 13:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd)
2023. 10. 29. 13:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 11. 05. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 11. 05. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 11. 12. 13:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONOR SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 11. 18. 11:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 11. 18. 11:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 11. 26. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 11. 26. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FÜZESGYARMATI SK
2024. 03. 03. 14:00
Martfű LSE Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Martfű LSE Sporttelep
MARTFŰI LSE
03. 03. 14:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 03. 10. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
03. 10. 14:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 03. 17. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 03. 17. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 17. 11:00
METON-FC DABAS SE
2024. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
2024. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 24. 14:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 03. 31. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 03. 31. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 31. 11:00
ESMTK
2024. 04. 07. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 07. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 04. 14. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 04. 14. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 14. 11:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
2024. 04. 21. 17:00
Körösladányi MSK Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
04. 21. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 04. 28. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 04. 28. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 28. 11:00
VASAS FC II.
2024. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 05. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 05. 12. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 05. 12. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 12. 11:00
CEGLÉDI VSE
2024. 05. 19. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
05. 19. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 05. 26. 17:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 05. 26. 17:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 26. 17:00
MONOR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL