Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 8. forduló

2023.10.14 - 15:00

Röszke, Röszke Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
MÍGH TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MINDA GÁBOR , JUHÁSZ MIHÁLY
RÖSZKE SK
UTC 1913 Labdarúgó Kft
90'
45'

Gólok

PAPP KORNÉL

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

52'

OBI CHIAGOZIE CHARLES

 

1 - 2

77'

SÓS MÁTÉ
MÁDI JÓZSEF

78'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  8 8 0 0 45 2 43 24
2 Deszk SC Deszk SC 8 6 1 1 36 10 26 19
3 St. Mihály FC St. Mihály FC 8 6 1 1 24 10 14 19
4 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 8 5 1 2 30 15 15 16
5 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 8 5 0 3 21 25 -4 15
6 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 8 4 2 2 27 22 5 14
7 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 8 3 3 2 13 23 -10 12
8 Mártély SK Mártély SK 8 3 1 4 17 19 -2 10
9 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 8 2 2 4 17 16 1 8
10 Csanytelek SC Csanytelek SC 8 2 1 5 11 12 -1 7
11 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 8 2 0 6 8 32 -24 6
12 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 8 1 3 4 11 25 -14 6
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 8 1 0 7 8 29 -21 3
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 8 0 1 7 5 33 -28 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 4 4 0 0 12 0 12 12 4 3 1 0 12 0 12 10 8 7 1 0 24 0 24 22
2 Apátfalva SC Deszk SC 3 3 0 0 9 1 8 9 5 2 2 1 6 3 3 8 8 5 2 1 15 4 11 17
3 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 3 2 1 0 6 2 4 7 5 3 0 2 7 6 1 9 8 5 1 2 13 8 5 16
4 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 4 2 1 1 4 4 0 7 4 2 0 2 3 6 -3 6 8 4 1 3 7 10 -3 13
5 Apátfalva SC Mártély SK 4 2 2 0 4 0 4 8 4 1 1 2 5 6 -1 4 8 3 3 2 9 6 3 12
6 Apátfalva SC St. Mihály FC 5 2 2 1 4 7 -3 8 3 1 1 1 4 2 2 4 8 3 3 2 8 9 -1 12
7 Apátfalva SC Csanytelek SC 3 2 1 0 2 0 2 7 5 1 1 3 1 5 -4 4 8 3 2 3 3 5 -2 11
8 Apátfalva SC CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 4 2 0 2 6 7 -1 6 4 1 1 2 6 6 0 4 8 3 1 4 12 13 -1 10
9 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 5 2 1 2 5 6 -1 7 3 0 2 1 1 3 -2 2 8 2 3 3 6 9 -3 9
10 Apátfalva SC CSENGELE KSE 4 2 1 1 4 4 0 7 4 0 1 3 1 7 -6 1 8 2 2 4 5 11 -6 8
11 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 4 1 1 2 2 7 -5 4 4 0 3 1 2 3 -1 3 8 1 4 3 4 10 -6 7
12 Apátfalva SC RÖSZKE SK 5 1 3 1 3 3 0 6 3 0 0 3 0 3 -3 0 8 1 3 4 3 6 -3 6
13 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 4 1 1 2 3 3 0 4 4 0 1 3 2 11 -9 1 8 1 2 5 5 14 -9 5
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 4 0 2 2 2 7 -5 2 4 0 2 2 1 5 -4 2 8 0 4 4 3 12 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 4 4 0 0 26 1 25 12 4 4 0 0 19 1 18 12 8 8 0 0 45 2 43 24
2 Apátfalva SC Deszk SC 3 3 0 0 18 2 16 9 5 3 1 1 18 8 10 10 8 6 1 1 36 10 26 19
3 Apátfalva SC St. Mihály FC 5 4 0 1 14 8 6 12 3 2 1 0 10 2 8 7 8 6 1 1 24 10 14 19
4 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 3 2 1 0 9 3 6 7 5 3 0 2 21 12 9 9 8 5 1 2 30 15 15 16
5 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 5 3 0 2 16 15 1 9 3 2 0 1 5 10 -5 6 8 5 0 3 21 25 -4 15
6 Apátfalva SC CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 4 3 0 1 14 10 4 9 4 1 2 1 13 12 1 5 8 4 2 2 27 22 5 14
7 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 4 3 1 0 8 5 3 10 4 0 2 2 5 18 -13 2 8 3 3 2 13 23 -10 12
8 Apátfalva SC Mártély SK 4 2 1 1 8 6 2 7 4 1 0 3 9 13 -4 3 8 3 1 4 17 19 -2 10
9 Apátfalva SC RÖSZKE SK 5 2 1 2 15 9 6 7 3 0 1 2 2 7 -5 1 8 2 2 4 17 16 1 8
10 Apátfalva SC Csanytelek SC 3 2 0 1 8 3 5 6 5 0 1 4 3 9 -6 1 8 2 1 5 11 12 -1 7
11 Apátfalva SC CSENGELE KSE 4 2 0 2 7 13 -6 6 4 0 0 4 1 19 -18 0 8 2 0 6 8 32 -24 6
12 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 4 0 3 1 5 10 -5 3 4 1 0 3 6 15 -9 3 8 1 3 4 11 25 -14 6
13 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 4 1 0 3 5 16 -11 3 4 0 0 4 3 13 -10 0 8 1 0 7 8 29 -21 3
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 4 0 1 3 3 16 -13 1 4 0 0 4 2 17 -15 0 8 0 1 7 5 33 -28 1
 
ALGYŐ SK II.
--4 - 0---1 - 7--0 - 5-5 - 2-6 - 1
Apátfalva SC
0 - 1---0 - 6-0 - 6-----3 - 3-
Csanytelek SC
-5 - 0--0 - 3-------3 - 0-
CSENGELE KSE
--2 - 0-1 - 6-1 - 5------3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
-6 - 12 - 16 - 1----0 - 7-----
Deszk SC
----5 - 1-7 - 1----6 - 0--
Mártély SK
-2 - 03 - 2----2 - 21 - 2-----
MINDSZENTI SC SE
--2 - 0-3 - 3-4 - 0-------
RÖSZKE SK
3 - 4--5 - 0-------2 - 32 - 23 - 0
Sándorfalvi SKE I.
7 - 0----5 - 1--4 - 0---10 - 0-
St. Mihály FC
-4 - 1-4 - 0--5 - 1-1 - 00 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
--0 - 0-3 - 3-1 - 6---1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2-3 - 2----2 - 11 - 0
ZSOMBÓ SE
----1 - 6-3 - 2--0 - 41 - 4---

Meccsek

RÖSZKE SK

2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
RÖSZKE SK
2023. 09. 09. 16:30
Röszke Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ZSOMBÓ SE
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
CSENGELE KSE
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
RÖSZKE SK
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ALGYŐ SK II.
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
RÖSZKE SK
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
RÖSZKE SK
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
Deszk SC
2023. 11. 05. 13:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 11. 05. 13:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
RÖSZKE SK
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
RÖSZKE SK
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 09. 14:30
RÖSZKE SK
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
03. 16. 11:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 23. 15:00
Zsombó Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
03. 23. 15:00
RÖSZKE SK
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 31. 16:00
RÖSZKE SK
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 06. 16:00
St. Mihály FC
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
04. 14. 16:30
RÖSZKE SK
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 20. 17:00
Mártély SK
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 27. 17:00
RÖSZKE SK
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 04. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 11. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 05. 18. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 18. 17:30
Csanytelek SC
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 25. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
06. 01. 17:30
Apátfalva SC

UTC 1913 Labdarúgó Kft

2023. 08. 26. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
Deszk SC
2023. 09. 03. 16:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 09. 03. 16:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
MINDSZENTI SC SE
2023. 09. 16. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 30. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 07. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
ZSOMBÓ SE
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 21. 14:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
St. Mihály FC
2023. 10. 29. 13:30
Algyői Sporttelep
2023. 10. 29. 13:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 11. 04. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
Mártély SK
2023. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
CSENGELE KSE
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 09. 14:30
Deszk Sporttelep
2024. 03. 09. 14:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 09. 14:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 16. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
03. 16. 15:00
Csanytelek SC
2024. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
03. 23. 15:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 30. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
03. 30. 15:00
Apátfalva SC
2024. 04. 06. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 06. 16:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 04. 13. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 13. 16:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 04. 20. 17:00
Zsombó Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
04. 20. 17:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 27. 17:00
RÖSZKE SK
2024. 05. 04. 17:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
05. 04. 17:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 05. 11. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
05. 11. 17:30
ALGYŐ SK II.
2024. 05. 18. 17:30
Mártély Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
05. 18. 17:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 05. 25. 17:30
Csengelei Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 25. 17:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
06. 01. 17:30
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL