Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Nyugati csoport 2. forduló

2023.08.02 - 17:30

Pápa, Perutz Stadion

MLSZ

NB III. Észak-Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IFJ. IMRŐ JÁNOS , HEGEDÜS PÉTER
VSC 2015 VESZPRÉM
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
90'
45'

Gólok

BARTUSZ DÁNIEL

15'

1 - 0

 

KÓSZÁS KRISZTIÁN

63'

2 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 2 2 0 0 5 1 4 6
2 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 2 2 0 0 5 2 3 6
3 DOROGI FC DOROGI FC 2 2 0 0 4 1 3 6
4 BICSKEI TC BICSKEI TC 2 2 0 0 3 0 3 6
5 VSC 2015 VESZPRÉM VSC 2015 VESZPRÉM 2 1 1 0 4 2 2 4
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 1 1 0 1 0 1 4
7 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 1 0 1 5 3 2 3
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 1 0 1 4 2 2 3
9 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 2 0 1 1 0 3 -3 1
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 2 0 0 2 2 4 -2 0
14 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 0 2 2 6 -4 0
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 2 0 0 2 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA KELEN SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
4 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
5 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
8 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
9 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
10 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
11 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
15 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA KELEN SC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 1 4 6
2 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
3 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
4 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
5 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
6 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
8 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 2 2 3
9 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
12 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 3 -3 1
13 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
14 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
 
BALATONFÜREDI FC
-----1 - 0---------
BUDAÖRS
-0 - 1-------------
BICSKEI TC
2 - 0--------------
CSORNAI SE
----3 - 0----------
DOROGI FC
-2 - 0-------------
ETO AKADÉMIA
-----------1 - 3---
GYIRMÓT FC GYŐR II.
--------5 - 2------
KELEN SC
-------2 - 1-------
KOMÁROM VSE
-------------2 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
------------0 - 1--
CAOLA SC SOPRON
-------0 - 3-------
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
---2 - 1-----------
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
--------------2 - 1
III. KER. TVE
----------0 - 0----
VSC 2015 VESZPRÉM
-----------2 - 0---
ZTE FC II.
----1 - 2----------

Meccsek

VSC 2015 VESZPRÉM

2023. 07. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 08. 02. 17:30
Perutz Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 08. 13. 11:00
ETO Stadion
2023. 08. 13. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 08. 19. 17:30
Perutz Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
ZTE FC II.
2023. 08. 30. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
2023. 08. 30. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2023. 09. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 09. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 09. 24. 16:00
Perutz Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 01. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 10. 08. 15:00
Perutz Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
DOROGI FC
2023. 10. 15. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 10. 22. 13:00
Perutz Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
CSORNAI SE
2023. 10. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2023. 10. 29. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
III. KER. TVE
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 11. 05. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 11. 12. 13:00
Perutz Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
CAOLA SC SOPRON
2023. 11. 18. 13:00
Perutz Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
KOMÁROM VSE
2023. 11. 26. 13:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 11. 26. 13:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 03. 03. 14:00
Perutz Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
03. 03. 14:00
ETO AKADÉMIA
2024. 03. 10. 11:00
ZTE Aréna
2024. 03. 10. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
03. 10. 11:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 03. 17. 14:00
Perutz Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
03. 17. 14:00
BUDAÖRS
2024. 03. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 24. 14:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 03. 31. 16:00
Perutz Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
03. 31. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 04. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 04. 07. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
04. 07. 11:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2024. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
04. 14. 16:00
BICSKEI TC
2024. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 21. 17:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
04. 28. 17:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 05. 05. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
05. 05. 17:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2024. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
05. 12. 17:00
III. KER. TVE
2024. 05. 19. 17:00
Perutz Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
05. 19. 17:00
KELEN SC
2024. 05. 26. 17:00
Soproni Városi Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
05. 26. 17:00
VSC 2015 VESZPRÉM

SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE

2023. 07. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 07. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2023. 08. 02. 17:30
Perutz Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 08. 13. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 08. 13. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
KELEN SC
2023. 08. 23. 17:30
Soproni Városi Stadion
2023. 08. 23. 17:30
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 08. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 08. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
KOMÁROM VSE
2023. 09. 03. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 09. 03. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
III. KER. TVE
2023. 09. 09. 11:00
ETO Stadion
2023. 09. 09. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 09. 24. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 09. 24. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
ZTE FC II.
2023. 10. 01. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 15. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 10. 15. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 10. 22. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 10. 22. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
DOROGI FC
2023. 11. 12. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 18. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 26. 13:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 11. 26. 13:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 03. 03. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 03. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 10. 12:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 03. 10. 12:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
03. 10. 12:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 03. 17. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 17. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 24. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
03. 24. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 31. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 03. 31. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
03. 31. 16:00
ETO AKADÉMIA
2024. 04. 07. 11:00
ZTE Aréna
2024. 04. 07. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
04. 07. 11:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 04. 14. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 04. 14. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
04. 14. 16:00
BUDAÖRS
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 21. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 04. 28. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 04. 28. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
04. 28. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 05. 05. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 05. 05. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
05. 05. 11:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 12. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 05. 12. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
05. 12. 17:00
BICSKEI TC
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 19. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 26. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 05. 26. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
05. 26. 17:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL