Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Dél-Keleti csoport 14. forduló

2023.11.05 - 11:00

Budapest, Honvéd MFA Utánpótlás Központ

MLSZ

NB III. Dél-Keleti csoport

Játékvezető
DRABON BARNABÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IFJ. IMRŐ JÁNOS , HALMAI KRISTÓF
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PÉNZÜGYŐR SE
90'
45'

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 14 12 1 1 41 10 31 37
2 ESMTK ESMTK 14 10 2 2 40 12 28 32
3 KÖRÖSLADÁNYI MSK KÖRÖSLADÁNYI MSK 14 9 2 3 32 17 15 29
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 14 8 4 2 21 11 10 28
5 METON-FC DABAS SE METON-FC DABAS SE 14 7 3 4 20 22 -2 24
6 MONOR SE MONOR SE 14 6 2 6 28 27 1 20
7 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 14 6 2 6 22 21 1 20
8 VASAS FC II. VASAS FC II. 14 5 5 4 19 17 2 20
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 14 5 2 7 16 26 -10 17
10 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 14 4 5 5 19 22 -3 17
11 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14 4 4 6 24 27 -3 16
12 MARTFŰI LSE MARTFŰI LSE 14 4 2 8 18 32 -14 14
13 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 14 4 2 8 15 30 -15 14
14 KECSKEMÉTI TE 1911 II. KECSKEMÉTI TE 1911 II. 14 3 3 8 15 21 -6 12
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 14 2 2 10 15 39 -24 8
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 14 1 3 10 11 22 -11 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 5 1 2 12 5 7 16 6 4 1 1 5 2 3 13 14 9 2 3 17 7 10 29
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. MONOR SE 7 3 2 2 8 5 3 11 7 5 0 2 8 3 5 15 14 8 2 4 16 8 8 26
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. ESMTK 9 4 4 1 10 3 7 16 5 2 2 1 6 2 4 8 14 6 6 2 16 5 11 24
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 2 4 0 4 1 3 10 8 4 2 2 7 5 2 14 14 6 6 2 11 6 5 24
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 3 2 3 6 4 2 11 6 3 2 1 8 4 4 11 14 6 4 4 14 8 6 22
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. MARTFŰI LSE 7 3 1 3 5 7 -2 10 7 3 3 1 4 3 1 12 14 6 4 4 9 10 -1 22
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. METON-FC DABAS SE 8 4 1 3 5 7 -2 13 6 2 3 1 4 3 1 9 14 6 4 4 9 10 -1 22
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. KÖRÖSLADÁNYI MSK 7 2 3 2 3 4 -1 9 7 3 2 2 10 5 5 11 14 5 5 4 13 9 4 20
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. PÉNZÜGYŐR SE 5 3 1 1 5 3 2 10 9 2 3 4 3 8 -5 9 14 5 4 5 8 11 -3 19
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. KECSKEMÉTI TE 1911 II. 6 2 3 1 4 3 1 9 8 2 4 2 4 5 -1 10 14 4 7 3 8 8 0 19
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. CEGLÉDI VSE 6 1 2 3 4 7 -3 5 8 2 4 2 4 4 0 10 14 3 6 5 8 11 -3 15
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. VASAS FC II. 5 1 3 1 1 1 0 6 9 2 3 4 6 9 -3 9 14 3 6 5 7 10 -3 15
13 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. BKV ELŐRE 8 0 2 6 0 12 -12 2 6 3 2 1 3 1 2 11 14 3 4 7 3 13 -10 13
14 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. SZOLNOKI MÁV FC 7 2 2 3 6 5 1 8 7 1 1 5 2 7 -5 4 14 3 3 8 8 12 -4 12
15 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 8 3 2 3 4 4 0 11 6 0 1 5 0 7 -7 1 14 3 3 8 4 11 -7 12
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. FÜZESGYARMATI SK 7 0 2 5 0 5 -5 2 7 1 2 4 2 9 -7 5 14 1 4 9 2 14 -12 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 6 1 1 24 8 16 19 6 6 0 0 17 2 15 18 14 12 1 1 41 10 31 37
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. ESMTK 9 6 2 1 24 7 17 20 5 4 0 1 16 5 11 12 14 10 2 2 40 12 28 32
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. KÖRÖSLADÁNYI MSK 7 5 0 2 11 8 3 15 7 4 2 1 21 9 12 14 14 9 2 3 32 17 15 29
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 4 2 0 7 2 5 14 8 4 2 2 14 9 5 14 14 8 4 2 21 11 10 28
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. METON-FC DABAS SE 8 5 1 2 13 14 -1 16 6 2 2 2 7 8 -1 8 14 7 3 4 20 22 -2 24
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. MONOR SE 7 4 0 3 14 13 1 12 7 2 2 3 14 14 0 8 14 6 2 6 28 27 1 20
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. PÉNZÜGYŐR SE 5 4 0 1 11 8 3 12 9 2 2 5 11 13 -2 8 14 6 2 6 22 21 1 20
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. VASAS FC II. 5 2 2 1 6 5 1 8 9 3 3 3 13 12 1 12 14 5 5 4 19 17 2 20
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. BKV ELŐRE 8 1 2 5 5 18 -13 5 6 4 0 2 11 8 3 12 14 5 2 7 16 26 -10 17
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. SZOLNOKI MÁV FC 7 2 4 1 11 8 3 10 7 2 1 4 8 14 -6 7 14 4 5 5 19 22 -3 17
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 8 1 3 4 10 19 -9 6 6 3 1 2 14 8 6 10 14 4 4 6 24 27 -3 16
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. MARTFŰI LSE 7 3 0 4 12 16 -4 9 7 1 2 4 6 16 -10 5 14 4 2 8 18 32 -14 14
13 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. FÜZESGYARMATI SK 7 2 1 4 5 14 -9 7 7 2 1 4 10 16 -6 7 14 4 2 8 15 30 -15 14
14 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. KECSKEMÉTI TE 1911 II. 6 2 2 2 8 8 0 8 8 1 1 6 7 13 -6 4 14 3 3 8 15 21 -6 12
15 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. CEGLÉDI VSE 6 0 0 6 6 22 -16 0 8 2 2 4 9 17 -8 8 14 2 2 10 15 39 -24 8
16 SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II. 8 1 2 5 8 11 -3 5 6 0 1 5 3 11 -8 1 14 1 3 10 11 22 -11 6
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
--1 - 23 - 0-3 - 1-3 - 02 - 27 - 0-2 - 1-3 - 2-
BKV ELŐRE
0 - 3--1 - 1-2 - 2-1 - 01 - 60 - 2-0 - 3-0 - 1-
CEGLÉDI VSE
0 - 1---1 - 31 - 22 - 5-2 - 7-0 - 4----
ESMTK
-3 - 02 - 2-5 - 0-2 - 1---2 - 22 - 03 - 04 - 01 - 2
METON-FC DABAS SE
--3 - 00 - 62 - 0-0 - 4---3 - 1-2 - 12 - 11 - 1
FÜZESGYARMATI SK
0 - 40 - 3---0 - 03 - 21 - 30 - 2--1 - 0---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
----0 - 0--2 - 1-2 - 0-2 - 11 - 0-0 - 0
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
1 - 51 - 3----0 - 31 - 01 - 22 - 2-3 - 3-1 - 1-
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
--3 - 00 - 41 - 3-----4 - 1-0 - 0-0 - 0
KÖRÖSLADÁNYI MSK
---1 - 21 - 0-0 - 2-3 - 22 - 1-1 - 0-3 - 1-
MARTFŰI LSE
--1 - 23 - 22 - 31 - 4----1 - 4-2 - 1-2 - 0
MONOR SE
0 - 21 - 2---3 - 12 - 1--2 - 1-1 - 2--5 - 4
PÉNZÜGYŐR SE
--4 - 1-----2 - 1-2 - 0-3 - 1-0 - 5
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
1 - 21 - 20 - 1--4 - 2-0 - 0---1 - 1-1 - 20 - 1
SZOLNOKI MÁV FC
--2 - 2---1 - 3-0 - 0-1 - 13 - 11 - 1-3 - 0
VASAS FC II.
-2 - 12 - 1--0 - 0-1 - 2-1 - 1-----

Meccsek

BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

2023. 07. 30. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 07. 30. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
2023. 08. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 08. 13. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 08. 13. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
MARTFŰI LSE
2023. 08. 19. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 08. 19. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
SZOLNOKI MÁV FC
2023. 08. 30. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2023. 08. 30. 17:30
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 09. 03. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 09. 03. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
BKV ELŐRE
2023. 09. 09. 16:00
ESMTK Stadion
2023. 09. 09. 16:00
ESMTK Stadion
ESMTK
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 09. 24. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 09. 24. 12:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2023. 09. 30. 11:00
Szent Gellért Fórum
2023. 09. 30. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 10. 08. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 10. 08. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2023. 10. 13. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2023. 10. 13. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 10. 22. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 10. 22. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2023. 10. 29. 13:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd)
2023. 10. 29. 13:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 11. 05. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 11. 05. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 11. 12. 13:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONOR SE
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 11. 18. 11:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2023. 11. 18. 11:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2023. 11. 26. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 11. 26. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
FÜZESGYARMATI SK
2024. 03. 03. 14:00
Martfű LSE Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Martfű LSE Sporttelep
MARTFŰI LSE
03. 03. 14:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 03. 10. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
03. 10. 14:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 03. 17. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 03. 17. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 17. 11:00
METON-FC DABAS SE
2024. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
2024. 03. 24. 14:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
03. 24. 14:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 03. 31. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 03. 31. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
03. 31. 11:00
ESMTK
2024. 04. 07. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
04. 07. 16:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 04. 14. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 04. 14. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 14. 11:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
2024. 04. 21. 17:00
Körösladányi MSK Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
04. 21. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 04. 28. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 04. 28. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
04. 28. 11:00
VASAS FC II.
2024. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 05. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 05. 12. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 05. 12. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 12. 11:00
CEGLÉDI VSE
2024. 05. 19. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
05. 19. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 05. 26. 17:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2024. 05. 26. 17:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
05. 26. 17:00
MONOR SE

PÉNZÜGYŐR SE

2023. 07. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2023. 07. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 08. 02. 17:30
ESMTK Stadion
2023. 08. 02. 17:30
ESMTK Stadion
ESMTK
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 08. 13. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2023. 08. 13. 17:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 08. 19. 17:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
2023. 08. 30. 17:30
Körösladányi MSK Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 09. 03. 16:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
VASAS FC II.
2023. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 09. 24. 16:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
CEGLÉDI VSE
2023. 10. 01. 15:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 10. 08. 15:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
MONOR SE
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 10. 15. 15:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
2023. 10. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 10. 28. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 10. 28. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
MARTFŰI LSE
2023. 11. 05. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 11. 05. 11:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
PÉNZÜGYŐR SE
2023. 11. 12. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
METON-FC DABAS SE
2023. 11. 18. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
BKV ELŐRE
2023. 11. 26. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
ESMTK
2024. 03. 03. 14:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
03. 03. 14:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2024. 03. 09. 11:00
Szent Gellért Fórum
2024. 03. 09. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS AK. II.
03. 09. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2024. 03. 17. 14:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
03. 17. 14:00
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2024. 03. 24. 11:00
Illovszky Rudolf Stadion
2024. 03. 24. 11:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC II.
03. 24. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2024. 03. 31. 16:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
03. 31. 16:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2024. 04. 07. 16:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd)
2024. 04. 07. 16:00
Zsengellér Gyula Sportcentrum (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
04. 07. 16:00
PÉNZÜGYŐR SE
2024. 04. 14. 16:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
04. 14. 16:00
SZOLNOKI MÁV FC
2024. 04. 21. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
04. 21. 17:00
MONOR SE
2024. 04. 28. 11:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
2024. 04. 28. 11:00
Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrum
KECSKEMÉTI TE 1911 II.
04. 28. 11:00
PÉNZÜGYŐR SE
2024. 05. 05. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
05. 05. 17:00
FÜZESGYARMATI SK
2024. 05. 12. 17:00
Martfű LSE Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Martfű LSE Sporttelep
MARTFŰI LSE
05. 12. 17:00
PÉNZÜGYŐR SE
2024. 05. 19. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
05. 19. 17:00
BUDAPEST HONVÉD-MFA II.
2024. 05. 26. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2024. 05. 26. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
METON-FC DABAS SE
05. 26. 17:00
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL