Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Nyugati csoport 4. forduló

2023.08.19 - 17:30

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion

MLSZ

NB III. Észak-Nyugati csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT (GY)
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
URBÁN RICHÁRD , CSERESZNYÁK CSABA ÁDÁM
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
BALATONFÜREDI FC
90'
45'

Gólok

KIPRICH DÁVID JÓZSEF

31'

1 - 0

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 4 4 0 0 10 3 7 12
2 VSC 2015 VESZPRÉM VSC 2015 VESZPRÉM 4 3 1 0 8 3 5 10
3 KELEN SC KELEN SC 4 3 0 1 6 4 2 9
4 DOROGI FC DOROGI FC 4 2 2 0 6 3 3 8
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 2 1 1 9 5 4 7
6 BICSKEI TC BICSKEI TC 4 2 1 1 5 4 1 7
7 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 4 2 0 2 6 8 -2 6
8 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 1 3 0 3 2 1 6
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 1 2 1 4 4 0 5
10 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 4 1 1 2 5 5 0 4
11 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 1 0 3 6 7 -1 3
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 4 1 0 3 4 6 -2 3
14 BUDAÖRS BUDAÖRS 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 4 0 0 4 1 9 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 2 2 0 0 2 0 2 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 5 0 5 12
2 ETO AKADÉMIA KELEN SC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 0 1 2 2 0 3 4 3 0 1 4 2 2 9
3 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 4 2 2 7
4 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 3 2 1 0 3 1 2 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 3 2 1 7
5 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 2 0 2 4 4 0 6
6 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
7 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 3 0 2 1 1 6
8 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 1 0 1 6
9 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 4 4 0 5
10 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
11 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 2 2 0 5
12 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 3 4 -1 4
13 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
14 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 0 3 1 2 3 -1 3
15 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 5 -4 1
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 0 0 4 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 10 3 7 12
2 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 8 3 5 10
3 ETO AKADÉMIA KELEN SC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 6 4 2 9
4 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 3 3 8
5 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 1 0 0 5 2 3 3 3 1 1 1 4 3 1 4 4 2 1 1 9 5 4 7
6 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
7 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 2 0 2 6 8 -2 6
8 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6
9 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 3 1 2 0 3 2 1 5 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 2 1 4 4 0 5
10 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 5 5 0 4
11 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 0 3 6 7 -1 3
13 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 0 3 4 6 -2 3
14 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 1 9 -8 0
 
BALATONFÜREDI FC
---1 - 1-1 - 0---------
BUDAÖRS
-0 - 1---------1 - 4---
BICSKEI TC
2 - 0----0 - 2---------
CSORNAI SE
-2 - 4--3 - 0----------
DOROGI FC
-2 - 0------1 - 1------
ETO AKADÉMIA
-----------1 - 3-0 - 2-
GYIRMÓT FC GYŐR II.
--------5 - 2------
KELEN SC
-----1 - 0-2 - 1-------
KOMÁROM VSE
---------1 - 0--0 - 02 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
--2 - 2---------0 - 1--
CAOLA SC SOPRON
-------0 - 3--5 - 1----
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
---2 - 1---3 - 0-------
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
1 - 0-------------2 - 1
III. KER. TVE
------2 - 2---0 - 0----
VSC 2015 VESZPRÉM
-----------2 - 0--2 - 1
ZTE FC II.
---1 - 01 - 2----------

Meccsek

OPUS TIGÁZ TATABÁNYA

2023. 07. 30. 11:00
ETO Stadion
2023. 07. 30. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
ZTE FC II.
2023. 08. 13. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
2023. 08. 13. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
BALATONFÜREDI FC
2023. 08. 30. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 08. 30. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 09. 03. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 09. 09. 16:00
Bicskei TC Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 09. 24. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
DOROGI FC
2023. 10. 01. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2023. 10. 01. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
III. KER. TVE
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 10. 08. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 10. 15. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 10. 22. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 10. 29. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
CAOLA SC SOPRON
2023. 11. 05. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 11. 12. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
ETO AKADÉMIA
2023. 11. 26. 13:00
ZTE Aréna
2023. 11. 26. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 03. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
03. 03. 14:00
BUDAÖRS
2024. 03. 10. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 10. 14:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 03. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
03. 17. 14:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 03. 24. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 03. 24. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
03. 24. 11:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
03. 31. 16:00
BICSKEI TC
2024. 04. 07. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 07. 16:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 04. 14. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 04. 14. 16:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
04. 14. 16:00
III. KER. TVE
2024. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
04. 21. 17:00
CSORNAI SE
2024. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
04. 28. 17:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 05. 05. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
05. 05. 17:00
KELEN SC
2024. 05. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
2024. 05. 12. 17:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
05. 12. 17:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
05. 19. 17:00
KOMÁROM VSE
2024. 05. 26. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 05. 26. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
05. 26. 17:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA

BALATONFÜREDI FC

2023. 07. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 08. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
BALATONFÜREDI FC
2023. 08. 13. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DOROGI FC
2023. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
BALATONFÜREDI FC
2023. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSORNAI SE
2023. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
BALATONFÜREDI FC
2023. 09. 09. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KELEN SC
2023. 09. 24. 16:00
Soproni Városi Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 01. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
KOMÁROM VSE
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 15. 12:45
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 10. 15. 12:45
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ETO AKADÉMIA
2023. 10. 22. 11:00
ZTE Aréna
2023. 10. 22. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 29. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BUDAÖRS
2023. 11. 05. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ELMARDT
III. KER. TVE
2023. 11. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 11. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2023. 11. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 11. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2023. 11. 18. 11:00
ALCUFER Stadion
2023. 11. 18. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
BALATONFÜREDI FC
2023. 11. 26. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BICSKEI TC
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 03. 14:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 03. 10. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 10. 14:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 03. 17. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
03. 17. 14:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 03. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
03. 24. 14:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 03. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 31. 16:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 04. 07. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 07. 16:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 04. 14. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
04. 14. 16:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 21. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 04. 28. 11:00
ETO Stadion
2024. 04. 28. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
04. 28. 11:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 05. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 05. 17:00
ZTE FC II.
2024. 05. 12. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
2024. 05. 12. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
05. 12. 17:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 05. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
05. 19. 17:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 05. 26. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 26. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL