Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Nyugati csoport 14. forduló

2023.11.05 - 13:00

Szombathely, Szombathelyi Haladás Sportkomplexum

MLSZ

NB III. Észak-Nyugati csoport

Játékvezető
DOMBI OLIVÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TURI MIKLÓS , CSERESZNYÁK CSABA ÁDÁM
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
DOROGI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

24'

TÓTH LÁSZLÓ

 

0 - 2

36'

SZERENCSI MIKLÓS

 

0 - 3

42'

TÓTH LÁSZLÓ
FERENCZ ZOLTÁN FERDINÁND

91'

1 - 3

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VSC 2015 VESZPRÉM VSC 2015 VESZPRÉM 14 9 3 2 33 14 19 30
2 OPUS TIGÁZ TATABÁNYA OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 14 9 3 2 29 15 14 30
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 14 9 3 2 25 13 12 30
4 BICSKEI TC BICSKEI TC 14 8 3 3 20 12 8 27
5 KELEN SC KELEN SC 14 7 1 6 17 22 -5 22
6 DOROGI FC DOROGI FC 14 5 6 3 21 18 3 21
7 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 14 5 4 5 19 19 0 19
8 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 14 5 4 5 26 32 -6 19
9 BUDAÖRS BUDAÖRS 14 5 3 6 21 24 -3 18
10 CAOLA SC SOPRON CAOLA SC SOPRON 14 4 4 6 23 19 4 16
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 3 7 4 14 20 -6 16
12 SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 14 4 3 7 20 24 -4 15
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 3 6 5 18 20 -2 15
14 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 14 3 4 7 15 23 -8 13
15 ZTE FC II. ZTE FC II. 14 3 3 8 15 19 -4 12
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 14 1 1 12 16 38 -22 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE III. KER. TVE 7 3 3 1 7 2 5 12 7 5 1 1 6 1 5 16 14 8 4 2 13 3 10 28
2 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 8 6 1 1 8 3 5 19 6 2 3 1 3 2 1 9 14 8 4 2 11 5 6 28
3 CSORNAI SE VSC 2015 VESZPRÉM 6 3 1 2 8 4 4 10 8 5 1 2 9 5 4 16 14 8 2 4 17 9 8 26
4 CSORNAI SE OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 6 2 3 1 5 4 1 9 8 5 1 2 11 5 6 16 14 7 4 3 16 9 7 25
5 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 3 1 6 3 3 12 7 2 5 0 5 2 3 11 14 5 8 1 11 5 6 23
6 CSORNAI SE BICSKEI TC 6 1 4 1 2 2 0 7 8 4 3 1 7 3 4 15 14 5 7 2 9 5 4 22
7 CSORNAI SE KELEN SC 8 3 2 3 4 6 -2 11 6 2 2 2 4 4 0 8 14 5 4 5 8 10 -2 19
8 CSORNAI SE KOMÁROM VSE 8 4 3 1 6 3 3 15 6 1 1 4 1 7 -6 4 14 5 4 5 7 10 -3 19
9 CSORNAI SE DOROGI FC 6 1 4 1 3 2 1 7 8 3 3 2 8 6 2 12 14 4 7 3 11 8 3 19
10 CSORNAI SE CAOLA SC SOPRON 7 4 1 2 9 5 4 13 7 0 5 2 2 5 -3 5 14 4 6 4 11 10 1 18
11 CSORNAI SE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 8 4 1 3 11 9 2 13 6 0 4 2 1 4 -3 4 14 4 5 5 12 13 -1 17
12 CSORNAI SE ZTE FC II. 8 1 2 5 1 5 -4 5 6 2 1 3 7 6 1 7 14 3 3 8 8 11 -3 12
13 CSORNAI SE BUDAÖRS 8 1 4 3 4 8 -4 7 6 1 2 3 3 5 -2 5 14 2 6 6 7 13 -6 12
14 CSORNAI SE GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 1 1 2 5 5 0 4 10 1 4 5 3 13 -10 7 14 2 5 7 8 18 -10 11
15 CSORNAI SE ETO AKADÉMIA 8 0 4 4 1 5 -4 4 6 2 0 4 3 6 -3 6 14 2 4 8 4 11 -7 10
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 7 2 1 4 5 8 -3 7 7 0 2 5 1 11 -10 2 14 2 3 9 6 19 -13 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE VSC 2015 VESZPRÉM 6 5 1 0 18 5 13 16 8 4 2 2 15 9 6 14 14 9 3 2 33 14 19 30
2 CSORNAI SE OPUS TIGÁZ TATABÁNYA 6 4 2 0 10 5 5 14 8 5 1 2 19 10 9 16 14 9 3 2 29 15 14 30
3 CSORNAI SE III. KER. TVE 7 4 2 1 14 5 9 14 7 5 1 1 11 8 3 16 14 9 3 2 25 13 12 30
4 CSORNAI SE BICSKEI TC 6 4 0 2 8 5 3 12 8 4 3 1 12 7 5 15 14 8 3 3 20 12 8 27
5 CSORNAI SE KELEN SC 8 5 0 3 10 14 -4 15 6 2 1 3 7 8 -1 7 14 7 1 6 17 22 -5 22
6 CSORNAI SE DOROGI FC 6 3 3 0 10 6 4 12 8 2 3 3 11 12 -1 9 14 5 6 3 21 18 3 21
7 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 8 4 2 2 13 10 3 14 6 1 2 3 6 9 -3 5 14 5 4 5 19 19 0 19
8 CSORNAI SE GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 3 1 0 13 7 6 10 10 2 3 5 13 25 -12 9 14 5 4 5 26 32 -6 19
9 CSORNAI SE BUDAÖRS 8 3 2 3 12 13 -1 11 6 2 1 3 9 11 -2 7 14 5 3 6 21 24 -3 18
10 CSORNAI SE CAOLA SC SOPRON 7 3 3 1 18 9 9 12 7 1 1 5 5 10 -5 4 14 4 4 6 23 19 4 16
11 CSORNAI SE KOMÁROM VSE 8 3 5 0 9 5 4 14 6 0 2 4 5 15 -10 2 14 3 7 4 14 20 -6 16
12 CSORNAI SE SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE 8 4 1 3 17 13 4 13 6 0 2 4 3 11 -8 2 14 4 3 7 20 24 -4 15
13 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 2 3 2 10 9 1 9 7 1 3 3 8 11 -3 6 14 3 6 5 18 20 -2 15
14 CSORNAI SE ETO AKADÉMIA 8 2 2 4 9 13 -4 8 6 1 2 3 6 10 -4 5 14 3 4 7 15 23 -8 13
15 CSORNAI SE ZTE FC II. 8 2 2 4 6 7 -1 8 6 1 1 4 9 12 -3 4 14 3 3 8 15 19 -4 12
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 7 1 0 6 10 19 -9 3 7 0 1 6 6 19 -13 1 14 1 1 12 16 38 -22 4
 
BALATONFÜREDI FC
1 - 2-4 - 21 - 13 - 11 - 01 - 01 - 1----1 - 3--
BUDAÖRS
-0 - 1------0 - 02 - 11 - 11 - 45 - 21 - 32 - 1
BICSKEI TC
2 - 0----0 - 2---3 - 11 - 01 - 2-1 - 0-
CSORNAI SE
-2 - 40 - 3-3 - 03 - 51 - 2-1 - 3--0 - 2---
DOROGI FC
-2 - 01 - 13 - 2--3 - 20 - 01 - 1------
ETO AKADÉMIA
-2 - 20 - 1-----2 - 22 - 11 - 01 - 31 - 20 - 2-
GYIRMÓT FC GYŐR II.
----2 - 12 - 2-4 - 25 - 2------
KELEN SC
-2 - 10 - 2--1 - 03 - 12 - 11 - 0--1 - 6-0 - 3-
KOMÁROM VSE
-2 - 01 - 1--1 - 1--1 - 01 - 0-1 - 10 - 02 - 2-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
--2 - 2------0 - 11 - 12 - 10 - 13 - 12 - 2
CAOLA SC SOPRON
2 - 2--1 - 11 - 1-5 - 00 - 3--5 - 1---4 - 1
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2 - 2--2 - 11 - 3-3 - 13 - 05 - 1---1 - 2-0 - 3
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
1 - 0---3 - 1-0 - 0---2 - 1--2 - 22 - 1
III. KER. TVE
--3 - 15 - 01 - 0-2 - 2---0 - 0-3 - 00 - 2-
VSC 2015 VESZPRÉM
2 - 1--3 - 02 - 2-7 - 1----2 - 0--2 - 1
ZTE FC II.
0 - 1--1 - 01 - 20 - 21 - 10 - 03 - 0----0 - 1-

Meccsek

SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE

2023. 07. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 07. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2023. 08. 02. 17:30
Perutz Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 08. 13. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 08. 13. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
KELEN SC
2023. 08. 23. 17:30
Soproni Városi Stadion
2023. 08. 23. 17:30
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 08. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 08. 30. 17:30
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
KOMÁROM VSE
2023. 09. 03. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 09. 03. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
III. KER. TVE
2023. 09. 09. 11:00
ETO Stadion
2023. 09. 09. 11:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 09. 24. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 09. 24. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
ZTE FC II.
2023. 10. 01. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 10. 08. 11:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI FC
2023. 10. 15. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2023. 10. 15. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 10. 22. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 10. 22. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2023. 10. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
DOROGI FC
2023. 11. 12. 13:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 18. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2023. 11. 26. 13:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2023. 11. 26. 13:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 03. 03. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
03. 03. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 10. 12:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 03. 10. 12:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
03. 10. 12:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 03. 17. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
03. 17. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 24. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
03. 24. 14:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 03. 31. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 03. 31. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
03. 31. 16:00
ETO AKADÉMIA
2024. 04. 07. 11:00
ZTE Aréna
2024. 04. 07. 11:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
04. 07. 11:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 04. 14. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 04. 14. 16:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
04. 14. 16:00
BUDAÖRS
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
04. 21. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 04. 28. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 04. 28. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
04. 28. 17:00
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2024. 05. 05. 11:00
ALCUFER Stadion
2024. 05. 05. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
05. 05. 11:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 12. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 05. 12. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
05. 12. 17:00
BICSKEI TC
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 19. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 26. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
2024. 05. 26. 17:00
Haladás VSE Sporttelep (Kondics út)
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
05. 26. 17:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA

DOROGI FC

2023. 07. 29. 13:00
ZTE Aréna
2023. 07. 29. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC II.
DOROGI FC
2023. 08. 02. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2023. 08. 13. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DOROGI FC
2023. 08. 19. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2023. 08. 30. 17:30
ALCUFER Stadion
2023. 08. 30. 17:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR II.
DOROGI FC
2023. 09. 03. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BICSKEI TC
2023. 09. 09. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
2023. 09. 09. 16:00
BVSC-Zugló Stadion
III. KER. TVE
DOROGI FC
2023. 09. 24. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Grosics Gyula Stadion
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
DOROGI FC
2023. 10. 01. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSORNAI SE
2023. 10. 08. 15:00
Perutz Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Perutz Stadion
VSC 2015 VESZPRÉM
DOROGI FC
2023. 10. 15. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KELEN SC
2023. 10. 22. 13:00
Soproni Városi Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Soproni Városi Stadion
CAOLA SC SOPRON
DOROGI FC
2023. 10. 29. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KOMÁROM VSE
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2023. 11. 05. 13:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
DOROGI FC
2023. 11. 12. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ETO AKADÉMIA
2023. 11. 18. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC II.
2023. 11. 26. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 03. 14:00
BALATONFÜREDI FC
2024. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2024. 03. 10. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
03. 10. 11:00
DOROGI FC
2024. 03. 17. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 17. 14:00
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2024. 03. 24. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Bicskei TC Sporttelep
BICSKEI TC
03. 24. 14:00
DOROGI FC
2024. 03. 31. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
03. 31. 16:00
III. KER. TVE
2024. 04. 07. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 07. 16:00
OPUS TIGÁZ TATABÁNYA
2024. 04. 14. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
04. 14. 16:00
DOROGI FC
2024. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
04. 21. 17:00
VSC 2015 VESZPRÉM
2024. 04. 28. 17:00
Kelen SC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 28. 17:00
DOROGI FC
2024. 05. 05. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 05. 17:00
CAOLA SC SOPRON
2024. 05. 12. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
05. 12. 17:00
DOROGI FC
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
05. 19. 17:00
SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE
2024. 05. 26. 17:00
ETO Stadion
2024. 05. 26. 17:00
ETO Stadion
ETO AKADÉMIA
05. 26. 17:00
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL