Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Nyugati csoport 1. forduló

2023.07.30 - 17:30

Szombathely, Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)

MLSZ

NB III. Észak-Nyugati csoport

Játékvezető
NYEKITA BENJAMIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENCZE ANDRÁS , VÉGH MÁRTON
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
CSORNAI SE
90'
45'

Gólok

SZENCZI BENCE IMRE

33'

1 - 0

 

 

1 - 1

68'

TÓTH ADRIÁN BENCE
ÁRVAY DÁVID

90'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 1 1 0 0 3 0 3 3
2 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 1 1 0 0 3 1 2 3
3 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 2 1 1 3
4 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3
5 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BICSKEI TC BICSKEI TC 1 1 0 0 1 0 1 3
7 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3
8 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 0 1 0 2 2 0 1
9 VSC 2015 VESZPRÉM VSC 2015 VESZPRÉM 1 0 1 0 2 2 0 1
10 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 ZTE FC II. ZTE FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CAOLA SC SOPRON KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
2 CAOLA SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
3 CAOLA SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 CAOLA SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 CAOLA SC SOPRON DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 CAOLA SC SOPRON III. KER. TVE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 CAOLA SC SOPRON OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 CAOLA SC SOPRON SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
9 CAOLA SC SOPRON VSC 2015 VESZPRÉM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 CAOLA SC SOPRON BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 CAOLA SC SOPRON CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 CAOLA SC SOPRON ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 CAOLA SC SOPRON GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 CAOLA SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 CAOLA SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CAOLA SC SOPRON KELEN SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 CAOLA SC SOPRON OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 CAOLA SC SOPRON DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 CAOLA SC SOPRON SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 CAOLA SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 CAOLA SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 CAOLA SC SOPRON III. KER. TVE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 CAOLA SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 CAOLA SC SOPRON VSC 2015 VESZPRÉM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 CAOLA SC SOPRON CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 CAOLA SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 CAOLA SC SOPRON BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 CAOLA SC SOPRON GYIRMÓT FC GYŐR II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 CAOLA SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 CAOLA SC SOPRON ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
 
BALATONFÜREDI FC
-----1 - 0---------
BUDAÖRS
-0 - 1-------------
BICSKEI TC
---------------
CSORNAI SE
---------------
DOROGI FC
---------------
ETO AKADÉMIA
-----------1 - 3---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
---------------
KELEN SC
---------------
KOMÁROM VSE
-------------2 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
------------0 - 1--
CAOLA SC SOPRON
-------0 - 3-------
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
---2 - 1-----------
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
---------------
III. KER. TVE
---------------
VSC 2015 VESZPRÉM
---------------
ZTE FC II.
----1 - 2----------

Meccsek

SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE

2023. 07. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 07. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2023. 08. 02. 17:30
Perutz Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 08. 13. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 08. 13. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
KELEN SC
2023. 08. 23. 17:30
Soproni Városi Stadion
2023. 08. 23. 17:30
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 08. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 08. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
KOMÁROM VSE
2023. 09. 03. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 09. 03. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
III. KER. TVE
2023. 09. 09. 11:00
ETO Stadion
2023. 09. 09. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 09. 24. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 09. 24. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
ZTE FC II.
2023. 10. 01. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 15. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 10. 15. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 10. 22. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 10. 22. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
DOROGI FC
2023. 11. 12. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 18. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 26. 13:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 11. 26. 13:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 03. 03. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 03. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 10. 12:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 03. 10. 12:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
03. 10. 12:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 03. 17. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 17. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 24. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
03. 24. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 31. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 03. 31. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
03. 31. 16:00
ETO AKADÉMIA
2024. 04. 07. 11:00
ZTE Aréna
2024. 04. 07. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
04. 07. 11:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 04. 14. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 04. 14. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
04. 14. 16:00
BUDAÖRS
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 21. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 04. 28. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 04. 28. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
04. 28. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 05. 05. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 05. 05. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
05. 05. 11:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 12. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 05. 12. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
05. 12. 17:00
BICSKEI TC
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 19. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 26. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 05. 26. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
05. 26. 17:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA

CSORNAI SE

2023. 07. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 07. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2023. 08. 02. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ETO AKADÉMIA
2023. 08. 13. 11:00
ZTE Aréna
2023. 08. 13. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
CSORNAI SE
2023. 08. 19. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 08. 19. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BUDAÖRS
2023. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSORNAI SE
2023. 09. 03. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 09. 09. 11:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 09. 09. 11:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 09. 24. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BICSKEI TC
2023. 10. 01. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSORNAI SE
2023. 10. 08. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 10. 15. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2023. 10. 15. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2023. 10. 22. 13:00
Perutz Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
CSORNAI SE
2023. 10. 29. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KELEN SC
2023. 11. 05. 13:00
Soproni Városi Stadion
2023. 11. 05. 13:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
CSORNAI SE
2023. 11. 12. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KOMÁROM VSE
2023. 11. 18. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 26. 11:00
ETO Stadion
2023. 11. 26. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
CSORNAI SE
2024. 03. 03. 11:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 03. 03. 11:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
03. 03. 11:00
ZTE FC II.
2024. 03. 10. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
03. 10. 14:00
CSORNAI SE
2024. 03. 17. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
03. 17. 14:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 03. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 03. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 24. 11:00
CSORNAI SE
2024. 03. 31. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 03. 31. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
03. 31. 11:00
CSORNAI SE
2024. 04. 07. 16:00
Bicskei TC Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
04. 07. 16:00
CSORNAI SE
2024. 04. 14. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
04. 14. 16:00
DOROGI FC
2024. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
04. 21. 17:00
CSORNAI SE
2024. 04. 28. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
04. 28. 17:00
III. KER. TVE
2024. 05. 05. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
05. 05. 17:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 05. 12. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 12. 17:00
CSORNAI SE
2024. 05. 19. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
05. 19. 17:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 05. 26. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 26. 17:00
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL