Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 3. forduló

2023.09.09 - 16:30

Szeged, Szentmihály Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
GARGYA BALÁZS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUCSORA MÁTÉ SÁNDOR , KISS DÁVID
St. Mihály FC
Sándorfalvi SKE I.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

GODÓ LÁSZLÓ

 

0 - 2

17'

GODÓ LÁSZLÓ

 

0 - 3

18'

SZÉLL KRISTÓF JÓZSEF

 

0 - 4

23'

VARGA RICHARD

 

0 - 5

35'

BÁNÓCZKI DÁNIEL

 

0 - 6

38'

SZÉLL KRISTÓF JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  3 3 0 0 14 0 14 9
2 Deszk SC Deszk SC 3 2 1 0 13 4 9 7
3 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 3 2 0 1 13 4 9 6
4 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 3 2 0 1 9 7 2 6
5 Mártély SK Mártély SK 3 2 0 1 5 6 -1 6
6 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 3 2 0 1 7 9 -2 6
7 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 3 1 1 1 6 8 -2 4
8 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 3 1 1 1 5 7 -2 4
9 St. Mihály FC St. Mihály FC 3 1 1 1 5 8 -3 4
10 Csanytelek SC Csanytelek SC 3 1 0 2 6 5 1 3
11 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 3 1 0 2 5 7 -2 3
12 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 3 1 0 2 5 14 -9 3
13 Apátfalva SC Apátfalva SC 3 0 0 3 1 7 -6 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 3 0 0 3 2 10 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 8 0 8 6 3 3 0 0 9 0 9 9
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
3 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 5 2 3 6
4 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6
5 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3 3 2 0 1 2 3 -1 6
6 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4
7 ZSOMBÓ SE Mártély SK 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 1 1 3 3 0 4
8 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 1 2 -1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 1 2 -1 4
9 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 3 0 3
10 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 2 4 -2 3
11 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 3 0 0 0 0 3
12 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 3 -2 1
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
14 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 2 0 1 1 0 6 -6 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 7 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 10 0 10 6 3 3 0 0 14 0 14 9
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 8 3 5 4 3 2 1 0 13 4 9 7
3 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 9 4 5 3 3 2 0 1 13 4 9 6
4 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 2 2 0 0 8 2 6 6 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 2 0 1 9 7 2 6
5 ZSOMBÓ SE Mártély SK 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 2 0 1 5 6 -1 6
6 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 6 9 -3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 0 1 7 9 -2 6
7 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 5 7 -2 3 3 1 1 1 6 8 -2 4
8 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 1 1 0 5 4 1 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 1 1 5 7 -2 4
9 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 2 1 0 1 4 7 -3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 5 8 -3 4
10 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 3 5 -2 0 3 1 0 2 6 5 1 3
11 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 1 0 2 5 7 -2 3
12 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 2 1 0 1 4 8 -4 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 1 0 2 5 14 -9 3
13 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 6 -5 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 2 6 -4 0 3 0 0 3 2 10 -8 0
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7----5 - 2--
Apátfalva SC
0 - 1-------------
Csanytelek SC
------------3 - 0-
CSENGELE KSE
----1 - 6--------3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
--2 - 16 - 1----------
Deszk SC
----5 - 1---------
Mártély SK
-2 - 03 - 2-----------
MINDSZENTI SC SE
------4 - 0-------
RÖSZKE SK
-----------2 - 3-3 - 0
Sándorfalvi SKE I.
--------4 - 0-----
St. Mihály FC
-4 - 1-------0 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
----------1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2-3 - 2------
ZSOMBÓ SE
---------0 - 4----

Meccsek

St. Mihály FC

2023. 08. 27. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 08. 27. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Apátfalva SC
2023. 09. 02. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
St. Mihály FC
2023. 09. 09. 16:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 16. 16:00
Zsombó Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
St. Mihály FC
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
RÖSZKE SK
2023. 11. 26. 13:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 11. 26. 13:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSENGELE KSE
2023. 10. 08. 15:00
Algyői Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
St. Mihály FC
2023. 10. 15. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 10. 15. 15:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Mártély SK
2023. 10. 21. 14:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
St. Mihály FC
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 11. 04. 13:30
Deszk Sporttelep
2023. 11. 04. 13:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
St. Mihály FC
2023. 11. 12. 13:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 11. 12. 13:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Csanytelek SC
2023. 11. 18. 13:00
Mindszent Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
St. Mihály FC
2024. 03. 09. 14:30
Apátfalva Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
03. 09. 14:30
St. Mihály FC
2024. 03. 16. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
03. 16. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 03. 23. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
03. 23. 15:00
St. Mihály FC
2024. 03. 30. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
03. 30. 15:00
ZSOMBÓ SE
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 06. 16:00
St. Mihály FC
2024. 04. 14. 16:30
Csengelei Sportpálya
2024. 04. 14. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 14. 16:30
St. Mihály FC
2024. 04. 20. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
04. 20. 17:00
ALGYŐ SK II.
2024. 04. 27. 17:00
Mártély Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
04. 27. 17:00
St. Mihály FC
2024. 05. 04. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
05. 04. 17:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
05. 11. 17:30
St. Mihály FC
2024. 05. 18. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
05. 18. 17:30
Deszk SC
2024. 05. 26. 17:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 05. 26. 17:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
05. 26. 17:30
St. Mihály FC
2024. 06. 01. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
06. 01. 17:30
MINDSZENTI SC SE

Sándorfalvi SKE I.

2023. 08. 26. 17:30
Zsombó Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
RÖSZKE SK
2023. 09. 09. 16:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 16. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
ALGYŐ SK II.
2023. 09. 23. 16:00
Mártély Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 30. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
Deszk SC
2023. 10. 22. 14:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 10. 22. 14:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 04. 13:30
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÉLBESZAKADT
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
INFO
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 09. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
03. 09. 14:30
ZSOMBÓ SE
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
03. 16. 11:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 23. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
03. 23. 15:00
St. Mihály FC
2024. 03. 31. 16:00
Algyői Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
03. 31. 16:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 04. 06. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 06. 16:00
Mártély SK
2024. 04. 13. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 13. 16:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 20. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
04. 27. 17:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 04. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
05. 04. 17:00
Csanytelek SC
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 11. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 18. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
05. 18. 17:30
Apátfalva SC
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 25. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
06. 01. 17:30
CSENGELE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL