Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 7. forduló

2023.10.07 - 15:00

Csongrád, Csongrád Város Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
BURZON MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GARGYA BALÁZS GÁBOR , FARKAS TAMÁS TIBOR
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Sándorfalvi SKE I.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

GODÓ LÁSZLÓ

 

0 - 2

25'

GÉMES BENCE

 

0 - 3

36'

BÁNÓCZKI DÁNIEL

 

0 - 4

39'

SZÉLL KRISTÓF JÓZSEF

 

0 - 5

68'

BORGULYA JÁNOS

 

0 - 6

73'

GULYÁS BENCE

 

0 - 7

85'

TÖRKÖLY TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  7 7 0 0 40 1 39 21
2 Deszk SC Deszk SC 7 6 1 0 35 5 30 19
3 St. Mihály FC St. Mihály FC 7 5 1 1 19 9 10 16
4 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 7 4 1 2 24 15 9 13
5 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 7 4 0 3 17 25 -8 12
6 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 7 3 2 2 21 21 0 11
7 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 7 3 2 2 11 21 -10 11
8 Mártély SK Mártély SK 7 3 1 3 16 14 2 10
9 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 7 2 1 4 15 14 1 7
10 Csanytelek SC Csanytelek SC 7 2 0 5 11 12 -1 6
11 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 7 2 0 5 8 28 -20 6
12 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 7 1 2 4 11 25 -14 5
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 7 1 0 6 7 23 -16 3
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 7 0 1 6 5 27 -22 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 3 3 0 0 10 0 10 9 4 3 1 0 12 0 12 10 7 6 1 0 22 0 22 19
2 Apátfalva SC Deszk SC 3 3 0 0 9 1 8 9 4 2 2 0 6 1 5 8 7 5 2 0 15 2 13 17
3 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 3 2 1 0 6 2 4 7 4 2 0 2 6 6 0 6 7 4 1 2 12 8 4 13
4 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 3 2 0 1 4 4 0 6 4 2 0 2 3 6 -3 6 7 4 0 3 7 10 -3 12
5 Apátfalva SC Mártély SK 4 2 2 0 4 0 4 8 3 1 0 2 4 5 -1 3 7 3 2 2 8 5 3 11
6 Apátfalva SC St. Mihály FC 4 2 1 1 3 6 -3 7 3 1 1 1 4 2 2 4 7 3 2 2 7 8 -1 11
7 Apátfalva SC Csanytelek SC 3 2 1 0 2 0 2 7 4 1 0 3 1 5 -4 3 7 3 1 3 3 5 -2 10
8 Apátfalva SC CSENGELE KSE 4 2 1 1 4 4 0 7 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 2 2 3 5 8 -3 8
9 Apátfalva SC CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 4 2 0 2 6 7 -1 6 3 0 1 2 2 6 -4 1 7 2 1 4 8 13 -5 7
10 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 3 1 1 1 2 3 -1 4 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 4 2 4 6 -2 7
11 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 4 1 1 2 2 6 -4 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 7 1 3 3 3 9 -6 6
12 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 4 1 1 2 3 3 0 4 3 0 1 2 2 10 -8 1 7 1 2 4 5 13 -8 5
13 Apátfalva SC Apátfalva SC 3 0 2 1 2 6 -4 2 4 0 2 2 1 5 -4 2 7 0 4 3 3 11 -8 4
14 Apátfalva SC RÖSZKE SK 4 0 3 1 2 3 -1 3 3 0 0 3 0 3 -3 0 7 0 3 4 2 6 -4 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 3 3 0 0 21 0 21 9 4 4 0 0 19 1 18 12 7 7 0 0 40 1 39 21
2 Apátfalva SC Deszk SC 3 3 0 0 18 2 16 9 4 3 1 0 17 3 14 10 7 6 1 0 35 5 30 19
3 Apátfalva SC St. Mihály FC 4 3 0 1 9 7 2 9 3 2 1 0 10 2 8 7 7 5 1 1 19 9 10 16
4 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 3 2 1 0 9 3 6 7 4 2 0 2 15 12 3 6 7 4 1 2 24 15 9 13
5 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 4 2 0 2 12 15 -3 6 3 2 0 1 5 10 -5 6 7 4 0 3 17 25 -8 12
6 Apátfalva SC CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 4 3 0 1 14 10 4 9 3 0 2 1 7 11 -4 2 7 3 2 2 21 21 0 11
7 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 4 3 1 0 8 5 3 10 3 0 1 2 3 16 -13 1 7 3 2 2 11 21 -10 11
8 Apátfalva SC Mártély SK 4 2 1 1 8 6 2 7 3 1 0 2 8 8 0 3 7 3 1 3 16 14 2 10
9 Apátfalva SC RÖSZKE SK 4 2 0 2 13 7 6 6 3 0 1 2 2 7 -5 1 7 2 1 4 15 14 1 7
10 Apátfalva SC Csanytelek SC 3 2 0 1 8 3 5 6 4 0 0 4 3 9 -6 0 7 2 0 5 11 12 -1 6
11 Apátfalva SC CSENGELE KSE 4 2 0 2 7 13 -6 6 3 0 0 3 1 15 -14 0 7 2 0 5 8 28 -20 6
12 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 3 0 2 1 5 10 -5 2 4 1 0 3 6 15 -9 3 7 1 2 4 11 25 -14 5
13 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 3 1 0 2 4 10 -6 3 4 0 0 4 3 13 -10 0 7 1 0 6 7 23 -16 3
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 3 0 1 2 3 10 -7 1 4 0 0 4 2 17 -15 0 7 0 1 6 5 27 -22 1
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7--0 - 5-5 - 2-6 - 1
Apátfalva SC
0 - 1---0 - 6-------3 - 3-
Csanytelek SC
-5 - 0--0 - 3-------3 - 0-
CSENGELE KSE
--2 - 0-1 - 6-1 - 5------3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
-6 - 12 - 16 - 1----0 - 7-----
Deszk SC
----5 - 1-7 - 1----6 - 0--
Mártély SK
-2 - 03 - 2----2 - 21 - 2-----
MINDSZENTI SC SE
--2 - 0-3 - 3-4 - 0-------
RÖSZKE SK
3 - 4--5 - 0-------2 - 3-3 - 0
Sándorfalvi SKE I.
7 - 0-------4 - 0---10 - 0-
St. Mihály FC
-4 - 1-4 - 0----1 - 00 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
----3 - 3-1 - 6---1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2-3 - 2----2 - 11 - 0
ZSOMBÓ SE
------3 - 2--0 - 41 - 4---

Meccsek

CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft

2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
CSENGELE KSE
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
Deszk SC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 09. 09. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Csanytelek SC
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Apátfalva SC
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 14. 15:00
Zsombó Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
RÖSZKE SK
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
ALGYŐ SK II.
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 09. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 09. 10:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
03. 16. 15:00
Deszk SC
2024. 03. 24. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 03. 24. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
03. 24. 15:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
03. 30. 15:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
04. 06. 16:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
04. 13. 16:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 20. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 27. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
04. 27. 17:00
ZSOMBÓ SE
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 04. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
05. 11. 17:30
St. Mihály FC
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
05. 19. 17:30
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
05. 25. 17:30
Mártély SK
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
06. 01. 17:30
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft

Sándorfalvi SKE I.

2023. 08. 26. 17:30
Zsombó Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
RÖSZKE SK
2023. 09. 09. 16:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 16. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
ALGYŐ SK II.
2023. 09. 23. 16:00
Mártély Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
Sándorfalvi SKE I.
2023. 09. 30. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
Deszk SC
2023. 10. 22. 14:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 10. 22. 14:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 04. 13:30
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÉLBESZAKADT
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 03. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
INFO
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 09. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
03. 09. 14:30
ZSOMBÓ SE
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
03. 16. 11:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 23. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
03. 23. 15:00
St. Mihály FC
2024. 03. 31. 16:00
Algyői Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
03. 31. 16:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 04. 06. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 06. 16:00
Mártély SK
2024. 04. 13. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 13. 16:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 20. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
2024. 04. 27. 17:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
04. 27. 17:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 04. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
05. 04. 17:00
Csanytelek SC
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 11. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 05. 18. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
05. 18. 17:30
Apátfalva SC
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 25. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
06. 01. 17:30
CSENGELE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL