Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Nyugati csoport 4. forduló

2023.08.19 - 17:30

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion

MLSZ

NB III. Észak-Nyugati csoport

Játékvezető
MOLNÁR RÉKA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BLUM DÁNIEL , TURI MIKLÓS
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

30'

VAJDA ROLAND OTTÓ
SELMECI JÓZSEF BENDEGÚZ

79'

1 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 4 4 0 0 10 3 7 12
2 VSC 2015 VESZPRÉM VSC 2015 VESZPRÉM 4 3 1 0 8 3 5 10
3 KELEN SC KELEN SC 4 3 0 1 6 4 2 9
4 DOROGI FC DOROGI FC 4 2 2 0 6 3 3 8
5 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 2 1 1 9 5 4 7
6 BICSKEI TC BICSKEI TC 4 2 1 1 5 4 1 7
7 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 4 2 0 2 6 8 -2 6
8 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 1 3 0 3 2 1 6
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 1 2 1 4 4 0 5
10 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 4 1 1 2 5 5 0 4
11 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 1 0 3 6 7 -1 3
13 ZTE FC II. ZTE FC II. 4 1 0 3 4 6 -2 3
14 BUDAÖRS BUDAÖRS 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 4 0 0 4 1 9 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 2 2 0 0 2 0 2 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 5 0 5 12
2 ETO AKADÉMIA KELEN SC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 0 1 2 2 0 3 4 3 0 1 4 2 2 9
3 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 4 2 2 7
4 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 3 2 1 0 3 1 2 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 3 2 1 7
5 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 2 0 2 4 4 0 6
6 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 3 3 0 6
7 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 3 0 2 1 1 6
8 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 1 0 1 6
9 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 4 4 0 5
10 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
11 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 2 2 0 5
12 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 3 4 -1 4
13 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 1 2 1 2 -1 4
14 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 0 1 -1 2 4 0 3 1 2 3 -1 3
15 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 1 5 -4 1
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 0 0 4 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ETO AKADÉMIA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 10 3 7 12
2 ETO AKADÉMIA VSC 2015 VESZPRÉM 2 2 0 0 4 1 3 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 8 3 5 10
3 ETO AKADÉMIA KELEN SC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 6 4 2 9
4 ETO AKADÉMIA DOROGI FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 3 3 8
5 ETO AKADÉMIA GYIRMÓT FC GYŐR II. 1 1 0 0 5 2 3 3 3 1 1 1 4 3 1 4 4 2 1 1 9 5 4 7
6 ETO AKADÉMIA BICSKEI TC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 5 4 1 7
7 ETO AKADÉMIA SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 2 0 2 6 8 -2 6
8 ETO AKADÉMIA III. KER. TVE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6
9 ETO AKADÉMIA KOMÁROM VSE 3 1 2 0 3 2 1 5 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 2 1 4 4 0 5
10 ETO AKADÉMIA CAOLA SC SOPRON 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 5 5 0 4
11 ETO AKADÉMIA BALATONFÜREDI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 ETO AKADÉMIA CSORNAI SE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 0 3 6 7 -1 3
13 ETO AKADÉMIA ZTE FC II. 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 0 3 4 6 -2 3
14 ETO AKADÉMIA BUDAÖRS 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 1 0 1 4 4 0 3 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 ETO AKADÉMIA PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 1 9 -8 0
 
BALATONFÜREDI FC
---1 - 1-1 - 0---------
BUDAÖRS
-0 - 1---------1 - 4---
BICSKEI TC
2 - 0----0 - 2---------
CSORNAI SE
-2 - 4--3 - 0----------
DOROGI FC
-2 - 0------1 - 1------
ETO AKADÉMIA
-----------1 - 3-0 - 2-
GYIRMÓT FC GYŐR II.
--------5 - 2------
KELEN SC
-----1 - 0-2 - 1-------
KOMÁROM VSE
---------1 - 0--0 - 02 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
--2 - 2---------0 - 1--
CAOLA SC SOPRON
-------0 - 3--5 - 1----
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
---2 - 1---3 - 0-------
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
1 - 0-------------2 - 1
III. KER. TVE
------2 - 2---0 - 0----
VSC 2015 VESZPRÉM
-----------2 - 0--2 - 1
ZTE FC II.
---1 - 01 - 2----------

Meccsek

DOROGI FC

2023. 07. 29. 13:00
ZTE Aréna
2023. 07. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
DOROGI FC
2023. 08. 02. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2023. 08. 13. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DOROGI FC
2023. 08. 19. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 08. 30. 17:30
ALCUFER Stadion
2023. 08. 30. 17:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DOROGI FC
2023. 09. 03. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BICSKEI TC
2023. 09. 09. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
2023. 09. 09. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
III. KER. TVE
DOROGI FC
2023. 09. 24. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
DOROGI FC
2023. 10. 01. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSORNAI SE
2023. 10. 08. 15:00
Perutz Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
DOROGI FC
2023. 10. 15. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KELEN SC
2023. 10. 22. 13:00
Soproni Városi Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
DOROGI FC
2023. 10. 29. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KOMÁROM VSE
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
DOROGI FC
2023. 11. 12. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ETO AKADÉMIA
2023. 11. 18. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC II.
2023. 11. 26. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 03. 14:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 10. 11:00
DOROGI FC
2024. 03. 17. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 17. 14:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2024. 03. 24. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
03. 24. 14:00
DOROGI FC
2024. 03. 31. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 31. 16:00
III. KER. TVE
2024. 04. 07. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 07. 16:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 04. 14. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
04. 14. 16:00
DOROGI FC
2024. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 21. 17:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 04. 28. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 28. 17:00
DOROGI FC
2024. 05. 05. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 05. 17:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 05. 12. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 12. 17:00
DOROGI FC
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 19. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 26. 17:00
ETO Stadion
2024. 05. 26. 17:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
05. 26. 17:00
DOROGI FC

PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

2023. 07. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 07. 30. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2023. 08. 02. 17:30
ALCUFER Stadion
2023. 08. 02. 17:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 08. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 08. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BICSKEI TC
2023. 08. 19. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 08. 30. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 08. 30. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2023. 09. 03. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 09. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 09. 09. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
VSC 2015 VESZPRÉM
2023. 09. 24. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 09. 30. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 09. 30. 13:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CAOLA SC SOPRON
2023. 10. 08. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 10. 15. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 10. 15. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 10. 22. 11:00
ETO Stadion
2023. 10. 22. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 10. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 10. 29. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
ZTE FC II.
2023. 11. 05. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
2023. 11. 05. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 11. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 11. 12. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BALATONFÜREDI FC
2023. 11. 18. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
2023. 11. 18. 13:00
BVSC-Zugló Stadion
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 11. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 11. 26. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2024. 03. 03. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
03. 03. 14:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 10. 11:00
DOROGI FC
2024. 03. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
03. 17. 14:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 03. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 03. 24. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 24. 11:00
CSORNAI SE
2024. 03. 31. 16:00
Perutz Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
03. 31. 16:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 04. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 04. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 07. 11:00
KELEN SC
2024. 04. 14. 11:00
Soproni Városi Stadion
2024. 04. 14. 11:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
04. 14. 11:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 04. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 04. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
04. 21. 11:00
KOMÁROM VSE
2024. 04. 28. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 04. 28. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
04. 28. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 05. 05. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 05. 05. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 05. 11:00
ETO AKADÉMIA
2024. 05. 12. 11:00
ZTE Aréna
2024. 05. 12. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
05. 12. 11:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 05. 19. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 05. 19. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
05. 19. 11:00
BUDAÖRS
2024. 05. 26. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
05. 26. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL