Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 2. forduló

2023.09.02 - 16:30

Sándorfalva, Sándorfalva Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
dr. TAPODI PÉTER ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÖRDÖGH MÁRTON , LÉNÁRD MÁTÉ
Sándorfalvi SKE I.
RÖSZKE SK
90'
45'

Gólok

GODÓ LÁSZLÓ

41'

1 - 0

 

FARAGÓ-BARÁT ZOLTÁN

47'

2 - 0

 

GODÓ LÁSZLÓ

56'

3 - 0

 

VARGA DÁNIEL DOMINIK

88'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 2 2 0 0 11 1 10 6
2 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  2 2 0 0 8 0 8 6
3 Deszk SC Deszk SC 2 1 1 0 7 3 4 4
4 St. Mihály FC St. Mihály FC 2 1 1 0 5 2 3 4
5 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 1 0 4 3 1 4
6 Csanytelek SC Csanytelek SC 2 1 0 1 5 3 2 3
7 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 2 1 0 1 7 6 1 3
8 Mártély SK Mártély SK 2 1 0 1 3 6 -3 3
9 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 2 1 0 1 4 8 -4 3
10 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 2 7 -5 3
11 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 Apátfalva SC Apátfalva SC 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 2 0 0 2 2 7 -5 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 2 0 0 2 2 7 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
5 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
6 ZSOMBÓ SE Mártély SK 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3
7 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
10 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
11 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
13 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 11 1 10 6
2 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 0 8 6
3 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 7 3 4 4
4 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
5 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
7 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
8 ZSOMBÓ SE Mártély SK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
9 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 8 -4 3
10 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 7 -5 3
11 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7-------
Apátfalva SC
0 - 1-------------
Csanytelek SC
------------3 - 0-
CSENGELE KSE
-------------3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
---6 - 1----------
Deszk SC
----5 - 1---------
Mártély SK
--3 - 2-----------
MINDSZENTI SC SE
------4 - 0-------
RÖSZKE SK
-----------2 - 3--
Sándorfalvi SKE I.
--------4 - 0-----
St. Mihály FC
-4 - 1------------
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
----------1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2--------
ZSOMBÓ SE
---------0 - 4----

Meccsek

Sándorfalvi SKE I.

2023. 08. 26. 17:30
Zsombó Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
RÖSZKE SK
2023. 09. 09. 16:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 16. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
ALGYŐ SK II.
2023. 09. 23. 16:00
Mártély Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 30. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
Deszk SC
2023. 10. 22. 14:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 10. 22. 14:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 04. 13:30
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÉLBESZAKADT
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 03. 14:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 09. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
03. 09. 14:30
ZSOMBÓ SE
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
03. 16. 11:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 23. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
03. 23. 15:00
St. Mihály FC
2024. 03. 31. 16:00
Algyői Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
03. 31. 16:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 04. 06. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 06. 16:00
Mártély SK
2024. 04. 13. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 13. 16:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 20. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
04. 27. 17:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 04. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
05. 04. 17:00
Csanytelek SC
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 11. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 18. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
05. 18. 17:30
Apátfalva SC
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 25. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
06. 01. 17:30
CSENGELE KSE

RÖSZKE SK

2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
RÖSZKE SK
2023. 09. 09. 16:30
Röszke Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ZSOMBÓ SE
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
CSENGELE KSE
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
RÖSZKE SK
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ALGYŐ SK II.
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
RÖSZKE SK
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
RÖSZKE SK
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
Deszk SC
2023. 11. 05. 13:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 11. 05. 13:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
RÖSZKE SK
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
RÖSZKE SK
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 09. 14:30
RÖSZKE SK
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
03. 16. 11:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 23. 15:00
Zsombó Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
03. 23. 15:00
RÖSZKE SK
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 31. 16:00
RÖSZKE SK
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 06. 16:00
St. Mihály FC
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
04. 14. 16:30
RÖSZKE SK
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 20. 17:00
Mártély SK
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 27. 17:00
RÖSZKE SK
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 04. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 11. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 05. 18. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 18. 17:30
Csanytelek SC
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 25. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
06. 01. 17:30
Apátfalva SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL