Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 2. forduló

2023.09.02 - 16:30

Szeged-Szőreg, Szőreg Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
KISS RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÖNGETŐ ENDRE , BARNA ZOLTÁN
Deszk SC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
90'
45'

Gólok

TARJÁNYI MARCELL

12'

1 - 0

 

TARJÁNYI MARCELL

32'

2 - 0

 

 

2 - 1

59'

KANÁSZ-NAGY MÓRIC
MARTINKOVICS MILÁN

62'

3 - 1

 

TÉLESSY PÉTER

89'

4 - 1

 

LASKOVICS MARCELL

92'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 2 2 0 0 11 1 10 6
2 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  2 2 0 0 8 0 8 6
3 Deszk SC Deszk SC 2 1 1 0 7 3 4 4
4 St. Mihály FC St. Mihály FC 2 1 1 0 5 2 3 4
5 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 1 0 4 3 1 4
6 Csanytelek SC Csanytelek SC 2 1 0 1 5 3 2 3
7 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 2 1 0 1 7 6 1 3
8 Mártély SK Mártély SK 2 1 0 1 3 6 -3 3
9 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 2 1 0 1 4 8 -4 3
10 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 2 7 -5 3
11 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 Apátfalva SC Apátfalva SC 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 2 0 0 2 2 7 -5 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 2 0 0 2 2 7 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
5 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
6 ZSOMBÓ SE Mártély SK 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3
7 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
8 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
10 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
11 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
13 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 11 1 10 6
2 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 8 0 8 6
3 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 7 3 4 4
4 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
5 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
7 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 6 1 3
8 ZSOMBÓ SE Mártély SK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
9 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 8 -4 3
10 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 7 -5 3
11 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 5 -3 1
12 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7-------
Apátfalva SC
0 - 1-------------
Csanytelek SC
------------3 - 0-
CSENGELE KSE
-------------3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
---6 - 1----------
Deszk SC
----5 - 1---------
Mártély SK
--3 - 2-----------
MINDSZENTI SC SE
------4 - 0-------
RÖSZKE SK
-----------2 - 3--
Sándorfalvi SKE I.
--------4 - 0-----
St. Mihály FC
-4 - 1------------
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
----------1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2--------
ZSOMBÓ SE
---------0 - 4----

Meccsek

Deszk SC

2023. 08. 26. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
Deszk SC
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
Deszk SC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Deszk SC
2023. 09. 17. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 09. 17. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
Deszk SC
2023. 09. 23. 16:00
Deszk Sporttelep
2023. 09. 23. 16:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 30. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
Deszk SC
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
Deszk SC
2023. 10. 21. 14:30
Deszk Sporttelep
2023. 10. 21. 14:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
ZSOMBÓ SE
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
Deszk SC
2023. 11. 04. 13:30
Deszk Sporttelep
2023. 11. 04. 13:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
St. Mihály FC
2023. 11. 12. 13:30
Algyői Sporttelep
2023. 11. 12. 13:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
Deszk SC
2023. 11. 18. 13:00
Deszk Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
Mártély SK
2024. 03. 09. 14:30
Deszk Sporttelep
2024. 03. 09. 14:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 09. 14:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
03. 16. 15:00
Deszk SC
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 23. 15:00
CSENGELE KSE
2024. 03. 30. 15:00
Deszk Sporttelep
2024. 03. 30. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 30. 15:00
Csanytelek SC
2024. 04. 06. 16:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 06. 16:00
Deszk SC
2024. 04. 13. 16:30
Deszk Sporttelep
2024. 04. 13. 16:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
04. 13. 16:30
Apátfalva SC
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 20. 17:00
Deszk SC
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
04. 27. 17:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 04. 17:00
Zsombó Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
05. 04. 17:00
Deszk SC
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 11. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 05. 18. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
05. 18. 17:30
Deszk SC
2024. 05. 25. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 25. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 25. 17:30
ALGYŐ SK II.
2024. 06. 01. 17:30
Mártély Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
06. 01. 17:30
Deszk SC

CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft

2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
CSENGELE KSE
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
Deszk SC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 09. 09. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Csanytelek SC
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Apátfalva SC
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 14. 15:00
Zsombó Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
RÖSZKE SK
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
ALGYŐ SK II.
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 09. 10:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
03. 16. 15:00
Deszk SC
2024. 03. 24. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 03. 24. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
03. 24. 15:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
03. 30. 15:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
04. 06. 16:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
04. 13. 16:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 20. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 27. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
04. 27. 17:00
ZSOMBÓ SE
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 04. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
05. 11. 17:30
St. Mihály FC
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
05. 19. 17:30
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
05. 25. 17:30
Mártély SK
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
06. 01. 17:30
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL