Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 5. forduló

2023.09.23 - 16:00

Deszk, Deszk Sporttelep

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
FARKAS TAMÁS TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZÁMBÓ GÁBOR , KÓSZÓ CSABA
Deszk SC
MINDSZENTI SC SE
90'
45'

Gólok

TARJÁNYI MARCELL

2'

1 - 0

 

ISTÓKOVICS MÁRK

18'

2 - 0

 

MATYELKA TIBOR

20'

3 - 0

 

 

3 - 1

29'

SYLMETAJ LIRIM
ISTÓKOVICS MÁRK

55'

4 - 1

 

KÖVESI SZABOLCS

71'

5 - 1

 

SZABÓ ROLAND

73'

6 - 1

 

HAJDÚ MÁRKÓ

78'

7 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  5 5 0 0 23 1 22 15
2 Deszk SC Deszk SC 5 4 1 0 23 5 18 13
3 CSONGRÁDI-TISZAPART  SE CSONGRÁDI-TISZAPART  SE 5 3 1 1 18 11 7 10
4 St. Mihály FC St. Mihály FC 5 3 1 1 10 9 1 10
5 Mártély SK Mártély SK 5 3 0 2 12 9 3 9
6 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 5 3 0 2 13 17 -4 9
7 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 5 2 2 1 10 11 -1 8
8 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 5 2 1 2 17 14 3 7
9 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 5 2 0 3 10 8 2 6
10 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 5 2 0 3 7 19 -12 6
11 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 5 1 1 3 8 16 -8 4
12 Csanytelek SC Csanytelek SC 5 1 0 4 6 10 -4 3
13 Apátfalva SC Apátfalva SC 5 0 1 4 5 16 -11 1
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 5 0 0 5 4 20 -16 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 2 2 0 0 3 0 3 6 3 2 1 0 8 0 8 7 5 4 1 0 11 0 11 13
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 2 2 0 0 5 1 4 6 3 1 2 0 2 1 1 5 5 3 2 0 7 2 5 11
3 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 2 4 -2 3 3 2 0 1 3 2 1 6 5 3 0 2 5 6 -1 9
4 ZSOMBÓ SE Mártély SK 3 1 2 0 3 0 3 5 2 1 0 1 4 4 0 3 5 2 2 1 7 4 3 8
5 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 3 2 1 0 3 1 2 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 4 3 1 8
6 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-TISZAPART SE 3 2 0 1 6 3 3 6 2 0 1 1 2 4 -2 1 5 2 1 2 8 7 1 7
7 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 2 1 1 0 5 2 3 4 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 2 1 2 8 7 1 7
8 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 2 1 2 2 4 -2 7
9 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 1 2 2 2 5 -3 5
10 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 3 1 1 1 1 6 -5 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 2 2 2 8 -6 5
11 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 3 1 0 2 3 3 0 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 5 1 1 3 5 6 -1 4
12 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 1 4 -3 2 5 0 4 1 3 6 -3 4
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 0 3 2 3 6 -3 3
14 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 0 2 3 1 4 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 2 2 0 0 11 0 11 6 3 3 0 0 12 1 11 9 5 5 0 0 23 1 22 15
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 2 2 0 0 12 2 10 6 3 2 1 0 11 3 8 7 5 4 1 0 23 5 18 13
3 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-TISZAPART SE 3 3 0 0 14 3 11 9 2 0 1 1 4 8 -4 1 5 3 1 1 18 11 7 10
4 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 3 2 0 1 5 7 -2 6 2 1 1 0 5 2 3 4 5 3 1 1 10 9 1 10
5 ZSOMBÓ SE Mártély SK 3 2 0 1 6 4 2 6 2 1 0 1 6 5 1 3 5 3 0 2 12 9 3 9
6 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 3 2 0 1 12 10 2 6 2 1 0 1 1 7 -6 3 5 3 0 2 13 17 -4 9
7 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 3 2 1 0 7 5 2 7 2 0 1 1 3 6 -3 1 5 2 2 1 10 11 -1 8
8 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 2 1 1 0 7 3 4 4 3 1 0 2 10 11 -1 3 5 2 1 2 17 14 3 7
9 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 3 2 0 1 10 3 7 6 2 0 0 2 0 5 -5 0 5 2 0 3 10 8 2 6
10 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 3 2 0 1 6 8 -2 6 2 0 0 2 1 11 -10 0 5 2 0 3 7 19 -12 6
11 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 2 0 1 1 2 7 -5 1 3 1 0 2 6 9 -3 3 5 1 1 3 8 16 -8 4
12 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 2 1 0 1 3 3 0 3 3 0 0 3 3 7 -4 0 5 1 0 4 6 10 -4 3
13 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 0 3 2 12 -10 0 5 0 1 4 5 16 -11 1
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 0 3 3 12 -9 0 5 0 0 5 4 20 -16 0
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7----5 - 2-6 - 1
Apátfalva SC
0 - 1-----------3 - 3-
Csanytelek SC
----0 - 3-------3 - 0-
CSENGELE KSE
--2 - 0-1 - 6--------3 - 2
CSONGRÁDI-TISZAPART  SE
-6 - 12 - 16 - 1----------
Deszk SC
----5 - 1-7 - 1-------
Mártély SK
-2 - 03 - 2-----1 - 2-----
MINDSZENTI SC SE
----3 - 3-4 - 0-------
RÖSZKE SK
---5 - 0-------2 - 3-3 - 0
Sándorfalvi SKE I.
7 - 0-------4 - 0-----
St. Mihály FC
-4 - 1------1 - 00 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
------1 - 6---1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2-3 - 2----2 - 1-
ZSOMBÓ SE
---------0 - 41 - 4---

Meccsek

Deszk SC

2023. 08. 26. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
Deszk SC
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
Deszk SC
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Deszk SC
2023. 09. 17. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 09. 17. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
Deszk SC
2023. 09. 23. 16:00
Deszk Sporttelep
2023. 09. 23. 16:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 30. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
Deszk SC
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
Deszk SC
2023. 10. 21. 14:30
Deszk Sporttelep
2023. 10. 21. 14:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
ZSOMBÓ SE
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
Deszk SC
2023. 11. 04. 13:30
Deszk Sporttelep
2023. 11. 04. 13:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
St. Mihály FC
2023. 11. 12. 13:30
Algyői Sporttelep
2023. 11. 12. 13:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
Deszk SC
2023. 11. 18. 13:00
Deszk Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
Mártély SK
2024. 03. 09. 14:30
Deszk Sporttelep
2024. 03. 09. 14:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 09. 14:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
03. 16. 15:00
Deszk SC
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 23. 15:00
CSENGELE KSE
2024. 03. 30. 15:00
Deszk Sporttelep
2024. 03. 30. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 30. 15:00
Csanytelek SC
2024. 04. 06. 16:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 06. 16:00
Deszk SC
2024. 04. 13. 16:30
Deszk Sporttelep
2024. 04. 13. 16:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
04. 13. 16:30
Apátfalva SC
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 20. 17:00
Deszk SC
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
04. 27. 17:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 04. 17:00
Zsombó Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
05. 04. 17:00
Deszk SC
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 11. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 05. 18. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
05. 18. 17:30
Deszk SC
2024. 05. 25. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 25. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 25. 17:30
ALGYŐ SK II.
2024. 06. 01. 17:30
Mártély Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
06. 01. 17:30
Deszk SC

MINDSZENTI SC SE

2023. 08. 27. 17:30
Algyői Sporttelep
2023. 08. 27. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 02. 16:30
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
Mártély SK
2023. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 09. 23. 16:00
Deszk Sporttelep
2023. 09. 23. 16:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 30. 16:00
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
Csanytelek SC
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MINDSZENTI SC SE
2023. 10. 14. 15:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
MINDSZENTI SC SE
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 04. 13:30
Mindszent Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
ZSOMBÓ SE
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 18. 13:00
Mindszent Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
St. Mihály FC
2024. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
03. 09. 14:30
ALGYŐ SK II.
2024. 03. 16. 15:00
Mártély Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
03. 16. 15:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
03. 23. 15:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
03. 30. 15:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 04. 06. 16:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 06. 16:00
Deszk SC
2024. 04. 14. 16:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 04. 14. 16:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
04. 14. 16:30
MINDSZENTI SC SE
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 20. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 27. 17:00
Apátfalva SC
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 11. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 18. 17:30
Zsombó Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
05. 18. 17:30
MINDSZENTI SC SE
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 25. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 06. 01. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
06. 01. 17:30
MINDSZENTI SC SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL