Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Nyugati csoport 2. forduló

2023.08.02 - 17:30

Budapest, Kelen SC Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Nyugati csoport

Játékvezető
SZIGETVÁRI MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN , NÉMETH BALÁZS
KELEN SC
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

ZAVODNI TAMÁS FERENC

34'

1 - 0

 

 

1 - 1

55'

TÍMÁRI NORMAN
REMILI MOHAMED

94'

2 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 2 2 0 0 5 1 4 6
2 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 2 2 0 0 5 2 3 6
3 DOROGI FC DOROGI FC 2 2 0 0 4 1 3 6
4 BICSKEI TC BICSKEI TC 2 2 0 0 3 0 3 6
5 VSC 2015 VESZPRÉM VSC 2015 VESZPRÉM 2 1 1 0 4 2 2 4
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 1 1 0 1 0 1 4
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 1 0 1 5 3 2 3
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 1 0 1 4 2 2 3
9 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 2 0 1 1 0 3 -3 1
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 2 0 0 2 2 4 -2 0
14 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 0 2 2 6 -4 0
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 2 0 0 2 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA KELEN SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
4 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
5 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
8 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
10 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
11 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
15 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA KELEN SC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 1 4 6
2 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
3 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
4 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
5 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
6 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
9 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
13 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
14 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
 
BALATONFÜREDI FC
-----1 - 0---------
BUDAÖRS
-0 - 1-------------
BICSKEI TC
2 - 0--------------
CSORNAI SE
----3 - 0----------
DOROGI FC
-2 - 0-------------
ETO AKADÉMIA
-----------1 - 3---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
--------5 - 2------
KELEN SC
-------2 - 1-------
KOMÁROM VSE
-------------2 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
------------0 - 1--
CAOLA SC SOPRON
-------0 - 3-------
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
---2 - 1-----------
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
--------------2 - 1
III. KER. TVE
----------0 - 0----
VSC 2015 VESZPRÉM
-----------2 - 0---
ZTE FC II.
----1 - 2----------

Meccsek

KELEN SC

2023. 07. 30. 17:30
Soproni Városi Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
KELEN SC
2023. 08. 02. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KOMÁROM VSE
2023. 08. 13. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 08. 13. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
KELEN SC
2023. 08. 19. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ETO AKADÉMIA
2023. 08. 30. 17:30
ZTE Aréna
2023. 08. 30. 17:30
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KELEN SC
2023. 09. 03. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BUDAÖRS
2023. 09. 09. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KELEN SC
2023. 09. 24. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 10. 01. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 08. 15:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
BICSKEI TC
2023. 10. 15. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KELEN SC
2023. 10. 22. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 10. 29. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KELEN SC
2023. 11. 05. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 11. 12. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2023. 11. 12. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
III. KER. TVE
KELEN SC
2023. 11. 18. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
CAOLA SC SOPRON
2023. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
KELEN SC
2024. 03. 03. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 03. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 09. 14:00
ETO Stadion
2024. 03. 09. 14:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
03. 09. 14:00
KELEN SC
2024. 03. 17. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 17. 14:00
ZTE FC II.
2024. 03. 24. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
03. 24. 14:00
KELEN SC
2024. 03. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 31. 16:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 04. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 04. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 07. 11:00
KELEN SC
2024. 04. 13. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 04. 13. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
04. 13. 11:00
KELEN SC
2024. 04. 21. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
04. 21. 17:00
KELEN SC
2024. 04. 28. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 28. 17:00
DOROGI FC
2024. 05. 05. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
05. 05. 17:00
KELEN SC
2024. 05. 12. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 12. 17:00
CSORNAI SE
2024. 05. 19. 17:00
Perutz Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
05. 19. 17:00
KELEN SC
2024. 05. 26. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
05. 26. 17:00
III. KER. TVE

KOMÁROM VSE

2023. 07. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 08. 02. 17:30
Kelen SC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KOMÁROM VSE
2023. 08. 13. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CAOLA SC SOPRON
2023. 08. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2023. 08. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 08. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
KOMÁROM VSE
2023. 09. 03. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ETO AKADÉMIA
2023. 09. 09. 13:00
ZTE Aréna
2023. 09. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
KOMÁROM VSE
2023. 09. 24. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BUDAÖRS
2023. 10. 01. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
2023. 10. 08. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 10. 15. 11:00
ALCUFER Stadion
2023. 10. 15. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
KOMÁROM VSE
2023. 10. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BICSKEI TC
2023. 10. 29. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KOMÁROM VSE
2023. 11. 05. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 11. 12. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KOMÁROM VSE
2023. 11. 18. 13:00
Perutz Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2023. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
KELEN SC
2024. 03. 03. 14:00
Soproni Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
03. 03. 14:00
KOMÁROM VSE
2024. 03. 10. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
03. 10. 14:00
KOMÁROM VSE
2024. 03. 17. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 17. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 24. 11:00
ETO Stadion
2024. 03. 24. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
03. 24. 11:00
KOMÁROM VSE
2024. 03. 31. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 31. 16:00
ZTE FC II.
2024. 04. 07. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
04. 07. 16:00
KOMÁROM VSE
2024. 04. 14. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 14. 16:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 04. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 04. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 21. 11:00
KOMÁROM VSE
2024. 04. 28. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 28. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2024. 05. 05. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
05. 05. 17:00
KOMÁROM VSE
2024. 05. 12. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 12. 17:00
DOROGI FC
2024. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
05. 19. 17:00
KOMÁROM VSE
2024. 05. 26. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 26. 17:00
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL