Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 3. forduló

2023.09.10 - 16:30

Algyő, Algyői Sporttelep

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
ÖRDÖGH MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PACZÉR BALÁZS , CSÖNGETŐ ENDRE
ALGYŐ SK II.
TÖMÖRKÉNY KSE
90'
45'

Gólok

BOGDÁN BENCE

31'

1 - 0

 

SZLOBODNYIK GÁBOR

48'

2 - 0

 

BELOVAI ATTILA

53'

3 - 0

 

BOGDÁN BENCE

58'

4 - 0

 

 

4 - 1

65'

FORGÓ FERENC
SZABADOS CSABA

75'

5 - 1

 

 

5 - 2

84'

MÁTYÁS SÁNDOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  3 3 0 0 14 0 14 9
2 Deszk SC Deszk SC 3 2 1 0 13 4 9 7
3 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 3 2 0 1 13 4 9 6
4 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 3 2 0 1 9 7 2 6
5 Mártély SK Mártély SK 3 2 0 1 5 6 -1 6
6 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 3 2 0 1 7 9 -2 6
7 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 3 1 1 1 6 8 -2 4
8 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 3 1 1 1 5 7 -2 4
9 St. Mihály FC St. Mihály FC 3 1 1 1 5 8 -3 4
10 Csanytelek SC Csanytelek SC 3 1 0 2 6 5 1 3
11 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 3 1 0 2 5 7 -2 3
12 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 3 1 0 2 5 14 -9 3
13 Apátfalva SC Apátfalva SC 3 0 0 3 1 7 -6 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 3 0 0 3 2 10 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 8 0 8 6 3 3 0 0 9 0 9 9
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
3 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 5 2 3 6
4 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6
5 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 2 0 1 2 3 -1 6
6 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4
7 ZSOMBÓ SE Mártély SK 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 1 1 3 3 0 4
8 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 1 2 -1 4
9 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 3 0 3
10 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 3 0 0 0 0 3
12 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
14 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 2 0 1 1 0 6 -6 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 7 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 10 0 10 6 3 3 0 0 14 0 14 9
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 8 3 5 4 3 2 1 0 13 4 9 7
3 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 9 4 5 3 3 2 0 1 13 4 9 6
4 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 2 2 0 0 8 2 6 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 2 0 1 9 7 2 6
5 ZSOMBÓ SE Mártély SK 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 2 0 1 5 6 -1 6
6 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 6 9 -3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 7 9 -2 6
7 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 5 7 -2 3 3 1 1 1 6 8 -2 4
8 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 1 1 0 5 4 1 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 1 1 5 7 -2 4
9 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 2 1 0 1 4 7 -3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 8 -3 4
10 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 1 0 2 6 5 1 3
11 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 0 2 5 7 -2 3
12 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 2 1 0 1 4 8 -4 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 1 0 2 5 14 -9 3
13 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 0 0 3 2 10 -8 0
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7----5 - 2--
Apátfalva SC
0 - 1-------------
Csanytelek SC
------------3 - 0-
CSENGELE KSE
----1 - 6--------3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
--2 - 16 - 1----------
Deszk SC
----5 - 1---------
Mártély SK
-2 - 03 - 2-----------
MINDSZENTI SC SE
------4 - 0-------
RÖSZKE SK
-----------2 - 3-3 - 0
Sándorfalvi SKE I.
--------4 - 0-----
St. Mihály FC
-4 - 1-------0 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
----------1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2-3 - 2------
ZSOMBÓ SE
---------0 - 4----

Meccsek

ALGYŐ SK II.

2023. 08. 27. 17:30
Algyői Sporttelep
2023. 08. 27. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 02. 16:30
Apátfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
ALGYŐ SK II.
2023. 09. 10. 16:30
Algyői Sporttelep
2023. 09. 10. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 16. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
ALGYŐ SK II.
2023. 09. 24. 16:00
Algyői Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
ZSOMBÓ SE
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ALGYŐ SK II.
2023. 10. 08. 15:00
Algyői Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
St. Mihály FC
2023. 10. 15. 15:00
Algyői Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
CSENGELE KSE
2023. 10. 21. 14:30
Mártély Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
ALGYŐ SK II.
2023. 10. 29. 13:30
Algyői Sporttelep
2023. 10. 29. 13:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
ALGYŐ SK II.
2023. 11. 12. 13:30
Algyői Sporttelep
2023. 11. 12. 13:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
Deszk SC
2023. 11. 19. 13:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 11. 19. 13:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
ALGYŐ SK II.
2024. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
03. 09. 14:30
ALGYŐ SK II.
2024. 03. 17. 15:00
Algyői Sporttelep
2024. 03. 17. 15:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
03. 17. 15:00
Apátfalva SC
2024. 03. 23. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 23. 15:00
ALGYŐ SK II.
2024. 03. 31. 16:00
Algyői Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
03. 31. 16:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 04. 06. 16:00
Zsombó Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
04. 06. 16:00
ALGYŐ SK II.
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
04. 14. 16:30
RÖSZKE SK
2024. 04. 20. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
04. 20. 17:00
ALGYŐ SK II.
2024. 04. 27. 17:00
Csengelei Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 27. 17:00
ALGYŐ SK II.
2024. 05. 05. 17:00
Algyői Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
05. 05. 17:00
Mártély SK
2024. 05. 11. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
05. 11. 17:30
ALGYŐ SK II.
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
05. 19. 17:30
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 25. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 25. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 25. 17:30
ALGYŐ SK II.
2024. 06. 01. 17:30
Algyői Sporttelep
2024. 06. 01. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
06. 01. 17:30
Csanytelek SC

TÖMÖRKÉNY KSE

2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 02. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
St. Mihály FC
2023. 09. 10. 16:30
Algyői Sporttelep
2023. 09. 10. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 17. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 17. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Mártély SK
2023. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 14. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Csanytelek SC
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 28. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Apátfalva SC
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 18. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ZSOMBÓ SE
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 09. 14:30
RÖSZKE SK
2024. 03. 16. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
03. 16. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 03. 23. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 23. 15:00
ALGYŐ SK II.
2024. 03. 30. 15:00
Mártély Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
03. 30. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 06. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 06. 16:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
04. 13. 16:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 20. 17:00
Deszk SC
2024. 04. 27. 17:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 04. 27. 17:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
04. 27. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 05. 11. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 11. 17:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:30
CSENGELE KSE
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 25. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 06. 01. 17:30
Zsombó Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
06. 01. 17:30
TÖMÖRKÉNY KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL