Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 1. forduló

2023.08.26 - 17:30

Csongrád, Csongrád Város Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
PAP ZSIGMOND CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY KRISZTIÁN , VERESKA HUNOR
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
CSENGELE KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

39'

VERSEGI ZSOLT
NAGY ÁDÁM

41'

1 - 1

 

KANÁSZ-NAGY MÓRIC

44'

2 - 1

 

NAGY ÁDÁM

62'

3 - 1

 

KANÁSZ-NAGY MÓRIC

72'

4 - 1

 

BORDA SZILÁRD

79'

5 - 1

 

SZABÓ-BOGÁR DÁVID

83'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 7 1 6 3
2 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  1 1 0 0 4 0 4 3
4 St. Mihály FC St. Mihály FC 1 1 0 0 4 1 3 3
5 Mártély SK Mártély SK 1 1 0 0 3 2 1 3
6 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 3 2 1 3
7 Deszk SC Deszk SC 1 0 1 0 2 2 0 1
8 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 1 0 2 2 0 1
9 Csanytelek SC Csanytelek SC 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Apátfalva SC Apátfalva SC 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 1 0 0 1 1 6 -5 0
14 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ALGYŐ SK II. Mártély SK 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 ALGYŐ SK II. MINDSZENTI SC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 ALGYŐ SK II. Sándorfalvi SKE I. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 ALGYŐ SK II. CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 ALGYŐ SK II. Deszk SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 ALGYŐ SK II. TÖMÖRKÉNY KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 ALGYŐ SK II. Apátfalva SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 ALGYŐ SK II. St. Mihály FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 ALGYŐ SK II. CSENGELE KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 ALGYŐ SK II. RÖSZKE SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 ALGYŐ SK II. UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 ALGYŐ SK II. ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 ALGYŐ SK II. Csanytelek SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ALGYŐ SK II. MINDSZENTI SC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 7 1 6 3
2 ALGYŐ SK II. CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
3 ALGYŐ SK II. Sándorfalvi SKE I. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 ALGYŐ SK II. St. Mihály FC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
5 ALGYŐ SK II. Mártély SK 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 ALGYŐ SK II. TÖMÖRKÉNY KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 ALGYŐ SK II. Deszk SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 ALGYŐ SK II. UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 ALGYŐ SK II. Csanytelek SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 ALGYŐ SK II. RÖSZKE SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 ALGYŐ SK II. Apátfalva SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 ALGYŐ SK II. ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 ALGYŐ SK II. CSENGELE KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
14 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7-------
Apátfalva SC
--------------
Csanytelek SC
--------------
CSENGELE KSE
--------------
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
---6 - 1----------
Deszk SC
--------------
Mártély SK
--3 - 2-----------
MINDSZENTI SC SE
--------------
RÖSZKE SK
-----------2 - 3--
Sándorfalvi SKE I.
--------------
St. Mihály FC
-4 - 1------------
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
--------------
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2--------
ZSOMBÓ SE
---------0 - 4----

Meccsek

CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft

2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
CSENGELE KSE
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
Deszk SC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 09. 09. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Csanytelek SC
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Apátfalva SC
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 14. 15:00
Zsombó Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
RÖSZKE SK
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
ALGYŐ SK II.
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 09. 10:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
03. 16. 15:00
Deszk SC
2024. 03. 24. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 03. 24. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
03. 24. 15:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
03. 30. 15:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
04. 06. 16:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
04. 13. 16:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 20. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 27. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
04. 27. 17:00
ZSOMBÓ SE
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 04. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
05. 11. 17:30
St. Mihály FC
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
05. 19. 17:30
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
05. 25. 17:30
Mártély SK
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
06. 01. 17:30
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft

CSENGELE KSE

2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
CSENGELE KSE
2023. 09. 03. 18:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 03. 18:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ZSOMBÓ SE
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Deszk SC
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
CSENGELE KSE
2023. 09. 22. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 22. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Csanytelek SC
2023. 11. 26. 13:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 11. 26. 13:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSENGELE KSE
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MINDSZENTI SC SE
2023. 10. 15. 15:00
Algyői Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
CSENGELE KSE
2023. 10. 22. 15:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 22. 15:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Apátfalva SC
2023. 10. 28. 14:30
Mártély Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSENGELE KSE
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
CSENGELE KSE
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÉLBESZAKADT
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 03. 14:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 09. 10:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 03. 16. 15:00
Zsombó Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
03. 16. 15:00
CSENGELE KSE
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 23. 15:00
CSENGELE KSE
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 31. 16:00
RÖSZKE SK
2024. 04. 07. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
04. 07. 16:00
CSENGELE KSE
2024. 04. 14. 16:30
Csengelei Sportpálya
2024. 04. 14. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 14. 16:30
St. Mihály FC
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 20. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 04. 27. 17:00
Csengelei Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 27. 17:00
ALGYŐ SK II.
2024. 05. 05. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 05. 17:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 05. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 05. 11. 17:30
Csengelei Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 11. 17:30
Mártély SK
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:30
CSENGELE KSE
2024. 05. 25. 17:30
Csengelei Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 25. 17:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
06. 01. 17:30
CSENGELE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL