Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Nyugati csoport 1. forduló

2023.07.30 - 17:30

Balatonfüred, Balatonfüredi FC Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Nyugati csoport

Játékvezető
DRABON BARNABÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IFJ. IMRŐ JÁNOS , FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
BALATONFÜREDI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
90'
45'

Gólok

NAGY RICHÁRD

40'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 1 1 0 0 3 0 3 3
2 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 1 1 0 0 3 1 2 3
3 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3
4 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3
5 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BICSKEI TC BICSKEI TC 1 1 0 0 1 0 1 3
7 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 0 1 0 2 2 0 1
9 VSC 2015 VESZPRÉM VSC 2015 VESZPRÉM 1 0 1 0 2 2 0 1
10 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 ZTE FC II. ZTE FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CAOLA SC SOPRON KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
2 CAOLA SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
3 CAOLA SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 CAOLA SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 CAOLA SC SOPRON DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 CAOLA SC SOPRON III. KER. TVE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 CAOLA SC SOPRON OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 CAOLA SC SOPRON SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
9 CAOLA SC SOPRON VSC 2015 VESZPRÉM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 CAOLA SC SOPRON BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 CAOLA SC SOPRON CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 CAOLA SC SOPRON ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 CAOLA SC SOPRON GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 CAOLA SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 CAOLA SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CAOLA SC SOPRON KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 CAOLA SC SOPRON OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 CAOLA SC SOPRON DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 CAOLA SC SOPRON SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 CAOLA SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 CAOLA SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 CAOLA SC SOPRON III. KER. TVE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 CAOLA SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 CAOLA SC SOPRON VSC 2015 VESZPRÉM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 CAOLA SC SOPRON CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 CAOLA SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 CAOLA SC SOPRON BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 CAOLA SC SOPRON GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 CAOLA SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 CAOLA SC SOPRON ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
 
BALATONFÜREDI FC
-----1 - 0---------
BUDAÖRS
-0 - 1-------------
BICSKEI TC
---------------
CSORNAI SE
---------------
DOROGI FC
---------------
ETO AKADÉMIA
-----------1 - 3---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
---------------
KELEN SC
---------------
KOMÁROM VSE
-------------2 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
------------0 - 1--
CAOLA SC SOPRON
-------0 - 3-------
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
---2 - 1-----------
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
---------------
III. KER. TVE
---------------
VSC 2015 VESZPRÉM
---------------
ZTE FC II.
----1 - 2----------

Meccsek

BALATONFÜREDI FC

2023. 07. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 08. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2023. 08. 13. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DOROGI FC
2023. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
BALATONFÜREDI FC
2023. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSORNAI SE
2023. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2023. 09. 09. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KELEN SC
2023. 09. 24. 16:00
Soproni Városi Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 01. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 15. 12:45
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 10. 15. 12:45
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ETO AKADÉMIA
2023. 10. 22. 11:00
ZTE Aréna
2023. 10. 22. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 29. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BUDAÖRS
2023. 11. 05. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ELMARDT
III. KER. TVE
2023. 11. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 11. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2023. 11. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 11. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2023. 11. 18. 11:00
ALCUFER Stadion
2023. 11. 18. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BALATONFÜREDI FC
2023. 11. 26. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 03. 14:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 03. 10. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 10. 14:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 03. 17. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
03. 17. 14:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 03. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 24. 14:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 03. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 31. 16:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 04. 07. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 07. 16:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 04. 14. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 14. 16:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 21. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 04. 28. 11:00
ETO Stadion
2024. 04. 28. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
04. 28. 11:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 05. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 05. 17:00
ZTE FC II.
2024. 05. 12. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
2024. 05. 12. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
05. 12. 17:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 05. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
05. 19. 17:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 05. 26. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 26. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

GYIRMÓT FC GYŐR II.

2023. 07. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 08. 02. 17:30
ALCUFER Stadion
2023. 08. 02. 17:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 08. 09. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2023. 08. 09. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
III. KER. TVE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 08. 19. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 08. 30. 17:30
ALCUFER Stadion
2023. 08. 30. 17:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DOROGI FC
2023. 09. 03. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 09. 09. 11:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 09. 09. 11:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 09. 24. 16:00
Perutz Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 01. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 08. 15:00
Soproni Városi Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 15. 11:00
ALCUFER Stadion
2023. 10. 15. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KOMÁROM VSE
2023. 10. 22. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 10. 22. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 29. 11:00
ALCUFER Stadion
2023. 10. 29. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
ETO AKADÉMIA
2023. 11. 05. 11:00
ZTE Aréna
2023. 11. 05. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
2023. 11. 12. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BUDAÖRS
2023. 11. 18. 11:00
ALCUFER Stadion
2023. 11. 18. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BALATONFÜREDI FC
2023. 11. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 11. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2024. 03. 02. 14:00
ALCUFER Stadion
2024. 03. 02. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
03. 02. 14:00
III. KER. TVE
2024. 03. 10. 13:00
ALCUFER Stadion
2024. 03. 10. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
03. 10. 13:00
BICSKEI TC
2024. 03. 17. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 17. 14:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2024. 03. 24. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 03. 24. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
03. 24. 11:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 03. 31. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 03. 31. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
03. 31. 11:00
CSORNAI SE
2024. 04. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 04. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
04. 07. 11:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 04. 13. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 04. 13. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
04. 13. 11:00
KELEN SC
2024. 04. 21. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 04. 21. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
04. 21. 11:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 04. 28. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 28. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2024. 05. 05. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 05. 05. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
05. 05. 11:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 12. 11:00
ETO Stadion
2024. 05. 12. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
05. 12. 11:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2024. 05. 19. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 05. 19. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
05. 19. 11:00
ZTE FC II.
2024. 05. 26. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
05. 26. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL