Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 2. forduló

2023.09.02 - 16:30

Mindszent, Mindszent Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
FARKAS TAMÁS TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY GÁBOR , KISS DÁVID
MINDSZENTI SC SE
Mártély SK
90'
45'

Gólok

FRIEDL MÁTÉ

4'

1 - 0

 

SYLMETAJ LIRIM

13'

2 - 0

 

HORTOBÁGYI DOMINIK

40'

3 - 0

 

RAKOZOV KRISZTIÁN

60'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 2 2 0 0 11 1 10 6
2 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  2 2 0 0 8 0 8 6
3 Deszk SC Deszk SC 2 1 1 0 7 3 4 4
4 St. Mihály FC St. Mihály FC 2 1 1 0 5 2 3 4
5 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 1 0 4 3 1 4
6 Csanytelek SC Csanytelek SC 2 1 0 1 5 3 2 3
7 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 2 1 0 1 7 6 1 3
8 Mártély SK Mártély SK 2 1 0 1 3 6 -3 3
9 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 2 1 0 1 4 8 -4 3
10 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 2 7 -5 3
11 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 Apátfalva SC Apátfalva SC 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 2 0 0 2 2 7 -5 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 2 0 0 2 2 7 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
5 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
6 ZSOMBÓ SE Mártély SK 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3
7 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
10 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
11 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
13 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 11 1 10 6
2 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 0 8 6
3 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 7 3 4 4
4 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
5 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
7 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
8 ZSOMBÓ SE Mártély SK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
9 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 8 -4 3
10 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 7 -5 3
11 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7-------
Apátfalva SC
0 - 1-------------
Csanytelek SC
------------3 - 0-
CSENGELE KSE
-------------3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
---6 - 1----------
Deszk SC
----5 - 1---------
Mártély SK
--3 - 2-----------
MINDSZENTI SC SE
------4 - 0-------
RÖSZKE SK
-----------2 - 3--
Sándorfalvi SKE I.
--------4 - 0-----
St. Mihály FC
-4 - 1------------
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
----------1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2--------
ZSOMBÓ SE
---------0 - 4----

Meccsek

MINDSZENTI SC SE

2023. 08. 27. 17:30
Algyői Sporttelep
2023. 08. 27. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 02. 16:30
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
Mártély SK
2023. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 09. 23. 16:00
Deszk Sporttelep
2023. 09. 23. 16:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 30. 16:00
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
Csanytelek SC
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MINDSZENTI SC SE
2023. 10. 14. 15:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
MINDSZENTI SC SE
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 04. 13:30
Mindszent Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
ZSOMBÓ SE
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 18. 13:00
Mindszent Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
St. Mihály FC
2024. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
03. 09. 14:30
ALGYŐ SK II.
2024. 03. 16. 10:00
Mártély Sportpálya
2024. 03. 16. 10:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
03. 16. 10:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
03. 23. 15:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
03. 30. 15:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 04. 06. 16:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 06. 16:00
Deszk SC
2024. 04. 13. 16:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 04. 13. 16:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
04. 13. 16:30
MINDSZENTI SC SE
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 20. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 27. 17:00
Apátfalva SC
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 11. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 18. 17:30
Zsombó Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
05. 18. 17:30
MINDSZENTI SC SE
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 25. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 06. 01. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
06. 01. 17:30
MINDSZENTI SC SE

Mártély SK

2023. 08. 26. 17:30
Mártély Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
Csanytelek SC
2023. 09. 02. 16:30
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
Mártély SK
2023. 09. 09. 16:30
Mártély Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
Apátfalva SC
2023. 09. 17. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 17. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Mártély SK
2023. 09. 23. 16:00
Mártély Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 30. 16:00
Zsombó Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
Mártély SK
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
RÖSZKE SK
2023. 10. 15. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 10. 15. 15:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Mártély SK
2023. 10. 21. 14:30
Mártély Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
ALGYŐ SK II.
2023. 10. 28. 14:30
Mártély Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSENGELE KSE
2023. 11. 04. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
Mártély SK
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 11. 18. 13:00
Deszk Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
Mártély SK
2024. 03. 09. 14:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 03. 09. 14:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
03. 09. 14:30
Mártély SK
2024. 03. 16. 10:00
Mártély Sportpálya
2024. 03. 16. 10:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
03. 16. 10:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 03. 23. 15:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
03. 23. 15:00
Mártély SK
2024. 03. 30. 15:00
Mártély Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
03. 30. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 06. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 06. 16:00
Mártély SK
2024. 04. 13. 16:30
Mártély Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
04. 13. 16:30
ZSOMBÓ SE
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 20. 17:00
Mártély SK
2024. 04. 27. 17:00
Mártély Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
04. 27. 17:00
St. Mihály FC
2024. 05. 05. 17:00
Algyői Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
05. 05. 17:00
Mártély SK
2024. 05. 11. 17:30
Csengelei Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 11. 17:30
Mártély SK
2024. 05. 18. 17:30
Mártély Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
05. 18. 17:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
05. 25. 17:30
Mártély SK
2024. 06. 01. 17:30
Mártély Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
06. 01. 17:30
Deszk SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL